Kombinasyonum hakkında fikirleriniz nelerdir ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Recep91 tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Recep91

Recep91 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar herkese merhaba. forumda yeniyim. kendimden uzunca bahsedip kafa şişirmek istemiyorum kısaca supplement kombinosyonum hakkında fikirlerinize danışmak istiyorum. Musclepharm Assault + multipower amino mega shot + scivation xtend bcaa + Glutamin + Dymatize iso 100 yada Optimum gold whey. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar fikir alışverişi yapalım lütfen. 1.80 boy 77 kilo yaş 24, gayet define ve yağsız bi vücudum var. besyo okuyorum 5. senem :D 9 aydır fitness yapıyorum onun dışında üniverste 2 de 1 sene ara vermeden düzenli ve güzel beslenerek yapmıştım 3de ise yarım yamalak.. ama sonra kamplar maçlar tatiller derken bıraktık şimdi ateş etme zamanı :cool: 9 aydır hiç bişi kullanmadım bu arada iyi forumlar.

2. Nogay

Nogay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Recep91 şuanki formunu, durumunu bilmiyorum ama ben senin yerinde olsam Musclepharm Assault + scivation xtend bcaa + optimum whey kullamırım. nedeni ise zaten scivation xtend bcaa nın içide glutamin var. multipower amino mega shot ise bana göre hem gereksiz hem pahalı. Bunlar benim fikrim

3. Recep91

Recep91 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    cevap için teşekkür ederim. assault + olimp bcaa + multipower whey amino 3400 + dymatize iso 100 aldım. olimpdede bcaa var fakat xtend kadar deil 1000 mg. fakat xtend ile ilgili hem çok aşırı tatlı ( şeker olmamasına rağmen ) hemde petrol maddesi renklendirici boya vs vs vs gibi şeyler okuyunca bide servis sayılarını göz önünde bulundurunca bunu alıym dedim. olimp de gayet başarılı bi ürün imiş. bakalm bitince xtend denicem ama içimde kaldı çünkü :) iyi forumlar cevap için tekrar teşekkürler

Nogay bunu beğendi.
  4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş