Kilo almak ve kiloyu vücuda dağıtmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mert Kaynarpınar tarafından 26 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Mert Kaynarpınar

Mert Kaynarpınar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun aleyküm iyi akşamlar. Abilerim ben yeni başladım ve kilo almak istiyorum. Aldığım kiloyu da orantılı bir şekilde vücuda dağıtmak istiyorum. İş yerinde arkadaşlarım abilerim sen ne kadar çok yiyon böyle diyolar bende evet yiyorum ama bi türlü kilo alamıyorum diyorum. Annemde biliyor ne kadar çok yediğimi. Sorunum kilo alamamak. Ben kilo almak istiyorum ama aldığım kilo göbek yapsın istemiyorum. Orantılı bir şekilde vücuda dağılsın istiyorum yani kollara bacaklara göğüse sırta omuza vesaire. Ondan ziyade yeni başladım nasıl bir program oluşturmam gerekiyor. Ve kilo aldırıcı gainerler varmış onlardan alıp evde ağırlık seti ile çalışmayı düşünüyorum. Siz bana kilo almam için ve kiloyu vücuduma dağıtmak için neler önerirsiniz ? Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...

2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Kilo almak icin harcadığından fazla kalori almalısın. Günlük aldığın kaloriyi hesaplar misin? Gerçekten fazla kalori alıyor musun?

3. Mert Kaynarpınar

Mert Kaynarpınar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hesaplayamıyorum. Sabah işe gidiyorum 10 da bi poğaça bir simit yiyorum bide öğlen yemeğinde bir tabldot yemek yiyorum akşam eve geliyorum gene yemek yiyorum. Ne bulursam yiyorum diyelim yani kısaca.

4. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    kaç kilosunki ve de boyun ? ona göre konuşucam

5. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Yanlış anlama .sen yediğini zannediyorsun ama aslinda sadece karnini doyurmak için gerekeni yiyorsun.zayif insanlar kilo almak icin spora başladığında ( spora baslamadan önce cok yedigimizi zannediyoruz bende oyleydim) aslinda kilo alacak kadar yemedigini ve yedigi seylerin bos beles olduğunu spora baslayip zamanla öğreniyor. Yedigin agzina gelecek.. yedigin seyden tiksineceksin belkide. Ama kilo almak icin yemek nasil yeniyor öğreneceksin.

6. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Vücuda dağıtmak için egzersiz ile kanı o bölgelere göndereceksin,yemek konusuna gelince vücut aynı kiloda durmak için bir süre çaba harcar ısrarla çok yersen vücut kendini salar ve kilo almaya başlarsın yinede çok yemeye çalış,genelde çok yiyorum diyenler hiçbirşey yemiyor.

7. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    mesela bende şuan bulktayım 68 ile başladım 75 e kadar çıkmayı düşünüyorum şuan 70-71 civarıyım ve bazen yemek yerken kusacak gibi oluyorum sana tavsiyem eğer yemek çok yiyemiyosan ara öğünlere ağrılık ver mesela ben günde 5 öğün yiyorum 3ü ana 2si i ara öğün olmak üzere ama o ara öğünlerde 2500 kalori alıyorum nerdeyse zaten sadece 150 g fındık bile 1000 kaloriye tekabul ediyor

8. Kong

Kong Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Spor yaparken aldığın kilo kas ve su olduğu için zaten göbekte toplanması gibi bir durum yok dostum sen kilo almaktan korkma yüksek ve temiz karbonhidratını al proteinini yeterli şekilde al devam

Sayfayı Paylaş