Kilo , kuvvet ve protein tozları hakkında yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Furkan52Work tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Furkan52Work

Furkan52Work Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba 1.5 ay önce bu spora kilo almak hacim ve kas yapmak amacıyla başladım birkaç sorum olacak şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Boy : 174
    Kilo : 56

1 - Söylediğim gibi kilo alma amaçlı başladım ama sürekli 1 kilo alıyorum tekrar o kilo kayboluyo 55 56 arası değişiyor hoca takviye olarak kilo aldırıcı toz almamı önerdi ama internettede bu tozlarda yağ fazla olduğu için yağlanarak kilo alırsın gibisinden şeyler vardı sorum protein tozumu almalıyım kilo aldırıcı weight gainer mı ?

2 - Spor salonunda yaptığım antremanın yanına evdede antreman yapma isteğim var ne gibi hareketler yapabilirim. (Barfix demirim ve 1 çift dumbell'ım var)

3 - Antremanlarda kendimi çok yetersiz ve kuvvetsiz hissediyorum bu birazda beslenmemden kaynaklanıyor elimden geldiğince yiyorum ama iştahsızlık söz konusu olduğu için bir yere kadar oluyor buda bu alıcak olduğum toz enerjide verirmi ?

4 - Birde tozu marka olarak önerirseniz makbule geçer .

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba , hemen imzamdaki facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.Aradığınız her soruya rahatlıkla facebook üstünden dönüş yapabiliriz.Hemde bilgilendirme amaçlı sayfamız aktiftir.
    Merhaba , hemen imzamdaki facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.Aradığınız her soruya rahatlıkla facebook üstünden dönüş yapabiliriz.Hemde bilgilendirme amaçlı sayfamız aktiftir.

3. cortex

cortex Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    174 boy yaklaşık 65-68kg civarı olman lazım.
    İştahsızlık durumunu bir doktora danışmanı öneririm. Kilo aldırıcıları tavsiye etmem. İştahsızlık psikolojik bile olabilir bunun nedenlerini doktor ile konuşman daha doğru olur.
    Evde antreman programları internette oldukça mevcut, bu forumda da mevcut.
    En başlarda güçsüz olman normal ama çalıştıkça güçlenirsin, iyi beslen mutlaka. Bir de kan değerlerine baktırmanı tavsiye ederim.
    Aile hekimlerinde ücretsiz olarak bakılıyor oradan yardım al.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş