Kilo Alamıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ismailqwe tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ismailqwe

ismailqwe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benim kilo alma sorunum var :) 3 4 yıldır 55 kilodayım ara sıra 57 ye çıkıp tekrar 55 e iniyorum 55 aşşağısı hiç olmuyor aynı zamanda yukarısıda. 2 hafta önce bodye başladım hızlı bi şekilde 65 kilo olmam lazım protein tozu kullanmak istemiyorum sabaah kahvaltı akşam yemekte neler yiyebilirim sabaah 2 yumurta sarı beyaaz karışık yiyorum sonra okula önerileriniz nelerdir

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Kusana kadar yemek.Ben 52 kilodan 68 e çıktım tek yol YEMEK.Karbonhidrat ağırlıklı beslen.Pirinç,makarna,bulgur gibi yiyeceklere yönelmelisin

3. ismailqwe

ismailqwe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    mesela sabah okula giderken 2 yumurta 2 dilim ekmek yiyorum tıkıyor zorlayarak yiyorum sabah 6 da iştahım olmuyo yumurtaayı arttırmamın bi faydası olurmu yoksa boşa yemişmi olurum makarnayı çok tüketirim aynı zamanda pirinçide haftada 2 3 gün hem makarna hemde pirinç yerim ama evde fazla bulgur yenmez karbonhidrat oranı yüksek yiyecekler önerirsen sabah akşam onlarıda yerim

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    bulgur , makarna , yulaf ezmesi her türlü hayvansal besini yiyeceksin. ihtiyacından daha fazla kalori yemen gerekiyor.

Alfonso_ bunu beğendi.
  5. ismailqwe

ismailqwe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    spordaki hocalarda bulguru çok söylüyo heryerde duyuyorum bulgura başlıyım bu hafta hergün yiyelim bakalım sonuç ne olcak

Sayfayı Paylaş