Kilo verme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lfcxamax tarafından 18 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lfcxamax

Lfcxamax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Iyi gunler arkadaslar size danismak istedigim bir konu var 17 yasindayim ve kiloluyum bi 10-15kilo vermem gerek boyumda 183 ama kilo ile fizik kotu duruyor benim kucuklugumden beri yemekle aram yokdu ancak haraketsiz yasam ve gazli icecekler bu sorunu getirdi suan sekeri kesdim portakal suyu iciyorum sadece yemekle zaten aram yok salata falan yiyorum sabah yumurta peynir domates salatalik yiyorum seker ekmek hic almiyorum zaten artik okulum geregi gunde 8km yuruyorum ve evdede mekik ve sinav calisiyorum faydanisini gorurmuyum ?simdiden tesekkurler

2. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Sen Hangisi Olmak İstiyorsun. Her Zaman Aklında Olsun. Bu şekilde biraz daha kolay oluyor insan boğazını tutup hareket etmeye başlıyor.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş