Kilo aldım ama hacimlenemedim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve batuhan.ersan81 tarafından 8 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. batuhan.ersan81

batuhan.ersan81 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bulkımı tamamladım ama istediğim kadar hacimlenemedim ne kullanırsam sabit kiloda hacimlenebilirm

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    hiçbir şey. yani sadece kas kütlesi artsa bile hatta yağlanmadan kas kütlesi artması imkansız denecek kadar zor, o kilo artacak. sabit kilo hacimlenme diye bir şey olmaz.

3. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Aslinda bu pek dogru degil. Kisiye gore degisen, paradoks bir durum. Tartismali. Keza kendimden ornek vermek gerekirse bunu ben basarabiliyorum.
    Yag dedigimiz sey kasa gore cok cok cok genis ebatta yer kapliyor. Kilo sabit kalirken belin incelmesi fakat kollarin yag tutumu diger bolgelere nazaran az oldugu icin ordan da yag giderken kas kutlesinin artmasi sonucu olcu almak olasi. Vucut gerekenden az kalori aldiginda da kas yapmaya meyilliymis. Tabii bulk kadar olmasa da. Isin anahtar noktasi makrolar. Oncelik protein olmasi elzem.

batuhan.ersan81 bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    doğrudur. ama ne bileyim inanılmaz kürlerle kas kütlesi büyüdükçe kilosu 2-3 kilo artmıştı. amerika'da yaşıyordu. modellik yapıyordu. hatta bir tane bikini modelle evlenmişti. kişiden kişiye her şey değişiyor aslında. mesela fazla protein benim bellerde yağlanma yapmıştı.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş