1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kenzo Karagöz Defination

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 66_Kenzo tarafından 8 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    omuz başlarını geliştirmen lazım.lateralle bu eksiğini giderebilirsin
    kenzoo

Saygılar

Mr.Karazaki

2. Kucuk haytavır

Kucuk haytavır Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  3. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Kenzo Gerçekten Harika ötesi 1 vücud yapmış... Nazar değdircem diye fena tırsıyorum sana dostum çok pis nazarım değer :D Ölçülerini boyunu kilonu çok merak ettik kenzo. Bize Ölçülerinide yazabilirmisin ? Bu arada başarından ötürü seni tebrik ederim harikasın tek kelime ile. hedefini bilmiyorum ama ilerde Olimpia gibi büyük ölçekli 1 yarışmada seni görmekten adını duymaktan büyük zevk alırız. Gururumuz Okşanır hem uzun 1 aradan sonrada :) Bu sporda Allah yolunu açık etsin Kenzo İyi antremanlar kardeşim.

4. ali1453kedi

ali1453kedi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    biceps ile triceps aşmış özellikle triceps sabıeım genetik oda ama o kola omuz başı hiç olmamış bence

5. env

env Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    helal olsun kardeşim süper vücut yapmışsın.umarım istediğin yere gelirsin bu arada yarışma bitti diye fotoları ve videoları kesme devam et en azından ayda bir kez bir foto veya video koy bizde yakından takip edelim :D

6. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    gurur duydum, şuanda kısa süreli idolümsün...

7. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Muhtemelen kür yapmıyorsun gibime geldi.Kür yapmamak sağlığın açısından çok iyi ama yarışmada kür yapmadan şansın yok.Bu işin gerçeği maalesef bu.Ne kadar şişirsende vücudu derece yapmanı sağlayacak;yağsız,define ve iri kaslarla podyuma çıkman için mecburen hormon alıcaksın.Yada yarışmaya girme derim harmonsuz devam ediceksen.Çünkü boşa emeğine yazık olur.Birde bacakların 100 üzerinden 5-6 denicek kadar kötü.özellikle sırt pozlarında üst taraf paramparça,bacaklar odun gibi,estetik açıdan çok kötü duruyor.En azından bacaklarını şişirmesen bile şöyle güzel parçalasan çok daha iyi olur.Bu arada dış tricepslerin,vücuduna oranla çok iyi gelişmiş.Arnoldun bicepsleri gibi senin silahında dış tricepslerin.Pozlarda var gücünle tricepslerini göstermeye çalış bence.Çünkü şu vücudunla seni tek kurtaran tricepslerin benim fikrimce.Gerisi olmamış

Son düzenleme: 2 Ocak 2012
  8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    yorum yaptıgın kişinin 18 yaşında oldugunun farkındasın dimi

Desperate81 ve Azi bunu beğendi.
  9. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yarışmada yaş sorulmadığının farkındamısın sen peki? Gençler ve proflar var.Gençlerede 40 a kadar sınır var.17 yaşla girince 39 yaşındaki profesyonel bir adama karşı aman bu adam genç daha,bu vücutla yaşına göre çok iyi buna yüksek puan verelim felan gibi saçma birşey demiyorlar.Sen bunları daha bilmeden,benim ne demek istediğimi anlamadan,boş boş yorum yapmakla ne ispatlamaya çalışıyorsun ben anlamış değilim.Ben sadece daha yarışmalık vücut yok diyorum.Ha katılmazsın o senin düşüncendir bişe diyemem.Ama lütfen saçma sapan iğdeleyici yorumlarda bulunarak konu altını kirletmeyelim.

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    pozlarda var gücünle tricepslerini göstermeye çalış diyerek ne kadar bilgili oldugun belli zaten yarışmalar konusunda emin ol :) boş boş yorum yapmak esas bu oluyor,benim yaptıgım değil seninki bomboş yani,ya hormon yap yada yarışmaya girmeymiş peh

Son düzenleme: 4 Ocak 2012
  11. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    40 yaşında olup yamuk ve şişme vücut geliştirmeci olacağıma doğal ve sağlıklı olsun daha iyi...Vücut hatları düzeltebilir bunda sorun yok.Ve ilerde devam ederse Kenzoyu görürsünüz...
    Bence iyi gidiyor.

12. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Pozlar derken sırt pozlarından,triceps yandan pozda ve biceps verirkenden bahsettim.Öyle bacak pozlarında bile tricepslerini göster gibi birşey demedim.Zaten sen benim lalfımdan da bunu anlıyorsan senin anlama kapasiteni sorgulamak lazım daha önce.Birde hormonsuz yarışmaya girmeyi bu kadar destekliyorsunda sen hormon almadan yarışmada birinci olmuş bir vücut geliştirmeci ismi söyle bana,bu forumdaki üyeliğimi sileceğim.Tekrar söylüyorum.Hormon kullanmayı desteklemiyorum.Ama yarışmaya girecek vücut geliştirmecilerin hepsi kullanır ve kullanmadanda birşey yapamaz.Bunu ister kabul et ister etme,bu bir gerçek.

