Kol sorunu motivasyon düşüşü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve QwertyQ tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. QwertyQ

QwertyQ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    insanlar neden 45+ kolların yoksa bodybuilder değilsin gibi bi mantığa sahipler anlamıyorum. bodybuilding türkçesi vücut geliştirme demek. ben vücudumdaki kasları geliştirme yolundaysam bana bodybuilder denir. 34-35 cm kollarım var diye fitnesscıyım mı demem lazım şimdi.

ottomanizm bunu beğendi.
  2. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Kollarım 41 cm yağ oranım %7 ve vücudumla gurur duyuyorum bu arada adamın diğer kaldırdığı ağırlıklara dikkat edersen vücudunun o kadar gelişmedigini anlarsın :) bodybuilding ile fitness arasındaki o ince çizgiyi öğrenin.

3. QwertyQ

QwertyQ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bodybuilding yani vücut geliştirme ne demek bir açıklasana ?

4. k.levrone1

k.levrone1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Sen yazdığımı okumamışsın.Bak ne demişim kol ölçüsü ile bodybuilderlık olmaz

https://www.bodyforumtr.com/threads/her-hafta-farklı-biceps-antremanı.105500/

Maşallah 40 günde 39 dan 41e..

Resim bekliyorum eminim 7 bf de 41 kolun yok bak eminim diyorum.Çünkü forumda iki tane hemen hemen herkesin yaptığı olay var 1-Karın kaslarını hayal meyal gören herkes yağ oranım 7 8 9 diyor 2.de herkes kol ölçüsünü sıcak yani 1-2 cm abartarak söylüyori.Birde abartma payı var oldu sana 3-4 cm.

Son düzenleme: 21 Şubat 2015
  5. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Kimseye bişey kanıtlamak zorunda değilim ve 40 günde iyi bir antreman programı ile beraber çok rahat 2 cm gelişim sağlanabilir.

6. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Çok saygısız bir üslupla normalde konuşamayacağı şekilde sanal ortamda atıp tutan arkadaşlar var ayıp ediyorsunuz. Bu ne ego. Birçok yeni başlayanın da şevki kırılıyor bunları gördükçe, maruz kaldıkça vs. karşınızdakinin de bbuilder strongman olup olmadığıyla ilgilenmek veya 46 cmlik koluyla ilgilenmek (steroid mi ne belli değil bilinemez de gereksiz bir polemik) yerine karşınızda insan olduğunu hatırlamanızı tavsiye ederim

7. k.levrone1

k.levrone1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Çünkü yazdığın statlara sahip değilsin.Kanıtlama meselesi değil bu sende çok iyi biliyorsun.Bana böyle at desinler 2 dk beklemem çünkü yazdıklarım gerçek arkasındayım

8. QwertyQ

QwertyQ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    doğru. bu tür kişilerin dediğin gibi yüksek egoları vardır. mükemmeliyetçidirler. bu yüzden de mutsuzluklarını nefretlerini internette millete salça olup kusuyorlar.

9. BodyCo

BodyCo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    StormBlast haklı kardeşim kol genişliği için kilo önemli daha çok.Arkadaş 46 cm kol demiş takma sen 60 olsa ne fayda yağ yarısı.Bizim bi obez arkadaş var 65 cm vardır kolları ama çoğu yağ işte.Bu sporda kilo çok önemli bir etken ideal kilon boyunun 10 fazlasıdır aslında monster gibi olman için :D mesela boy 1.80 kilo 90 gibi. İyi sporlar.

10. QwertyQ

QwertyQ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bunu herkesten duydum kardeşim. yani kolu büyütmek istiyorsan kilo almalısın diye ama bunun mantığını anlamadım. yani şöyle tabi vücuduma kas ekleyince otomatik ağırlığımda artıcak. ama kolda kas artması için neden vücudumun yağlanması gerekiyo ?

11. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Çok ağır giriyorsun, kuvvetinin %70'ile calış, mutlaka kasların fazla gerilip kısalmış ve dinlenemiyordur, esnetme yap :cool:;)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

12. QwertyQ

QwertyQ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler dostum. bundan sonra stormblastın dediği gibi tekrar da saymayacağım. yani tutup 30 tekrar da yapmam ama kası hissederek doygunluğa ulaştırmaya çalışacağım her sette.

13. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Kası hücresel yıkıma uğrattigimizda laktik asit salgilanir buda kasi olmasi gerekenden daha uzun sureli yorar. ama kasi esnetirsek kan akisi hizlanir laktik asit dagilir, daha fazla besin gider "Recovery" asamasi daha basarili gerceklesir. Mesela Barbell Curl yaptin orn 20 kg 3x8 setler bitince 2-4 tekrar daha hafif agirlikla tamamlamaya calis bu sayede anabolik hormonlar maksimum seviyede salgilanmaya baslar. Ama fazla abartma kaslar asiri strese girerse katabolik hormonlar devreye girer.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

14. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Yetkililere sesleniyorum ya Böyle ergenleri banlayin yada bir bölüm açın orda oynasınlar. Yok 46 cm kolu varmış yok 34 cm kol ile bodybulder olmazmış. 46 cm kolun ve Tanzanca ingilizcen olunca sen daha mi çok biliyorsun ? Bu ego bu kibir neyin nesi yahu ? Benimde 37 cm kolum var Ama k.bakmasin kimse kibir olarak görmesin ama besyo okuyorum fitness ana dalım diğer yandan antrenörlük Sınavına hazırlanıyorum suan amerikadayim gayet tecrübeli kişilerle çalışıyorum ne yani senin gibi egolu bir çocuk benden daha mi bilgili ? Ya bırakın muhattap olmayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    kendini ne güzel anlatmışsın haahahahahahah 0 ego maşallah.

16. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Sen niye maydonoz oluyorsun genç adam bir kere ağzının payını vermiştim yetmedi galiba ? Nerenle okuduğunu bilmiyorum ama açıklayayım . Bu sporu 3 ay yapanda hoca 46 cm kolu olup obezite gibi dolaşanda , senin gibi forum salçalığı yapan da. Biri digerinden üstün olana hocalık yapacaksa senin 37 cm kolun 93 cm belin varmış o zaman başlık sahibi arkadaş senden kat kat daha fit gelip sana hocalık yapsın ? Yorum yapmak için yorum yapmayın bir insana yardımcı olabiliyorsanız Ne ala.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş