Kurutulmuş yumurta akı 100 gr = 81 gr protein !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve erencaner tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. byZED

byZED Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Asya üretimi çok var, kilosu 3-5 usd olduğu halde gıda çarşısındaki toptancılar bile "aman bizden uzak dursun" diyorlar, o derece yani. Avrupa üretimi olanlar daha makul, hatta benim kullandığım yumurta akı tozunu doğal besi yumurtalardan üretip bebek mamalarında kullanıyorlar (mış)... artık ne kadar doğru bilemem ama besin değerleri ile ilgili bir evrak vardı (şimdi bulamıyorum) bir sürü organik ve kalite yönetim sistemi belgeleri filan taşıyordu üzerinde.

2. BERKANT BOZTEPE

BERKANT BOZTEPE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    byzed,vediğin bilgiler için çok teşekkürler..bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:03 ----------

ben 18 yıl vücut geliştirme sporunu yaptıktan sonra bazı sebeplerden dolayı bırakmıştım,6 aydır yeniden idmanlara başladım.eskiden marka ürünlere para verir ve ciddi anlamda ekonomik sıkıntıy girerdim.şimdi byzedin bu paylaşımları beni çok mutlu etti...aynı fikirdeyim...bende yumurta akını pahalıya alanlardanım,byzedin dediği gibi bu fiyatlara alıp bende kullanmayı isterim,benim için çok avantaj olacak,hem daha fazla para ödemeyi niye isteyeyimki?bana bu konuda yardımcı olursan sevinirim..teşekkürler.bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:08 ----------

Arkadaşlar,bende whey proteinini çok kullananlardanım,,çokta gerek yok bu kadar pahalı beslenmeye.yumurta akında gerekli protein var% 83 gibi,zaten diğer yiyeceklerdende protein alıyorsunuz,sütün içindede size gerekli protein var,..byzedin dediği gibi,koku meselesinide çözmüş (teşekkürler) bence bu bilgileri değerlendirmek lazım ..bende kilogramı 50 tl ye alanlardanım..senin dediğin fiyat bana çok uygun geldi,hesabımı yaptım,ihtiyacım olduğu kadar,rahat rahat alabileceğim,kullanabileceğim,bu konuda destek olursan sevinirim..iyi akşamlar.bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:13 ----------

bende pahalıya alanlardanım,byzedin imkanı çok daha iyi hatta süper ,yurtdışından getiriyormuş,..byzedin dediği gibi ve benimde bildiğim gibi Türkiyede 50 Tl ye satılıyor..anladığım kadari ile birisi bu yumurta akını tek elinde tutuyor....bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:18 ----------

süper avantaj..mutlaka denemelisin...umarım byzed bize yardımcı olur....bench_O

3. byZED

byZED Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Berkant arkadaşım, ben kendim için getirteceğim, yurtdışına gidecek olan kişi eğer fazla getirebilecek olursa isteyen arkadaşlar için de miktarı çoğaltabilirim ama dediğim gibi getirecek olan kişinin (arkadaşım olur) durumuna bağlı. Bu sıralar görüşemedik sanırım yarın filan görüşeceğiz, buradan veya özel mesajla haber veririm.

4. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    nette satış yapan hammaddeler diye site var. bu siteden önce almıştık, yumurta akı tozu olarak ama içimi zor sulandırınca köpük köpük oluyor ve tadı biraz mide bulandırıcı, ama içine meyvesuyu veya enerji içeceği gibi başka bi hoşunuza giden bişi karıştırıp içilirse çok iyi olabilir.

5. byZED

byZED Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben tatlandırmanın formülünü verdim, sorun yok :)

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Nereden alıyosunuz ? Bende almayı düşünüyorum...

7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Evet 5kg kilosu 30 tl den çok iyi bilgilendirir misiniz?

8. yamyam2576

yamyam2576 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerden nasıl kaça aldınız açık bilgilinderme yapsanız bizde bi denesek bugun sipariş verdim pazar olduğu için havaleyi yarın yapıcam kilosu 59tl kargo felen 64,70 cevap verebilek arkadaşlar var mı? ayrıca piyasada çilek aroması belki bununla tadını değiştirebiliriz merak edenler netten çilek aromasını araştırabilir

Sayfayı Paylaş