Kendimi nasil savunabilirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ahmetbey60 tarafından 10 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. ahmetbey60

ahmetbey60 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar benim okulumun cikisinda cok belali tipler oluyor yolumuzu kesip paramizi vs almaya calisiyolar bunlara karsi nasil kendimi savunabilirim dövüs sporlarina gitmeden evde kendimi gelistirmek adina
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Temmuz 2019 ---
    bu arada 1.80 60 kiloyum 17 yasindayim

2. Furkan Çakır

Furkan Çakır Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle dövüş sporları adı üstünde spordur ve dövüş sporlarındaki amaç dışarıdaki insanları dövmek vurmak asıp kesmek değildir , sokaktaki kavgalar bambaşkadır istediğin kadar dövüşmeyi bil, silah, bıçak çekildiği zaman( böyle bir hareket yoktu ya) diyemezsin
    Ha bi de şunu söyleyeyim yan gelip yatarak evden dışarı çıkmayarak dövüş sporlarını öğrenemezsin.
    Çözüm olarak sana bulaşan insanlarla iyi anlaşmaya bak , çok ileri giderlerse adaleti sen değil polisler verir.

zRedDragon bunu beğendi.
  3. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    polise git.

Güç aşkı bunu beğendi.
  4. nasa01

nasa01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    En önce verme, dayak yiyeceğini bilsen de korkma, R yaptığını hissettirme, gerekiyorsa kafa tut, dayak yesende vur ama geri çekilme,burası Adana çıkışta 5 kişiyle de kavga ettim yedim dayağımı ertesi gün yine aynı çocuklar gelirdi yine kaçmazdım yine girerdim,arsız pisten daha beterdir diye düşündüler hep,sonra bazıları arkadaşım oldu bazıları ise helal olsun derdi. :) Bu işin özeti boyun eğmemek korkmamak yoksa dayak yenir.

5. bozkurt980

bozkurt980 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Şiddette kazanan yoktur. İki tarafta kaybeder. Bu insanları okul müdürünle paylaş, ilgi göstermez ise cimere yaz veya arkadaşın da yazdığı gibi polise git. Ailenden destek al, zorluklarla tek başına mücadele etmek zorunda değilsin. Ailen her zaman yanındadır. O belalı dediğin tiplerin sportif müsabakalarda olduğu gibi centilmen olacaklarını düşünme, bıçak ya da silah kullanabilirler.

zRedDragon bunu beğendi.
  6. ahmetbey60

ahmetbey60 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben fitness yaptigim icin ekstra bir ucret verecek durumum yok oyuzden demek istedim ve amacim insan dovmek degil kendimi savunmak
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Temmuz 2019 ---
    bende sinir hastaligi var gözum karariyo direk daliyom ama sonuc dayak oluyor
    f
    haklisiniz ama dayagi yedikten sonra
    Hayatimizda sadece burda savunma yapmak onemli olmuyor kavga hayatimizla icice bzi istemesekte kendi bizi buluyor ben bunun icin evde ogrenebilir miyim bir kac sey diye sordum fakat herkes klasik olarak polise git demis aklima gelmemisti tesekkurler

Son düzenleme: 12 Temmuz 2019
  7. Furkan Çakır

Furkan Çakır Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bazı şeyleri kazanmak için fedakarlık yapmak lazım spora başlamak içinde Paradan fedakarlık göstermen gerek.Evde Dövüş öğrenemezsin öğrensen bile kavga esnasında uygulayamazsın.
    Bir öneri istiyorsan da kick box tekniklerini söyleyebilirim onlar hakkında biraz araştırma yapmanı öneririm
    Düz direkt yumruk
    Kroşe
    Aparka T
    Karaciğere yumruk
    Tekmeler:
    HiGh-kick
    Middle-kick
    Low kick
    YouTube’da bu teknikleri uygulanış Şekilleri Var hepsini inceleyerek yumuk atma tekniği konusunda azda olsa fikir sahibi olabilirsin

Son düzenleme: 12 Temmuz 2019
  8. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bunların hepsi boş eğer yüreğin varsa dalarsın ve döversin ben spora başlamdan önce çok kavga ettim eğer kavga edeceksen vücudunu sık böyle organlarını bi adrenalin salgılansın ondan sonra kavga etmeye başla sen anladığım kadarıyla evde karete kid olmak istiyorsun bu işyürek meselesi arkadaşım var 42 cmkolu var adam 120 bench giriyor kavgada benim arkamda saklanıyor yada kaçıyor bu iş vücutla olmaz

Constance bunu beğendi.
  9. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Sen arkadaşın konusuna yardımcı olacak bir fikir dahi sunmamışsın ki. Adam kendimi nasıl savunabilirim demiş. Sen diyorsun ki "dövüş sporları adı üstünde spordur ve dövüş sporlarındaki amaç dışarıdaki insanları dövmek vurmak asıp kesmek değildir , sokaktaki kavgalar bambaşkadır istediğin kadar dövüşmeyi bil, silah, bıçak çekildiği zaman" savunma ile dövüş meraklısı arasında fark var.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Temmuz 2019 ---
    polise git nedir ya birisi seni dövdüğü zaman adamlar hakkında şikayetçi olduğunda adam tutuklanmıyor seni öldürmedikleri sürece hapis yatmıyorlar. Dava süreci zaten apayrı bir süreç o yüzden kendini kollamayı öğrenmen gerek senin de.

10. Furkan Çakır

Furkan Çakır Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Zırvalama kardeş , dövüş tekniği öğretilecek birşey değil tecrübeyle kazanılacak birşey .Kendini iki şekilde savunabilirsin ya sözlü olarak yada fiziki olarak.Benim orada dövüşten kastımı anlamayacak kadar kapasiten düşük demek ki.Yok yani iyilik meleği mi kesildiniz başımıza ? Gerçekler acıdır.

11. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Önce bir konuşmayı öğren zırvalama nedir. Tecrübe sahibi olmak için öğrenmek lazım. Sözlü olarak savunmak nedir adam sana vurduğu zaman vurma falan mı diyecen. iyilik meleği değil düşünen insan kesildim başına. Aklını başına topla konuşmayı öğren yoksa seninle çok güzel eğlenebilirim.

12. Furkan Çakır

Furkan Çakır Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Seni gidi erkek

13. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-25'e aykırı başlık!

25- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.​
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş