Korkunç bir üst kısıma sahibim ( Önerilerinizi bekliyorum )

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Philotheos tarafından 17 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Philotheos

Philotheos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar direk konuya girmek istiyorum hayatımın büyük bir evresinde kilo verip ( min 7-8 kg ) aldım sık sık dönem değişiklerinde oldu ve vücudumun üst kısımı tahminimce bu yüzden korkunç bir hal aldı.20 Yaşındayım 1.86 Boy 86 Kiloyum.Bacak,kol da kesinlikle bir kilo durumu yok fakat aldığım kiloların %70 göbek %20 göğüs %10 yüz şeklinde almaktayım.Sağlıksız kilo verme sistemimden dolayı sanırım göbeğimde sarkma oluştu ve korkunç bir durumda şuan omuzlarım dar olduğu için karnımın yan kısımları da biçimsizleşmiş şekilde ben en doğru ve kısa sürede verim alabileceğim önerilerinizi bekliyorum.

Üst kısımın fotoğrafını link olarak bırakacağım gerçekten çok kötü bir görüntüye sahip olduğunu öncelikle söylemek isterim yine de bakıp yardımcı olacaklar için çok teşekkürler şimdiden
    https://i.hizliresim.com/aG7y9d.jpg

2. Huso93

Huso93 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Çok kötü deil. Sağlıklı beslenme ve düzeli egzersizle düzelir

3. PiwaRadagast

PiwaRadagast Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Katılıyorum ağırlık ve kardiyo yap alternatif olarak yüzmede yapabilirsin ama yavaş ve sağlıklı şekilde ver hızlı verilen kilolar sarkma sorununu en üst düzeye çıkarır ve sarkma oluştuğu an geçmiş olsun ameliyat hariç çözümü yoktur yavaş ve sağlıklı olarak kolay gelsin :)

4. Philotheos

Philotheos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam nasıl bir program izlemeliyim 94 kiloydum 1.5 ay da 86 kiloya düştüm daha kilo vermeye devam etmeli miyim nasıl bir program düzenini takip etmem gerekli açıklar mısınız rica etsem
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ağustos 2017 ---
    Öncelikle çok teşekkür ederim benim göbeğim de oluşan sarkmalar sadece ameliyat ile mi düzeltilebilir yoksa o seviyeye geçmemiş mi ?

5. PiwaRadagast

PiwaRadagast Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Şu anlık o derecede bir sarkma söz konusu değil gibi net bir cevap deri altındaki yağlar eridikten sonra olur fakat karın kası çalışmaları yapınız, yapmadığınız takdirde deri altta tutunacak bir kütle bulamadığından sarkmaya meyilli olur

6. Philotheos

Philotheos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki hocam önerebileceğiniz bir program var mı?

Sayfayı Paylaş