Kilo Alamama Problemi :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve LaastRip tarafından 14 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LaastRip

LaastRip Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya bir insan oturduğu yerden kilo verirmi demeyin ben veriyorum boyum 1.75 kilo 50 rezalet ötesi bi durum ve kendimi iyi hissetmiyorum artık kilo almak istiyorum kenarı ayırdığım 1200 tl ve + olarak spor salonu uyeligim var fakat karbonhidrat vs kilo alımına dair en ufak fikrim yok kilo alma konusunda bana ne yemem gerekeceğini soyleyebilirmi bi abimiz üstadimiz

2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bu boy, kilo ve yaş da çok da beslenme programına ihtiyacın yok, sporunu yap, ne bulursan ye.

ahmet377 bunu beğendi.
  3. Grasy

Grasy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Fitness VG Ant.
    Kardeşim elinde internetin mevcuttur mutlaka girip bir çok youtube kanalından ve siteden beslenmene dair ne yemen gerektiğini bulabilirsin. Bunları hesaplaman ve düzene sokup kendini aşamalı şekilde geliştirmen kilo alman için kalori hesaplayıcı aplikasyonlara göz atabilirsin bunun üstüne bir çok aplikasyon mevcuttur bulamadığın takdirde mesaj atabilirsin yardımcı olurum. Bu aplikasyonun sana verdiği günlük kalori alımını tamamlar veya geçersen gerekli kiloyu alacağından emin olabilirsin.

Sayfayı Paylaş