Ketojen diyet ve yag yakim çalişmalarim.

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Coyote tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar neler diyorsunuz hayretle okuyorum şu an. Ne T3 ü ne T4 ü. Guatr ameliyatı geçirmiş biriyim. Bu gibi hormonlarla takviye yapıp düzenleme yoluna gitmek sağlıklı çalışan durumu bozabilir. Sonra birçok sıkıntı yaşarsınız Allah korusun. Hele trioid hormonunu etkileyecek her türlü ilaçtan uzak durun.

2. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Achilles haklısın ama, liflerine kadar gozukur duruma hiç gelemedim kendimi öyle hayal ediyorum.

Buda bana idman yapma motivasyonu sağlamakta. Gunun her saati aklımda bu var.

Eğer bir dakika dahi aklımdan çıksa zaten bu sıkıntıya neden giriyim?

şanssız olarak, zor yağ yakan bir yapıya sahibim.

Beynimdeki, bu dusunce bodybuildinge basladıgım ilk andan beri orada.

Bu duruma, bu şartlar altında ulaşmam çok zor. Bir defa iş hayatı çok aşırı stressli, keto durumdayken bile çektiğimi bir allah birde ben biliyorum.

Tasarım işiyle uğraştıgım için, glikoz normal bir insandan cok daha fazla lazım oluyor bana. Cunku butun gun beyin çalıştırıyorum.

Bu durumda keto diyeti uygulamam ise, tamamen hedeflerim içindir.

Yanlış yada doğru bu benim aklımdaki bir dusunce ve ben hayatta her seyden cok istiyorum bunu.

Sadece bir dusunce ama bazen hayatta riskler almak gerekiyor bunu anlıyorum.

Konu sağlık oldugundan ötürü, risk almaya gerek yok diyorsanız saygı duyarım ancak eğer aklınızdan bu dusunce hiç cıkmıyorsa elinizde olmadan risk alma eğilimine girersiniz.

Kas liflerimin gozukecek kadar yağ yakmak istiyorum amacim bu.

Azi ve Aichi bunu beğendi.
  3. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    Coyote seni anlıyorum belli bir süre sonra bazı şeyler saplantı haline dönüşüyor. Zaten bu kadar sıkıntıyada bu amaç doğrultusunda katlanılıyor. Fakat bunu ne olursa olsun bu yöntemle yapmak bence yanlışların en büyüğü. Çünkü en baş örneği benim. Ömrüm boyu trioid hormonu amak zorundayım. Yani şu an için alıştım ama vücudun normal düzeni bozulması kadar kötü bişey yok. Bu hedef uğruna bu büyük riski göze alıyorsan ben zaten ne desem boş. Umarım fikrin değişir ve bu yoldan bunu yapmayı unutursun.

4. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    Achilles sen diyorsunki, zamanında t3 yada t4 veyahut 2 sini birlikte kullandım, şimdide troid hastası oldum ömür boyu kullanıcam. senin yazılarından çıkardığım anlam bu. yanlış mı anladım, yoksa doğuştan yada başka şekilde gelen bir rahatsızlık mı.

5. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    Yok hayır genetikten kaynaklanan bir rahatsızlık hipertroidi vardı. Bu yüzden ameliyat oldum. Şu an hormonları dengelemek için ömür boyu levitron kullanıyorum.

6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Tamam ama, yani ne yapabilirim simdi. istediklerime su genc yasımda ulaşamayacaksam neden yaşıyorumki. Ever kafamdan geçen sorular bunlar işte.

Kimisi hayatını, maddiyat için harcarken, bende bu ugurda ömrümü harcamaya adadım.

en az 10-15 yıl kas liflerim gozukecek kadar yağ yakmak istiyorum.

Saplantı olmasının sebebi bu. Tamam vücut yagını dusurdum, karın kaslarım bu haldede ışık altında belli oluyor ama istediğim bu değilki.

Deriyi tuttugumda uzmasını istemiyorum. Cok ince bir deri ve kas liflerinin gozukmesını istiyorum.

Beni motive eden sebeb işte bu.

Bu normal yollarla çok zor gerçekleşiyor.

Bir kere metabolizmam ağır. Doyasıya yemek yiyip zayıf kalan tiplerden deilim ayrıca çokta kıskanıyorum böyle insanları.

eğer bu şekilde, doğal yoldan kas liflerinin gözükür diyorsanız söyleyin nasıl olur bende o söylediklerinizi gerçekeştirmek istiyorum.

ne yaparsam yapayım, son kalan yağları vücuttan atamıyorum ve deriyi ince bırakamıyorum.

7. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    "t4 gerektiği zaman t3 oluyor, t3 alırsan Trioid sistemin bozulabilir ama t4 bozmaz, ihtiyaç halinde vücudun aktivete eder, t4 normalde inaktif bir ürün. Steroidlerden sonra doğal sistemin düzelmesi, troidden çok daha zor. 2 yıl sürekli t3 kullan, 2 ay tedavi ile düzelirsin. Tiroid sanıldığı kadar tehlikeli değil. bu yazıyı bozokaydin yazdı, kendisi uzman endokrinolog. ben güveniyorum. t4 bozmaz diyor.

Coyote bunu beğendi.
  8. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Ben yavas bir metabolizmaya sahip oldugum için cok güç kilo veriyorum ve üstelik sade nescafeden baska takviye yapmadım bu konuda.

Ancak su aralar dusunuyorum yani, bunca zamandır acı cekiyorum. Böyle o kadar yavas ilerledimki ancak su an kas kütlemde fena değil.

Onuda korumak istiyorum.

Amacimi belirttim zaten

ince bir deri ve kas liflerine kadar gozukmek istiyorum. Ayrıca bunuda uzun yıllar müdafa etmek istiyorum..!

imkansızmı bu. emin olun kendimi hep bu sekilde motive ederek bu noktaya geldim.

hayatta hiç pes etmedim öleceğimi bilsem yinede vazgeçmem bu ugurdan.

9. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    madde işine öcü gibi davranma, bana kalırsa 6 hafta testo propionat , winstrol,t4 ve ventolinle fark yaratırsın vücudunda. hele bu beslenmeyle düzenle çok iyi olur.

10. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Yani işin asli, vücuduma kalıcı bir hasar vermek istemiyorum.

Aynı zamandada, kurumak istiyorum.

Ancak biraz hasar riski alabilirim. Bu benim için bir tutku haline geldi.

Eğer bunu yapamassam hayatımda hep kendimi suclarım.

Bu benim hayatım ve istediğimi yapmak için zarar bile görmeye razıyım.

Ancak steroid kullanmayı dusunmedim hiç

Ventolin-Cleanbuterol ve t4 kulanımı yapmayı dusundum.

Daha etkili bir formul varsa, steroid haricinde kullanabilirim.

Aichi bunu beğendi.
  11. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    çok hafif ama sağlam sıçrama etkisi yapar sende. daha önce forumda steroid kullanmamış kişilere asla steroid tavsiye etmedim, şunu kullan bunu kullan diye. ama senin mesajlarını okudum, baktım. uzun zamandır büyük bir aşkla yapmışsın bu işi, azim süper, çalışma güzel. ama istediğin noktada değilsin. yani işin aslına bakarsan ben birazda senin iyi bir vücudu artık fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum, bundan dolayı sana ısrarla ufak kür örnekleri sunuyorum. yoksa steroid tavsiye etmeyi pek sevmem. ventolin al bir tane eczaneden piramit yaparak kullanmaya başla, ilk gün 4 mcg dene + koyu kahve iç, sorun yaşamazsan 8 mcg e çık, halen birşey hissetmediğini düşünüyorsan 12 ye çık. 12 yi aşma ilk safhalarda zaten etki göstereceğini düşünüyorum. t4 ü şimdilik 2. plana at, troidlerin normalse t4 doğru dürüst kilo verdirmiyor. sadece ventolinle bir dene bakalım ne olucak.

Coyote bunu beğendi.
  12. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu deneyeceğim.

Troitlerim normal sanırım. T4 - T3 Hakkında yuzeysel bilgim var.

Az sonra idmana gidicem, kahve bile psikolojik bagımlılık yaparken, Bunlar bagımlılık yapabilirmi.

