Kilolarımdan kurtulmak istiyorum...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sametyali tarafından 17 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. sametyali

sametyali Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Lpg tech
    Yer:
    Izmir,Bayraklı
    Adım samet 19 yaşında 190 boyunda 140 kilodayım
    2016 yazında 27 kilo vermiştim spor yapmadan
    şeker ve içeceklerden uzak durmuştum cok geçmeden tekrar aynı kiloma geldim vücut geliştirmek istiyorum aklimdaki soru şu yaglarimi kasa cevirebilirmiyim bilmiyorum sizden yardim almak istiyorum nasil bir antreman yapmalıyım yada hangi ürünleri kullanmalıyım hangi besinleri tüketmeliyim aramizda bana yardımcı olabilicek biri olduğuna inanıyorum,Desteklerinizi bekliyorum.

2. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Samet başlangıç ta Full Body programları iyi gelir baya.. Yağlar kasa çevrilmez de yağ verip aynı anda kas ekleyebilirsin kolayca. Besin konusunda çok abartmayı sevmiyorum ben, sonra psikolojik olarak zor oluyo, direkt daha az yesen kilo vermene yeter. Ben de bi ara baya kilo vermeye çalışıyordum, sadece daha az yedim, bi de https://www.supplementler.com/urun/hardline-thermo-l-karnitin-sivi-1000-ml-5677 bunu aldım L-karnitin de baya yağ yakmama yardım etti

3. sametyali

sametyali Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Lpg tech
    Yer:
    Izmir,Bayraklı
    daha az yiyebiliyorum aslinda uzak duruyorum ama yinede kilo aliyorum ailemden dolayi kaynaklanıyo sanirim bu durum. l karnitin nasil kullanmalıyım nekadar faydası oluyo siz kullanmışsiniz sanirim.

4. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    https://www.agirsaglam.com/gunluk-kalori-ihtiyaci-hesaplama/

Önemli olan kalori açığı oluşturmak ve düzenli sıkı beslenme ve antreman. Yani ben böyle yaptım 105 den 88kg ye düştüm. Daha detaylı olarak tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir. :) Düzgün beslenme ve antremanla fazla sarkma olmadan hem kilo verirsin hem de vücudun sıkılaşır diye düşünüyorum

5. RealLanister

RealLanister Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    13
    Ben L karnitin kullandım işe yaradı sonra https://www.supplementler.com/urun/hardline-burner-120-tablet-3465 buna geçtim daha iyi geldi gibi, 1 aydır kullanıyorum 6-7 kilo yağ verdim

6. sametyali

sametyali Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Lpg tech
    Yer:
    Izmir,Bayraklı
    l karnitin nasil kullanmamiz gerekiyor bilmiyorum aslında
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Haziran 2019 ---
    düzgün beslenme ve sıkı antreman kendime ücretli bir hoca bulmayı düşünüyorum en azindan yardimci olabilir çünkü hiç-bir bilgiye sahip degilim aslinda hedefim 105 filan kaslı bir şekilde tabi cokta zayıf olmak istemiyorum

emrezgnn bunu beğendi.
  7. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde hedefim 80-85kg arası kalıp büyümek formda durmak. Hoca olarak Ertuğ Evrekli'yi beğeniyorum. Serdar Aktolga var. Hoca kısmını iyi araştır derim herkes PT olmuş uzman olmuş :)

8. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    kesinlikle natural bir hoca bulun.

igormami bunu beğendi.
  9. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ertuğ evrekli steroid'in dibine vurmuş bir adam. o da rich piana gibi aynı "bir şey olmaz"cılardan.

emrezgnn bunu beğendi.
  10. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Şu an piyasada naturel hoca yok olsa bile o adamın naturel kariyeride var o kadar öğrencisi var türkiyede daha iyisi yok
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2019 ---
    Çünkü adam bunun hakkında o kadar kitap okumuş o kadar araştırmış onunla aynı ilacı alıp hiçbirşey yapanayanlar da var adam antremanını yapmış beslenmesini yapmış olayı hemen ilaca bağlamayın adamın öğrencilerinin durumu çok iyi ilaçlı yada naturel sistemde de uzmanlaşmış gerçekten mütevazi ve bilgili rich piana 10 dakikalık videosunun 6 dakikası küfür eden uyuşturucu kullanarak ölen birisi

11. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Peki ilacın dibine vurmuş olması Ertuğ Evreklinin tecrübesiz olduğunu mu gösterir ? Savunmak için demiyorum.

Akalinu bunu beğendi.
  12. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    supplement kullanmak için çok erken. öncelikle beslenme ve idmanını oturtmanız daha iyi olur.

bilgi açısında burada belirli düzeye kadar idmanlar bulabilirsiniz. pt ile daha ileri seviyede çalışmak daha yararlı olacaktır.

13. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    bu onun elbette tecrübesi olduğunu göstermez. ben onu kesinlikle küçümsemiyorum. ancak natürel bir adam seni daha iyi anlayabilir. ilerleyen zamanlarda sana kür tekliflerinde bulunacak, yada sen onun gibi olmak isteyeceksin ki zamanında bir çoğumuz yaşamıştır bu durumları.

emrezgnn bunu beğendi.
  14. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer bir kişinin bu sporda bir amacı yoksa zaten kür yapması çok gereksiz saçma. Amacın vardır bu yolda ilerleyeceksindir tamam o zaman onun tüm sorumluluğu sende olur. Ancak dediğim gibi bir amacın yoksa kusura bakmayın ama aptalca

15. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    burada hiç bir amacı olmadığı halde, sadece kızlara kendini beğendirmek için küre giren o kadar çok adam var ki...

emrezgnn bunu beğendi.
  16. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yazık.. O kürü bir kere yaptın mı devamı gelir. Çünkü vücudunda ki büyümeyi güzelliği görüyorsun. Kür bitince eski haline dönmeye başlıyorsun yavaş yavaş. Sonra tekrar bir kür daha. Bu şekilde sürüp gidiyor. Sonuç sadece çevrene güzel gözükmek için egonu yükseltmek için yaptığın şey senin hayatını yavaş yavaş bitiriyor

igormami bunu beğendi.
  17. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Hiç küre girdin mi eğer doğru beslenirsen kürde kazandığın kasın %80 ini korursun

18. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Henüz yeni olduğunuz icin bence ilk bir ay herhangi bir supplement ve takviye edici gıda kullanmayın , karb kaynağınız sabit olsun tavsiyem yüksek glisemik indeksi olan yasmin pirinç . %100 luk oran üzerinden %15 yağ aliminiz olsun kalori hesabı yapın . Şeker trans yağ sut tozu vs uzaklaşın ve hafif form tutana dek cheat yapmayın.. antrenmanlarınıza yavaş yavaş arttırarak ek olarak düzenli bir cardio planlaması yapın. Protein tozu vs kullanmayın sadece yemek yeyin aminoasitleri araştırın.. yavaş yavaş kaloriyi düşürün kesinlikle karbonhidrat sıfırlamayın deri sağlığı icin çiğ kabak çekirdeği ekleyebilirsiniz diete ve yeşillikler başarılar

Sayfayı Paylaş