Kolların azalarak bitmesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve costasks tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    O yukarı kaldırma dediğin alete biz yeni başlayan 3 arkadaş olarak "GOD" diyoruz :D Yeni başlayıp onda 30 kiloda 3 set falan çıkarabiliyorsan helal olsun valla . Ben göğüs ve sırttan sonra ona geçip 15-15-20 son settede arkadaş seti bitirmeme yardım ediyor . (Setler 12-10-8 tekrar)

2. zenginuyak

zenginuyak Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Hiçbir şeyin yok. Sağlamsın. Sadece ömrün boyunca düzenli sportif faaliyette bulunmadığın için vücudun inanılmaz şekilde hamlamış. Başka bir şeyin yok. En geç 2 hafta sonra ağrı sızı kalmayacak. İdmana gitmeye devam et. Herkes geçti bu yoldan.

3. Shiacuon

Shiacuon Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    İlk haftalarda böyle geçer. :) Hergün gidiyorsan tabiki Kaslar yorgun düşecektir bu durumda kaslarında sorun yoktur.Önce ilk 1 AY hafiften ağırlıktan(haftada 2.5kg - 5kg artırmalı) başlayarak tüm vücut çalışmanı öneririm direk şınav çekmekle olmaz kolların yeterli güçe ulaştıktan sonra şınava ve barfikse başlayabilirsin.

4. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    önerileriniz için teşekkür ederim bugün doktora gittim kollarda güçsüzlük anlamına gelen bir tıbbi terim yaralanması teşhisi koydu ilaçlar vs verdi çok hafif çalışmak şartıyla spora devam edebileceğimi söyledi bir nebze de olsa mutluluk duydum

5. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Şaşırdım doğrusu aynı sorun bende de var. Zamanında kolundan falan sakatlanmışmıydın hiç ? Ayrıca hangi bölüm doktoruna gittin ? Teşekkürler.

6. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kolumdan hiç sakatlanmamıştım ve ortopedi bölümünden bi profesöre gittim

7. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ilk günkü gücüme dönebilmek için neler vermezdim şimdi hiçbir ağrı yok ama ellerimi kullanarak oturduğum yerden kalkamıyorum o derece güçsüz düştü

Sayfayı Paylaş