Kendi capimda yag yakma gunlugum ...

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve whatismatrix tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar selamlar , bir muddet ara verdim spora , cunku bu aralar her isim ters gidiyor ve bir turlu kafami bosaltamiyorum , kafam rahat olmayincada spor yapamiyorum ...

bu hafta tekrar basliyorum insallah ve ayin 15i gibi 2. kutu lipo6 black ile 2. tur yapmayi dusunuyorum , bu sefer ayni disipline sokabilirmiyim kendimi bilemiyorum tabi ama , eger diyet + spor +lipo6 black olursa her turlu ise yariyor ...

2. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar ...

Arkadaslar lipo6 black den memnun kaldigim icin , tabiki tek basina degil bunu elimden geldigi kadar diet ve antremanla destekledim , buna istinaden bir muddet aradan sonra 2. kutu lipo6 black imi almis ve bugun almis bulunuyorum ...

Tekrar 1 adet sabah 1 adet anreman oncesi ile baslamayi uygun gordum alisma devresi icin , su anda diet boyunca kullanacagim yiyecek mazemelerim mevcut degil yogurt , yulaf .meyve , ton baligi , misir almayi bunun yaninda yesil cay , syhta6 ,optimum vanilya ve glutamin ile kas kaybini minimuma indirmeyi planliyorum ...

oncelikli olarak antremanlarim baslarda eski antremanlarim kadar agir olmayacak cunku aradan sonra performans kaybi yasiyorum ve malesef en son biraktigim kilo ile baslayamiyorum ...

Simdilik bu kadar , herkese iyi sporlar .

3. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bunu arkadaslar 1 sabah 1 aksam almaya basladim , 1 hafta boyunca bu sekilde devam etmek istiyorum sekersiz extra kafein ile destekleyecegim , en kisa zamanda olculerimi ekleyecegim buraya ,

Antremanlara basladim , ara verdigi donemden dolayi uzerimde performans kaybi var , tabi diyet doneminde de extra yuksek performans beklememek gerekiyor yemis oldugumuz dusuk kalorili gidalardan dolayi ... proteini gunde 1 olcek kullaniyorum 2 ye cikaricam , temel besinim light ton baligi pratik ve protein zengini oldugundan ... bakalim basladik yine ...

celilcan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş