Kesınlıkle benım gıbı lanet olsun metabolızma dıyen vardır :D

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MiqcroXce tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. MiqcroXce

MiqcroXce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben su anda 18 yasında bır gencım boy 1.68 kılo 51
    Bodye accayıp merkalı olan bırıyım 3 senedırde ara ara arastırmasını yapıyorum

Fakat sorunum benım metabolızmamım accayıp calısması ne akdar yersem yıyım kılo alamıyorum
    Gunde 8 ogun yıyım dıye zorladım bu seferde bıraz gobek oldu 4 gun top oynadım gectı nerdeyse ole bı metabolızmam var kucuklguumden berı cok çekmişimdir bu hipraktivitemden , ıncelık sıskalıktan

8. sınıfı bıtırdıgımde 26 kıloydum lıse 1 de bı artıs oldu 45 e cıktım
    lıse 1- lıse 4 arasıda sadece 6 kılo aldım

Hep body body dıye tututrdum tam steroıd falan dedım hep tandıklarım bekle bır vucudun otursun gıbı onerıler yaptıklarından hep erteledım :S

Hem kendım tam 8 aylık dogdum dogum kılomda normalden azdı ondan dolayı gec gelısım var gelısımım normal yasıtlarımdan 2 sene gerıden gelıyorum
    yanı 16 yasındakı bırıne denk denebılır

Sorunum bu bır turlu karar veremedım bırde sıze danısayım dedım belkı ısı blenlr ısın ehlılerınden yardım aalabılırım dıye

Bide boyum uzamasının durmasından korkuyorum 1.68 kalmak ıstemıyorum ayıptır soylemesı yakısıklıyımdırda :D bu tıp bosa gıtmesın xD

2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    anlattığın konuya kendimdende şahidim yesemde kilo alamam ama senin kadar değilim body e bu kaygılarla başladım ama body yaptıgım sürece kilo alabiliyorum. bu konuda sana yardımcı olamayacagım ama steroıd felan sakın düşünme body siz steroid zaten bi işe yaramaz body ile yapacam desen o steroidlerin hakkını verebilmek için çok yüksek bilgi birikimine sahip olman lazım aksi takdirde steroidler bi işe yaramadıgı gibi paranda boşa gider. hepsini geçtim üç beş kilo alacam hevesiyle saglıgını riske atma. kilo almak istiyosan salona git uzman kişilerle görüş veya forumu çok iyi araştır. steroidler bence en erken iki iki buçuk yıldan sonra kullanılmalıdır ama hiç kullanmamanı tavsiye edecek düzinelerce insan var bu forumda. body başla beslenmeni boş yiyeceklerle degilde kaliteli karbonhidrat protein vs ile yap kilo almaya başladığını göreceksin. saglıklı sporlar

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Yemek yiyip yiyip kilo almayıp ardından yemek yiyip göbek oluyorsa beslenme ya da antrenman biçiminizde bir yanlış olduğunu gösterir.

4. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    bende su içsem yarıyo :D

5. MiqcroXce

MiqcroXce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anamız ne yapıyorsa onu yıyoruz ıste :D

Neyse asıl problemım steroıd kulalnıp kullanmama deılde hanı benım bodye baslıyımmı dah vucudum gelısırmı boyum uzarmı bodynın eksısı artısı ne olur ?

6. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Zaten kilo almaya göbekten başlanır ve en son göbek erir bildiğim kadarı ile. Yani Kilo almak, yağlanmak istiyorsan göbeği sorun etme yemeye devam et ama sağlıksız olur. Yemeklerinde protein eksikliği olabilir. Bol bol et tüket, süt, yumurta vs. de unutma. Çalışırken de süreyi uzatma, ağır kilo girmeye çalış.

7. MiqcroXce

MiqcroXce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diretk 5 kıloluk dumble ıle basladım ben az olark dusunuyorum ama etrafımdakıler ılk bastan 2 kılo ıle basla yavas yavas yukselt dıyor ...

8. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    2 kilo çok az değilmi ya başlangıçta 5kilo iyi bence ama 2 kilo hepten yarım litrelik su şişesiyle başlamak gibi..

9. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    yağ bakımından kilo almak istiyorsan bir çok yöntem var. Kas olarak istiyorsan istiyorsan çalışmaya devam

10. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    kime göre iki kilo :D yani herkesin başlangıçta kaldırabilecegi agırlık farklıdır kimi iki kilo ile zorlanır kimi beş kilo ile yani sen millete kulak asma vcudunu dinle en doğru olanı sana vücudun söyler thums:

MiqcroXce bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş