1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kenzo Karagöz Defination

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 66_Kenzo tarafından 8 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. ixlesene

ixlesene Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz abartılı doğal değil

2. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Vucut konusunda hepimiz hemfikiriz , muhteşem . Ancak steroid konusunda size katılamayacagım . Normal bir insan bünyesinin '' yardımsız '' bu yaşta bu kadar kas gelişimi yaşaması olası bir olay değil , bunu siz benden daha iyi bilirsiniz . En azından biraz '' yardım '' oldugunu düşünüyorum , genetiğini ve kararlılığını bu yorumun dışına çıkararak .

Gel gelelim vucuda . Yaşına göre mükemmel nitelikte . Özellikle son attıgın posttaki fotograflar bir harika . Definasyonda super gidiyor , dietinde çok katı sanırım . Neticesini alacagından eminim . Başarılar

DEXONİA bunu beğendi.
  3. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    tersine gelişme cagında oldugu icin testosteron seviyesi yuksek oldugundan normal gelişme hızından daha hızlı gelişebilir bu yuzden gayet olası bir olay bu gelişimi:)

Azi bunu beğendi.
  4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Henüz 17 yasında, testosteron seviyesi havalardadir. Biraz zma biraz arginine ile stereoide hiç ihtiyac duyulmaz...hemen stereoid diye yaftalamayin.. Ayıptır.

Rambo16 ve Azi bunu beğendi.
  5. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0

hehe emin ol steroid alsaydı bi bu kadar daha kütle yapıp öyle kururdu supplementten başka bişey kullandığını sanmıyorum şu yaşta kullanmasıda doğru değil zaten 20 yaşından sonra profesyönel olarak düşünürse zaten mecbur kalacak kullanacak.

18 yaşında hormonları ilaçtan daha etkili emin ol :) kütlesi normal yani :)

6. alpbodrum

alpbodrum Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sigorta
    Yer:
    Mugla
    Trisepslerine hayran kaldım kardeşim bence senin tabancan onlar. Yaşına göre çok iyi vucudun var ve çok şanslısın bu sporla bu yaşta tanıştığın için. Tek diyeceğim Sakın bırakma .

Sabrına azmine tebrikler.

7. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    bu düsünce tamamen yanlis bir düsünce nasil supplement olmadan olmuyor? 50 sene önce supplement mi vardi arnoldun zamaninda? supplement ler para kazanmak icin yapilir protein tozu ve creatin den baska supplementte gereksiz para harcamasina girer cünkü hicbirisi ise yaramiyor piyasadaki bütün supplementleride kullansan hicbir ise yaramayacagini görürsün düzenli bir beslenme listen ve antrenman programin olmadan zor.. ve tabiki iyi genetige sahip olmalisin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:49 ----------

kenzo hakkinda ilac kullaniyor yorumlarini yazan arkadaslarada bir iki sey söylemek istiyorum öncelikle kenzo cok iyi genlere sahip definasyonda fazla hacim kaybetmeden yag yakmasida bunun göstergesidir diyetten önceki fotolarinida gördüm ve kendisi zaten fazla yagli olmayan bir vücuda sahipmis en fazla %10-12 civari oldugunu tahmin ediyorum o zamanki yag oraninin bu arkadasin yaptigini herkes kolay kolay basaramaz 3-4 yil salona gidip dogru dürüst sonuclar elde edemeyenler elbette kenzoyu kendileriyle karsilastirdiklarinda ilac kullandigi kanisina kapiliyorlar fakat avrupada bu olaylar öyle kolay degil özellikle genclerin yaristigi kategorilerde doping testi cok titizlilikle yapilir Almanya'da yasadigim icin biliyorum.. arkadas doping kullansa zaten yarisma olayina hic girmez fakat kendisi benim tahminim bu sporda profesyonel olmayi isteyen birisi ve bu yolda zamani geldiginde gerekli oldugunda doping er yada gec kullanacak o yüzden bu konuda fazla üstüne gidilmesini dogru bulmuyorum aksine destek cikilmasi gerektigini düsünüyorum yarismada kendisine basarilar diliyorum insallah iyi bir sonuc alir alamazsa bile her ne olursa olsun asla pes etmemeli aynen devam etmelidir cok potansiyel var kendisinde.

saygilar

Azi bunu beğendi.
  8. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Steroidlik vücudu varmış gibi durmuyor benim vücudamda kenzonunkinden daha defineydi steroid kullanmadığım halde salonda herkes steroid kullandığımı düşünüyordu

9. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kenzo suanki kilon kac peki ??

10. Jecht

Jecht Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Doğru söylüyorsun o kitap bende de var.Arnold'un 16-17 yaşındaki hali gibi hatta dediğin gibi daha iyi bile olabilir.:)Tebrik ediyorum Kenzo çok ama çok iyi bir vücudun var aynen devam.:)

11. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yarışma yarın.
    Başarılar sevgili kardeşim.thums:

Gönlümüz seninle.dumbellllsweightlifter

12. yavuz61

yavuz61 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bartın
    yarışmanın sonucunu merakla bekliyoruz ;)

13. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    suan yarısmada sanırsam. facebook'ta bırsey yazmıs ama almanca yazdıgı ıcın anlayamadım :D

14. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    4. olmuş galiba ‎4ter Platz yazmış translate ile çevirince 4. sırada diyo

15. YiğitTaylan

YiğitTaylan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler Halit Çok Güzel Derece İnşallah Dahada İyi Yerlere Gelirsin Başarılarını Devamını dilerim.

16. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikler, iyi sonuç almışsın ama facebookta fotonda gördüğüm kadariyla vücut cidden çok sağlam, yalnız biraz daha yağ yakımında süreye ihtiyacın varmış.Karın kasları iyice parçalı gozükmüyor, özellikler alt karın hiç gözükmüyor nerdeyse

17. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kaç yarışmacı arasından

18. 66_Kenzo

66_Kenzo Üye

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Avusturya
    Slm Arkadaslar !

Birinci Yarismam.. Avusturya Nabba 2010 .. Cok Basarili bir sekilde gecdi.. Bu Senenin Amaci kazanmak deyil .. Yarisma Havasi Kokulamak ve Tecrübe almak icin Katildik ve Gayet bir OK-Formla Yarismaya Girdik .. Yarismada Junior Kategoride en Agir Athlet benimdim 78 kiloyla

5 Juniordan 4ncü Oldum .. Benim Defination we Sirtimin Genisliyi Rakiplerin Kadar iyi olmadindan Cok fazla Puanlar Kayip ettim ve ayrica Bacaklarin Parcalanmasida cok iyi deyildi..

Kür-Posingden sonra Jurie kalkip bende alkislamasi beni cok sevindirdi.. Juniorlarda benim Kür Posum en fazla Puani aldim..

Gelcek Seneye Kadar Bu eksikleri Düzeltmek ve Ciddi bir sekilde Yarismaya Hazirlnamak ümidiyle Yani Sezone Yarin Basliyacagim.. inshAllah !

Saygilarimla Kenzo Karagöz

Ekli Dosyalar:

pastnova, Rambo16, ycwycw ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  19. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    darısı başıma kardeş tebrikler

20. genova

genova Üye

Beğenileri: