Kilo alamıyorum ama gelisiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enter33 tarafından 10 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler 20 yaşındayım, boyum 182 kilom su an 70. Araliklarla 3 senedir fitness yapiyorum. Basladigimda 51 kiloydum. Gecen sene 74e çıktığım oldu. Subatta da 2 ay aranin ardindan yeniden basladim ve tüm vücut antrenmani yapiyorum ilk kez(daha önce bölgesel haftada 4 giriyordum). 1 ay 10 gündür haftada 3 su programi yapiyorum
    Pztsi (5×5 hepsi)
    Squat
    Kalf
    Bench
    Lateral raises
    Carsamba
    Deadlift
    Barfix
    Karna çekiş
    Dumbel curl-puhs down superset
    Cuma
    Bench
    Overhead
    Cable curl
    Halatla göğüse cekis
    Bu programla kilo alamadim henüz beslenmem de idare eder henüz tam düzene oturtamadim fakat 1 2 ser cm artış oldu her yerde ne yapayim sizce ve nasil artis oldu tavsiyelerinizide bekliyorum teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mart 2016 ---
    3 senedir aldığım 20 kiloya rağmen yag oranim da max yuzde 10 11 civarı yani six packlerde vs yag yok

2. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Uzun süreli pump olabilir

3. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kilo almadan ve beslenmenize de fazla dikkat etmeden ölçü almanızın nedeni "kas hafızası" denilen olaydır. Bu olay sayesinde sporu bıraktığınız zaman ki ölçülerinize yeniden ulaşmanız bu spora yeni başlayan insanlara göre daha hızlı gerçekleşebilmektedir. Önemli olan eski ölçülerinize ulaştıktan sonra bunu bir adım ileriye götürebilmektir.

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Benim problemde bu kilom sabit 70-71 gelişim baya var ama eğer kilo almak istiyorsan ara vermelisin. Tekrardan toparlanman zor olacaktır 4-5 ay oa uğraşırsın ama ilerde harika bir vücuda sahip olabilirsin.

Sayfayı Paylaş