Bu yazı gerçekten kuru geçiricem o yuzden risk alabilirim. Gecenin bu saattinde idmana gidiyorum.

idman programım ağır ve etkili etkisini hissediyorum.

Ama kuruyamamak benim psikolojimi bozuyor.

Aichi bunu beğendi.
  13. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    sana net söylüyorum, bunlar steroidden daha çok bağımlılık yapar. önce bir tane ventolini yutmakta bile çekinirsin ama herşey 1 ventolinle başlar , yada yarım efedrinle. artık her ihtiyacın olduğunda onlara sarılırsın. herkezde demeyeyimde, çoğu kişide böyle olmuştur. ben şu an senin mesajlarına bakıyorumda, sürekli kuruyamadığından ve bunları kullanmamak istediğinden yakınıyorsun, bence kendine psikolojik ortam hazırlıyorsun, ilk fırsatta kullanacaksın. insan psikolojisini iyi bilirim :p

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:39 ----------

ha bu arada katabolizmaya dikkat et, çok idman da geriletir bazal metabolizmanı, vücudunu iyi dinlendirdiğinden emin ol.

14. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkçası kullanmayı dusunuyorum. Cunku yoruldum artık ne kadar şekeri kıssam, beslenmeme dikkat etsem, tam bir kuruma sağlayamadım.

Evet kullanmaya meyilli hale geldim. Cunku olmuyor ne kadar denesem ne kadar kardio yapsam, vücudumu maksimum strese itsemde, fotoğraflardaki gibi kuruyamıyorum.

Artık bu işi bitirmeye hevesliyim. Ya ben biticem yada ben bu işi bitiricem.

Fazla bir seçenek kalmadı önümde sanırım.

15. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    bu gun, ketoz durumdan cıktım tekrar, ve gerekli takviyeleri yapmaya basladım.

glucophage 1000 mg+levotiron+Ventolin aldım. Hayatimda bazı seyleri feda etmeden kazanc olmayacağını anladım.

yüzde 6-7 yag seviyesine dusmek icin artık her turlu fedakarlığı yapmaya hazırım.

Biliyorum içinizde zararlı sağlıgına kendine zarar veriyorsun diyenler olacak ama böyle sadece kendime değil herkeze zarar veriyorum.

Moralim hiç düzelmiyor uzun zamandır. Artık ne olursa olsun ok yaydan cıktı.

İnceldiği yerden kopacak.

Ancak ilacları kullanmayı bilmiyorum öğrenmeye çalışıcam artık.

16. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    ventolini antrenmandan önce kahveyle birlikte alıyorsun, 4-8-12 mg kendi ayarını kendin bulursun. yani seni hem rahatsız etmeyecek hemde etki edicek bir mg ayarla. efedrin olsa net birşey söyleyecem ama ventolinde 4mg da elleri titreyen var, 16 mg ventolin + kahve içip üstüne deliksiz 12 saat uyuyan var. levotiron sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 tane. yemekle yada diğer ilaçlarla birlikte alma. levotiron u tek al. ama bana kalırsa t4 hiç girme doğru dürüst etkisi yok. ayrıca ventolini günde 2 kere daha alabilirsin, 4 er mg olmak üzere, daha fazla alma.

Coyote bunu beğendi.
  17. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Bitiron kullanımı nasıl olur? Troid bezlerim normal hızdalar.

T3 dusunuyorum aslinda.

Korkmuyorum ne olursa oolsun artık.

Azi bunu beğendi.
  18. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    ya t3 gireceğine testo propionat + winstrol girsene, 2-3 enjeksıyon dene baktın canını sıkıyor bırakırsın. ki sıkacağını sanmıyorum.

Coyote bunu beğendi.
  19. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Samet önerin için tesekkür ederim. Ancak su an steroid dusunmuyorum ve su an bütçemde çok musait değil.

yinede önerin için teşekkür ederim.

simdilik, t4 glucophage ve ventolin ile devam edicem.

20. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    coyote bende senden metformin ile ilgili görüşlerini rica edicem, etki gördükçe bilgilendirirsen sevinirim.

Coyote bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş