kizlarin hoslandigi erkek tipi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gordonfreeman tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. sthammer

sthammer Guest

benim de kardeşimde olmuştu sarılık, sanırım bebeklerin çoğunda oluyor, sayın brhmcr konudan bağımsız olacak ama; sakın çocuğunuza ben ten ve bakugan tarzı çizgi filmler izletmeyin :) kardeşim kendini süper kahraman sanıp, özel güçleri olduğunu düşünüyor, tabi siz bilinçlisiniz ama tavsiye :) caillou iyi bak, zaten yakında aşina olursunuz çizgi film sektörüne :D

2157 bunu beğendi.
  2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Neden sen de ileride iyi bir baba olarak hayattan intikam almıyorsun.

gordonfreeman ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. Jack Shaperd

Jack Shaperd Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    Ya bende öyle olursam..diye birşey var bu hayatta riske girmeye degmez bence.

4. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Öyle bir tip yok zaten beyler her sarışın kız güzel midir ya da her uzun kız her mavi gözlü kız falan:) Öyle bir genelleme yok yani birinizin beğendiği birini farklı biriniz çok çirkin bulabilir mesela tamamen zevk meselesidir. İstediğini yap bozma kendini nasıl güzel görüyorsan öyle giyin öyle yap saçını. Başkasının beğendiğini yapsan bi başkası beğenmeyecek zaten yine.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlarda insandır ve insanlar hakkında kesin şöyle düşünürler zevkleri şöyledir diye net bir şey yazamayız hayat görüşü yaşam standartlarına göre değişiklik gösterirler bir kadından hoşlandığınızda mantıklı düşünmeli ona göre hareket etmelisiniz örneğin çok zengin bakımlı yurt dışında eğitim görmüş güzel bir bayandan hoşlandınız diyelim bu durumda sizinde zengin tipli olmanız lazım yok ben doğal görüneyim samimi bulur benle sevgili olur gibi düşüncelere kapılmak hayal kırıklığına neden olabilir
    mütevazi yaşam standartı ortalama sıradan bir kızı doğal görünme ile etkileyebilirsiniz kesin ve kesinlikle olmadığınız biri gibi davranmayın kaybeden siz olursunuz
    yine klişe ama önemli cümlelerimle bitiyorum yorumumu uzun süreli birlikteliklerde belli bir miktarın üzerinde para lazım

2157, mr_dblue ve Predatel bunu beğendi.
  6. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Gorsel bir ornek vereryim

paraniz yoksa
    b.jpg

paraniz varsa

a.jpg

7. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  8. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    iyi bir araba ve dolu bir cuzdan bu ikisiyle kizlarin %90ini tavlarsin benim gordugum bu.

ozan119, sthammer, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    neysen o olacaksın. havalı olmak sempatik olmak:) sepmatik değilsen nasıl sempatik olacaksın antipatik olursun daha da.

kendini geliştirmeye bak havalı olmak rahat olmak kendini bi.... sanmak yerine akıllı olmak daha fazla işini görür.

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle hatta en çirkin kızın bile hayal dünyasında lüks evi arabası bankada yüklü miktarda parası olan yakışıklı düzgün fizikli tabi konuşmasını bilen erkekler vardır aslında şimdi açık açık yazasımda gelmiyor insanların morali bozuluyor ama gerçek bu ha diyeceksiniz neden çirkin yada ortalama güzellikte kızlar sıradan erkeklerle çıkıyor onunda cevabı seçenek olmadığı içindir

ozan119, 2157, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kişiden kişiye değişen bir konu üzerinde konuşuyorsunuz.Cool , havalı , sempatik dediğinize göre kişinin karakter özellikleri üzerinden gidiyorsunuz.Bazıları fiziksel görünüşe ilgi duyar , bazıları sempatiğe vbz bir çok şey olabilir ama kişiden kişiye beğenme olayı değişir...

pedro bunu beğendi.
  12. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Beyler ne bütün kızlar paraya bakar ne bütün kızlar uzun boylu falan filan beğenir neyse yani. Boşuna tartışıyoruz bi nevi bunların hepsi tercih sebepleridir ve size artılar katar ama şu şuysa şöyledir gibi kesin bi yargı yoktur yani boşa tartışıyoruz aslında. Sen kendini başkası için değiştirme güzel kapabildiğini kap yani sorunun cevabı bu:D

13. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Sen bunu sorarak bastan kaybediyorsun neysen o olmalisin kendine bak tabi kazma geldik kazma gudelim degil bunun anlami :).Kizlari hic takma hic böyle ondan hoslanmis gibi bakma isde o an tum herkesin dikkatini ceken kisi olursun fazla surmez teklifler alirsin...

14. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Damardan bağladı :D :D

15. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  16. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123

Sevgili efekan sözlerin gercekten beni şaşırttı.Çünkü bu soyledigin lisedeki şımarık kızlar icin gecerli olabilir ama kesinlikle genelleme yapılamaz.
    Uni yıllarında o kadar cok aklı basında kız vardı ki idol olabilecek tarzda.Hic oyle karşısındakinin cebine bakmıyorlardı.Ama dedigin tarzda olanlarda az da olsa vardı.
    Bugünün dünyasında erkeğin kadına göre fiziksel güc dısında hicbir ustunlugu yoktur.Ve maalesef bana göre türk kadını turk erkeginden daha çalıskandır.
    Kücümsedigimizde,küfrettigimizde bize yaklasan yada cebimizdeki paranın miktarına bakan kızla isimizin olmaması gerekir cunku o kisilik bakımından gelismemistir ve daha zenginini buldugunda bizi terkeder ya da aldatır.ayrıca kızların cogunun paraya baktıgı fikrine katilmıyorum.
    Sevgi ve Saygılarımla.

sthammer bunu beğendi.
  17. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Çevreye bakıyorum da artık nerede ipsiz sapsız serseri caber varsa kızlar onların yanında nedir bu ortam yapma merakı anlamış değilim.. Paran varsa kızların ilgi odağısın paran yoksa bred pitt olman lazım kısacası kimseye yüz vermemek lazım, bu spora başlamadan önce bazı kızlara dönüp bakardık falan yaşında etkisiyle ama yaşta ileri gidince kafamı kaldırmaz oldum güzel bile görsem açık saçık bile görsem dönüp bakmam ve gizemimizi koruduğumuz zaman onların dönüp bakması daha bir güzel oluyor.

ercan41 ve gordonfreeman bunu beğendi.
  18. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    garip gelebilir ama size bir örnek vereyim bir tanıdığımın lüks bir spor arabası var kendisi ile Ortaköy'de gezerken ışıklarda durduğumuzda bir kız numarasını kağıda yazıp sileceğe sıkıştırdı :S bu olayın kendisinin başına arada bir geldiğini söyledi bana

sthammer, rockybalboa7 ve Predatel bunu beğendi.
  19. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Garip falan degil normaldir :) cok kisinin basina gelmistir eminim..

Bi gun barda otururken arkadas (7 kasa bmw si var) kizin biri ile muhabbet etmeye calisiyordu. pek bir sonuc alamadi. Sonra mekani degistirmek icin disari ciktik. Bu konusmaya calistigi kiz ve yanindaki arkadasida disarda idiler. Sonra tabi biz araba yoneldik bu kiz geldi ve arkadasima gidiyormusunuz diye sordu o da baska bir yere gidecegimizi soyledi.

Sonra da kiz: "biz de sizinle gelebilir miyiz ?"

Rpac, 2157, mr_dblue ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yine yazıyorum sıradan kızlarla birlikte olabilirsiniz parasız hemde uzun süreli evlenir çocuğunuzda olur beklentinizi düşük tutarsınız başkalarının doğru gösterdiği kızı seçersiniz yaşar gidersiniz bu tip kızları etklemeniz için doğal olmanız yeterli ha bu tip kızların hayal dünyasını bilemeyiz kimsenin beynini okuyamayız unutmayın her insan en iyisini ister

kimileride doğal olmayı kendini salmak sanar yine bakımlı olacaksınız giyiminiz iyi olacak elinizden geldiğinizce kendinizi yetiştireceksiniz buradaki doğallık yapmacık konuşmamak rol yapmamaktır

para benim gibi düşünenler için gerekli ben bakımlı çok güzel konuşmasını bilen iyi eğitim görmüş gerektiğinde ondanda akıl alacağım kızlardan hoşlanırım bunun içinde benimde bakımlı zengin olmam gerekir sadece doğal görünmem yetmez

her insanın zevki farklıdır ama ortak hoşumuza giden şeyler vardır nedir paradır kariyerdir her kız kariyeri sağlam kişiliği düzgün erkek ister yani illa yakışıklı uzun boylu yada fit vücutlu olmanız gerekmez kariyeriniz sağlam olsun çevrenizde popüler olun herkes sizden başarılı iyi biri olarak bahsetsin bakın bakalım kızların ezici çoğunluğu sizden hoşlanmıyor mu

lise ve üniversitelerde çok güzel kızlarla çıkmak için paraya tipe bile ihtiyaç yoktur konuşmasını bilin yeter bu yazıldı zaten liseye giden kızlar daha çocuktur bir bakıma onları
    örnek gösterek kadınlar hakkında bilgi vermek hoş olmaz

birde ben parayı severler derken bunu mutlu bir şekilde yazmıyorum eminim diğer arkadaşlarda parayı sevmelerinden memnun değillerdir ama maalesef olan bu

ülkemizde zaten en çirkin kız bile Maria Sharapova gibi görüyor kendisini bizim yüzümüzden
    çünkü çok ilgi gösterdik seçiçi olmadık olanlar oldu şimdiden sonra sıradan olmakla bakımsız olmakla kız falan bulamayız bulsakta zaten istediğimiz gibi değildir

Son düzenleme: 13 Kasım 2012
    2157, gordonfreeman, Predatel ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş