Kiloluyum ve Tecrübelerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jesuisbeau tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jesuisbeau

jesuisbeau Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, kilomlarımdan müzdarip biriyim ve 1 yıllık spor salonuna yazıldım. Yıllardır kilolu olmam canıma tak dedi ve inşallah zayıflayacağım...

22 yaşındayım, 1.81 boyum var ve 111 kiloyum. Ben istiyorum ki, ideal kiloma ineyim ve azıcıkta olsa kaslı olayım. Fazla bişeyde gözüm yok :(
    Spor salonunda ölçümlere girdim ve bana bir program çıkardılar. Yazdıkları antreman programı beni pek tatmin etmedi. Sanki herkese yazdıkları bir egzersiz planıymış gibime geliyor. Yani içime sinmedi...

Vücut tipime gelecek olursak, inanılmaz bir göbeğim var. Sanki bütün yağlar göbeğime ve göğüslerime birikmiş gibi. Birazda yanaklarım tombul...

Kısacası bana önerebileceğiniz bir beslenme ve antreman programı var mı? Ya da haftada kaç gün kaç saat spor yapmalıyım? İlgi ve alakanız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

2. serhat.alkan.5

serhat.alkan.5 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Bende arkadaşla ayni durumdayim hatta ben 115 kiloyum bende bilen birinin tavsiyelerini merak ediyorm

3. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ayni durum değil fakat bi arkadasim gecen sene 78 kilo ve asiri yagliydi 3 ay kadar bir sürede 62-63 e indi nasil yapti ;
    Haftanin 5 günü agirlik idmanlarindan sonra en az 40-45 dakika kardio yaptı karbonhidrat alimini çok aza indirgedi ve devaminda emeğin karsiligini aldi. Size tavsiyem forumdan arastirin bunun için programlar var en kotu internetten bakın bunun yaninda kesinlikle düzenli olarak kardio yapın , basarilar

Leopara bunu beğendi.
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş