Korku

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MyShadowKing tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Kavga ettin ve onu dövdüğünü farzedelim. Ya bu sorununu bitirir,yada daha çok alevlendirir. Hiç bir kimse sopa yemeyi gruruna yediremez,o sorunlu olduğun kişi onu dövdüğünde sana daha çok sinir olursa? Daha çok tepene binerse? Yada bir kaç arkadaşıyla seni tek başına köşede kıstırırsa.Bu gibi durumlar benim başıma geldi. birini özetleyim.

Kız arkadaşımı eve bırakıcaktım,, gece 11 sıralarıydı oturduğu yer ıssız,karanlık bi yerdeydi.Haliyle ben bırakıcaktım onu evine kadar. Evine az bi mesafe kalmıştı ki.. Elemanın birinin kıza dik dik baktığı gördüm. Tabi yanımda kız var artistlik yapıcam ya.. Kıza dedim sen biraz ileri git,,benim biraz işim var.. Eleman biraz sarhoş,Dedim ki bir kızın yanında sevgilisi varken dik dik bakmaya utanmıyormusun,, Oda dedi öyle bi yavruya bakılmaz mı. Tabi tepem attı,,elemanda sarhoş girişiverdim.Eleman tabi hafızaya beni almış,bir akşamı ananemden dönüyorum. Bunlar 4 kişi yolda beni sıkıştırdı,biri jilet çekti koluma denk geldi onun izini halen taşıyorum. Bu konu uzadıda uzadı.... Şuan Kızdanda ayrıyım,ama elemanlarla hala gürültümüz devam etmekte.

Peki değdimi? Hayır... Alt tarafı bakmıştı,hiç aldırış etmeden devam etmeliydim... Lafla,sözle,bakışla birşey olmaz.. Diye düşünemedim,,cefasınıda çekiyorum. Onun için bu tür konularda öncelikleri ve sonra olucakları düşünerek yap derim.. En son yapcağın kavga olsun.

2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Ben oyle takntılı bırıde degılım.Senın yaptıgını bende yaparım mantıklı mantıksız sadece baktı dıyemezsın sacede bakmadı o adam cunki bunu sende biliyosun . Ben bana bakmalarına karsı takıntılı degılım.Dusunuyorumda eger onu tanımasaydımda aramızda oyle bır catısma olsaydı cok rahat olurdum.Ama suandada rahatım dun yanımdan gectı ona hıc bakmadıgım gıbı baktım bıraz durdu alaycı bır gulus atmaya calıstı ama afalladı yanı acık acık. Sonra dogru yoluna Allah tan baska kımseden korkmamak gerek cok gereksız bır duygu.Insanın kendı kendını belırgınlestıremedıgı bır korku yuzunden ıcındekılerı acıga vuramaması cok kotu bısey.Psıkolojık olarak. Boyle bıseye gerek yok ben bunu anladım sayenızde.

Son düzenleme: 6 Ağustos 2012
    Suçicek ve 2157 bunu beğendi.
  3. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Bazen İnsanın En Güçlü Mekanizmasıdır Korku ;)
    En son yapacağın şey kavgadır. etki tepki uygulaması gibi :)
    Konusmayı denedin mi bilemiyorum. ama mahallede aynı yerdeymişsiniz yanlış algılamadım ise, okulda değilde mahallede bir yerde konusmayı dene, çünkü mahallede pek fazla gövde gösterisi yapmayacaktır. eğer Şahıs ısrar ediyorsa bu durumu, Eziklemeye Son çare ne demiştik :D Etki Tepki Olayı Eğer konustun işe yaramadı biliyorum zor gelicektr, biriyle heleki çekindiğin biri için, sen böyle olmaya devam edersen eziklemeye devam eder.Sanıyorum Halledilecektir..

Son düzenleme: 12 Ağustos 2012
  4. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    :D MyShadowKing bu senin dediğin şey AYA'dan oluyor.Büyük ihtimal çevrendeki insanlar sana karşı çok ciddi görünüyorlar.Baban ve Annen ilede çok aşırı samimi değilsindir bazı şeyleri paylaşmaktan söylemektende korkuyorsundur.İçine kapanık birisindir.

Şahsen bende insanlara vurup zarar vermekten çok korkarım...Vuramamda!Vur deseler bile vuramam yani...Ne gerek var bir dünya sermayasi için o adamın canını yandırmaya...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:24 ----------

Allah korkusu başkadır, dünyadaki korkular başkadır! Lütfen bunları bir tutmayalım...

MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  5. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    O kişiyi gözünde fazla büyütme. Yaptığı her harekete tepkiyi gerektiğinden de fazla ver. Bu kavga et demek değil sana bi söz mü söyledi sen de hiç bozuntuya verme daha ağırını ona söyle. He birinin beni uyuz etmeye çalıştığını anladığımda verdiğim ilk tepki kavga oluyor çünkü hayatta en sinirlendiğim şey kendimi tutamıyorum.

Bi kişiyi halledersen bidaha sana bulaşamazlar. Bu lafımı unutma. Nasıl halledicen sana kalmış artık.

Son düzenleme: 12 Ağustos 2012
    MyShadowKing bunu beğendi.
  6. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl

Zaten onu bulmayaçalışıyor :) Eyer durumu ilk noktada çözeyim deseydi zaten direk kavga ederdi.Kavga etmiyecek ki burada bu konuyu paylaşıpta tecrubeli abilerimizden nasıl bu konuyu halleceğini öğrenmeye çalışıyor...
    İlk seçenek kavga olsa burada açılmazdı bu konu...

MyShadowKing bunu beğendi.
  7. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumlarınız ıcın tesekkur ederım . Evet haklısın abı ben dırek adamın ustune atlamak gıbı bır nıyetım yok gerekırse o baslatırsa ben de baslarım kavga olayını dusunmuyorum nası yaparım ne yaparım dıye.Yanı evet ılk secenek kavga degıl lafla baslar ne baslarsa .

Sayfayı Paylaş