Kola yerine ne içebilirim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve MuhammedTR tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Neskafe klasik, maden suyu, açık çay, bitki çayları, enerji içeceği olabilir.

2. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    kola zero ic?

3. infazure

infazure Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Soda değil onun adı maden suyudur, SODA yapay asit basılmış GAZLI içecektir, maden suyu ise doğal mineralli bir sudur.
    Maden suyunun vücuda bir zararı yoktur, içerdiği doğal mineraller günlük ihtiyacınız olan minerallerdir, mümkünse günde 2 şişe beypazarı içerim.
    Meyve aromalı maden sularının içerisinde şeker bulunur, o yüzden sade olarak tüketin, illaha aromalı olsun dersen limon sık 10 numara olur.

4. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Vallah gazlı içeçeklerin aynı klasmanda tek alternatifleri diet içecekler. Onu da litrelerce tükettikten sonra pek bir kıymeti yok. En iyisi diyet içecekleri kararında tut, su alımını da ihmal etme.

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    alkolsüz bira (alkollüsüne alıştıysan içmen hoşuna gitmez ama :) ), ayran veya tatlandırıcılı limonata :) diyet kolalar bana daha tatlı geliyor o nedenle içmiyorum. alkolsüz bira ben içemiyorum alkolüsünü zaten gereğinden fazla tükettiğim için benim kendi kullanıpta tavsiye ettiğim tek şey ayran gerisini forumdan edindiğim bilgilerle tavsiye edeibliyorum

6. onurcan83

onurcan83 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ya mineralli suyu sulandırarak ya da light limonatayı sulandırarak içiyorum.. sana illa iç demiyorum :)

7. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bence sade sodaya lımon sıkarak dene lımonlu meyve aromalı soda kullanmıyorum ben haftada en fazla 2 3 tane ıcın dıyenlerde var ancak ben gunde 2 adet tuketıyorum 200x2 =400 ml kadar gunde 330 ml lık uludag sekersız lımonatada ıcebılırsınız :D

Sayfayı Paylaş