13. PuNniSsHeR

PuNniSsHeR Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Köşe Yazarı, Öğrenci, Radyocu
    Yer:
    Kocaeli
    helal olsun kardesim valla süper vücut yapmıssın umarım yarısmalarda istedigin sonucu alırsın büyük azim tebrikler. kolay gelsin :)

14. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Forumla hala ilgileniyormusun bilmiyorum ama seni facebooktan takip ediyorum ve gerçekten bu yaşta mükemmel bir vücudun var son halin bu konudaki fotoğraflarından 10 kat daha iyi, hala forumdaysan yeni fotoğraflarını eklersen faydalı olur herkese.

Ayrıca doğal olarak yaptığını yazmıştın facebookta, böyle bir vücudu bu yaşta doğal olarak yaptıysan ve üzerine de yarışmalarda hiç geri kalmıyorsan gerçekten helal olsun sana.Herkese örnek bir sporcusun.

15. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Bu definasyonun bence doğal olması mümkün değil(facebooktaki fotolardan bahsediyorum) ama her türlü helal olsun

16. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Ben de öyle düşünüyorum genelde bu tür vücutlar için ama bir kaç yerde üzerine basa basa söyledi %100 doğalım diye, steroid kullananlar genelde ya kullanıyorum diyor ya da steroidle ilgili açıklama yapmıyor, ben samimi buldum kendisini inanıyorum o yüzden ayrıca dediğin gibi ne olursa olsun büyük bir iş başarmış, mükemmel bir vücut ve örnek alınması gereken bir sporcu var ortada

17. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Adam müsabık olmuş o kadar doping testinden geçmiş tabi doğalım diyecek(müsabık olmasa bile diyebilir )Birde %100 doğalla doğal arasında ne fark var %100 olunca supplementte mi kullanmamış oluyor?

18. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Supplementler doğal değilmi ? :)

DEXONİA bunu beğendi.
  19. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Her şey yine anaboliklere bağlanmış...Karşınızdaki adam müsabık.Küre girmesi kadar doğal bir şey olamaz.

Doping testi herkese uygulanmaz.Biraz şansınız varsa kür döneminde bile olsanız 1. olduğunuzda numune vermekten kurtulabilirsiniz.

Wada'dan gelen yetkililer testi yaparlar ve test genelde ilk 6dan sadece bir kişiye test yapılır.Bir siyah bir torbaya 5 beyaz ve 1 sarı top atılır.Sonra sırayla herkes top çeker.Sarı top kimde kalırsa o numune verir.Ben eğer doping testimin pozitif çıkacağını biliyorsam , kendimden değil ; temiz olduğuna arkadaşımdan aldığım idrar numunesini veririm olur biter ;)

Azi ve GencGrafiker bunu beğendi.
  20. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    1-2 kere önemsiz küre girip doğalım diyen çok sporcu var, %100 doğalım denmesi hiç bir steroide bulaşmadığı anlamına geliyor

Ayrıca bir vücuda steroid sorusu sorulduğunda hemen savunma moduna geçmeyin

Steroidle yaptı diye eleştirecek, laf söyleyecek halimiz yok, steroidle dahi bu vücudu yapmak hiç kolay değil ciddi emek ister, sabır ister, kendini bu spora adaman gerekir ve çoğu kişi yapamaz bunu,

Ama bunun yanında steroid kullanmadan böyle bir vücut yapanı kat kat daha fazla tebrik etmek, alkışlamak gerekir steroid kullanmayla kullanmama arasında dağlar kadar fark var çünkü.

Ayrıca ciddi anlamda steroid testi yapılan çok az yarışma var, o yarışmaların başına da NATURAL kelimesi ekleniyor ki onlarda bile kullanım söz konusu, yani yarışmacıyım diye steroid kullandığını gizlemesine gerek yok kaldıki üst düzey yarışmalara girmiyor aşırı kas kütleleri yok yani,bu sorulara cevap vermek zorunda değil ama cevap veriyor doğal olarak yapıyorum diye ben o yüzden samimi buldum ve inandım, ister kullanır ister kullanmaz bu kimseyi bağlamaz sadece gerçekten doğal olarak yaptıysa aşırı zor bir işi başardığını düşünüyorum o yüzden ayrıca tebrik ettim.

Son düzenleme: 17 Haziran 2012
    DEXONİA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş