kizlarin hoslandigi erkek tipi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gordonfreeman tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. sthammer

sthammer Guest

raki öyle güzel özetledi ki yine osho'dan* alıntı yapıyorum :) üstüne iyi gider, hayattaki her zevk geçici

Predatel, rockybalboa7 ve mr_dblue bunu beğendi.
  2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Daha otomobili görmeden 1 yıllık sipariş kotasını dolduran ve aynı otomobile batıdaki insanların 2 katı fiyatına binen ve bundan dolayı da hava atmaya kalkışan bir toplum tabi ki bayan konusunda da seçici olamaz.
    Ancak yine de söylüyorum karşısındaki insanda kendisine verdiği değere değil de cüzdanının kalınlığına bakan bayan her zaman geçicidir.

dragox, Predatel, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Al Pacino 'nun bir filminden replik , ve en sevdiğim repliklerden birisi.

-Kadınlar! Ne diyebilirsin ki? Onları kim yarattı? Tanrı, lanet olası bir dahi olmalı. Saçlar.. Saç, herşeydir derler, bilirsin. Hiç yüzünü bir bukleler dağına gömüp, sonsuza dek uyumak istedin mi? Ya da dudaklar... Senin dudaklarına ilk dokunduklarında, sanki çölü geçtikten sonra içtiğin ilk şarap yudumu gibidir. Göğüsler... Oow.. Kocaman olanları, minik olanları... Gözünün içine bakan meme uçları, sanki gizli fenerler gibi. Ve bacaklar... Hiç umrumda değil, ister antik Yunan sütunları, isterse ikinci el Steinway'ler gibi olsun. Aralarında ne var? Cennetin anahtarı... Ah, bir içkiye ihtiyacım var! (Albay Frank Slade)

Son düzenleme: 13 Kasım 2012
    ercan41 bunu beğendi.
  4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sevgili predatel o tür kızların ne işe yarayacağını sen benden daha iyi bilirsin:)

dragox ve Predatel bunu beğendi.
  5. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Sikayetci oldugumu soyleyemem :D

mr_dblue bunu beğendi.
  6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Tabi kendileri İngiliz kraliyet ailelerinden geldikleri için zengin olsun, yakışıklı olsun, vücutlu olsun falan:D Güzellik olayı da ayrı mesele şirkette bi kız va geçen dizi muhabbeti dönüyordu Yvonne Stharovski pek güzel değilmiş falan öyle buyuruyor kendisi, kendi tipine nasıl bakıyor o da ayrı:D Ama bu kadar abazanın olduğu memlekete müstehak sayılır.

rockybalboa7 ve Predatel bunu beğendi.
  7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    O senin kiz acaba Yvonne Stharovski nin kim oldugunu biliyor mu ?

Sirf onun icin diziyi izlemeye baslamistim.

dragox bunu beğendi.
  8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Konu Yvonne'ye kaymasında işte yani nasıl görüyorlarsa bunlar dünyayı onu güzel bulmuyor ama kendini Dünya güzeli olarak görüyordur:D O da Rocky'nin dediği gibi sen tipsiz bi kız ol istediğin kadar giy bi tane mini etek yüzüne gözüne sür makyajı yolda erkeklerin çoğu bakar, yanında erkek falan yoksa çokta laf atan olur, hatta olsa da atıyorlar yani. Öyle olunca da kızın bakış açısı değişiyor artık bi süre sonra çok güzel falan görüyor kendini.

Hatta biraz da kendimize batıralım iğneleri ufak bişey anlatayım:D Bi arkadaşımla konuşuyorum geçen gün herif playboy yani anlattığına göre yok lisede 15 kızla falan çıkmış üni. de 2 senede bi sürü kız götürmüş falan:D Öyle çok yakışıklı bi çocukta değil düzgün tipli de yani normal. Göster bakayım dedim bi kaç tane merak ettim 3 tane gösterdi hani nette dolaşan bıyıklı kız fotosu varya ondan hallice hepsi, yani en fazla o kadarlar hatta:D Bende dalga geçiyor sandım işte benim kıza ne kadar benziyor ya falan diyorum da muhabbet ilerledikçe anladım adam ciddi ciddi çıkmış bu kızlarla. Bu kafada çok erkek var öyle olunca o kızlarda bakmıyor kendine zaten her türlü alıcıları çıkıyor çünkü o da diyor beni beğeniyorlar zaten hiçbişey yapmıyorlar işte bıngıl bıngıl bıyıklı bıyıklı geziyor çoğu sonra biz burada ne yapsak beğenirler diyoruz:D

rockybalboa7, Predatel ve mr_dblue bunu beğendi.
  9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli

Evet sözün bittiği yer :))

şte Milliyet Gazetesi'ne konuşan Ağaoğlu'ndan inciler..

"Karımla evli kalmak benim emniyet supabım. Yoksa çıktığım kızlar nikah istiyor"

Neredeyse kızınız yaşındaki güzellerle geziyorsunuz. Ama kağıt üzerinde evlisiniz. Boşanmamakta ısrar eden bir karınız mı var?

Hayır. Karımdan boşanmak istemeyen benim. 10 yıldır evimiz ayrı. Artık arkadaş gibiyiz. Karım benim emniyet supabım. Kızlar bir süre sonra da "Hadi evlenelim" diyor. Evli kalarak bu isteklerden kurtuluyorum.

"Param mı cezbediyor kadınları, ben mi?" diye düşündüğünüzde işin içinden çıkabiliyor musunuz?

Şunu kabul etmek lazım: Gücün ve paranın olduğu erkeklere kadınların daha büyük bir ilgisi var. Üstelik esprili ve yakışıklı bir adamım. Doğal olarak kadınları çekiyorum

Son düzenleme: 13 Kasım 2012
  10. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    efekan inci sozlukte bunu cok sik yapmam baslikli bir yazi var.okudunmu onu?

11. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    ben araba cuzdan falan dedimde o arabanin silecegine numara yapistirma olayi abarti olmus.onu yapan kiz eskorttur baska ihtimal yok hicbir kiz karsiliksiz spor arabasi var diye 1 geceligine kendini kullandirtmaz tabi dedigim gibi eskort degilse.onada parasi ve midesi olan herkes yapar zaten:)

12. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    kendim icin demiyorum ama gece hayati ve parasi bol olan biri varsa zaten bilir neyin nasil oldugunu ;)

13. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    ben tavlama derken sevgili olma manasinda demistim gecelik olarak degil.gecelik isi zaten en basiti parayi ver dudugu cal;)

14. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Ebru Şancı gözaltına alınma durumları vardı hani fuhuş operasyonunda falan. Kendisi öyle bişey yapmıyorum ama işte zengin iş adamlarıyla tatile gidiyoruz tatil paramı veriyorlar gibi bişeyler demişti. 1 aylığına sevgili gibi takılıyorlar yani. O kızda evlenelim olarak bakmıyordur olaya ama o da şöyle düşünür işte bana pahalı hediyeler alır gezdirir, eğlendirir belki bana tutulursa üstüme ev- araba yapar bilmem ne falan yani:D Evlenmeyi de isteyen vardır tabi olabilir öyle mideler de.

15. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    Ali ağaoğlu espirili yakısıklı ve çok çekici maaşallah. kadın sadece parasına geliyor olmayan yakışıklılığına nasıl geliyor .yalnız bu tip kadınlar da tam sopalık iki tarafta birbirine karşı oynuyor. çok yakışıklısın hayatım cok cekicisin vs...

16. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    milletteki kafaya bak:D tavlama derken sevgili manasinda demistim.ben cok zengin veya fakir olayim kendimi o dusunce yapisindaki 3 kurusluk kizlara dusurmem.kisilik meselesi biraz.neyse cok off topic oldu nerden girdik nerden ciktik:D

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

su adam zengin bir is adami degilde lokantada calisan bir donerci olsa boyle espriliyim yskisikliyim falan diyebilir miydi acaba paranin getirdigi ozguven:)

j.claude.er bunu beğendi.
  17. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    DEXONIA merak etme sevgili de genellikle paraya bakıyor üniversitemde kızların kendi aralarında yaptıkları muhabbeti duydum konuşma araba sahibi olan erkek öğrenciler üzerineydi nasıl şirin buluyorlar lüks arabaları olanları bir bilsen iki laftan biri beni şuraya bıraktı arabası şu markaydı vs.:D

18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    asfdsghshdsfh öyle kızlar harbi var ha :D Arabaya mı aşık olmuşlar , çocuğa mı diye sormak lazım :D

Phil_Heath bunu beğendi.
  19. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    bence bu işin felsefesi falan yok millet boşuna sıkmayın:D her kızın kendine ait bir karakteri ve kişiliği var. nasıl her erkek aynı değilse her kız da aynı değil. kızları toplumdan çıkarıp başkalaştırmanızın nedenini anlayamadım. onlarda erkekler gibi birer insan ve hepsinin farklı farklı duygu ve düşünceleri var. her kız paraya bakar arabaya kıyafete erkeklere bakar vb vb demek bence ilgisizlikten müzdarip kişilerin ezikliğidir. elbetteki kızların hoşlandığı erkekler yakışıklı erkeklerdir:D allah aşkına hangi dötü kalkık kız bir kıvanç tatlıtuğa veya brad pitt e bakmaz? tabiki en yakışıklı olan hasılatı en ağır kaldırandır. yakışıklıysan zaten para pul vb fazla önemi kalmıyor. çünkü zaten zengin kadın karakteri düzgün ve yakışıklı bi erkeği bulduğu zaman aman bu fakirmiş falan diye bırakmaz. o kadarda abartmayın bence... kızlar hakkında en son tavsiye verebilecek insanlardan birisiyim heralde ama düşüncelerim bunlar :p:p

Son düzenleme: 14 Kasım 2012
    2157 bunu beğendi.
  20. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaslar basta 3 tane Secenek verdim.herkes para tip vs. dedi.bir efekan anlamis beni :)

Sayfayı Paylaş