Kendi capimda yag yakma gunlugum ...

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve whatismatrix tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  2. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Raish Merhaba , basladigim gunden itibaren su an arasinda bariz bir fark var kesinlikle ozellikle gobek cevresinde hem gorsel anlamda (aynadan fark ediyor insan ) hemde olcu anlaminda fark ettigini soyleyebilirim rahatlikla , henuz olcu almadim elimde rakamsal veri ,deger yok fakat gobek cevresindeki farki en guzel pantalon ve kemer deliklerinden anliyorsun , yine tamamen hissettigim sey bacaklarda ve gobek cevresinde fark ettigim incelme ,

Ben lipolari sabah iste saat 7 civarlari 2 adet bos mideye aliyorum , en az 30 dk sonra kahvalt biraz yogurt yulaf yiyorum yazdigim gibi ...
    Aksamki lipoyu ise 5 gibi aliyorum 5:30 da antremana gidiyorum ondan sonraki ogunum aksam yani 7:30 u bazen 08:00 i buluyor rahatlikla dinlenme ,dus ,pisir hazirla derken ...

Asiri kalp carpintisini yani yuksek nabzi sadece aksam lipo6 black i 3 adet aldigimda yasadim ve o antremanin tadi tuzu kalmadi , sorun yaratti yusek nabiz antremanda ... her ne kadar Black in uzerinde ilk gunden itibaren 3 3 alin diyorsada ben 1 1 ile baslayip 2 2 yaptim vucudu alistirma evresine sokarak ...

Antreman sonrasi bir muddet vucudum dengeye oturana kadar nabiz yuksekligi devam ediyor sonra temposuna oturuyor ...

Bende tuvalete gitme ihtiyaci en cok ilk 3 -4 gun oldu bu lipolar kafein oranindaki yukseklik nedeniyle vucuttan baya su atti , tabi bunda sunun da etkisi vardir Creatinim bitti CellMass bittiginin ertesi gunu Lipo lara basladim ki her ne kadar Cellmass monohidrat kadar su tutmuyosada mutlaka fark ettiriyodur su oranini diye dusunuyorum ...

Umarim yardimci olabildim thums:

3. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    10.09.2009

Gunaydilar herkese ...

06:30 1 olcek optimum whey su ile

07:15 3 adet lipo6 black ,

Gecen sefer yazdigim uzere antreman oncesi aldigim 3 adet lipo 6 black beni baya zorlamisti ama gel gelelim su Lipo6 black kutu uzerinde yazan

"To experience the full UNDERGROUND strenght of LIPO6 Black take 3 Black Caps in the morning and an additional 3 BlackCaps in the afternoon"

ibaresi beni cezbetmeye devam ediyor ... vay diyorum icimden biz daha hala black in UNDERGROUND gucunu tecrube edemedik hala 2 2 kullanioruz cunku ,bu aralarda vucut iyce alisti sanirim aldigim kafein oranina degisiklik oluyor tabiki ama ilk aldigim zamanki kadar degil , o yuzden aklima gun icinde kafeinli birseyler icsem acaba aldigim kapsullerin efektif etkisini arttirabilirmiyim sorusu geliyor ? deneyen varmi acaba aramizda ? gercekten etkisi dusmus bir urunun etkisini arttiriyor mu merak ediyorum ...

Iste bu yuzdendirki su UNDERGROUND etkiyi gormek icin bu sabah 3 adet lipo aldim , en azindan vucudun dinlenme zamani uzerindeki etkisi nasil olucak test etmek icin , bakalim antremandaki gibi carpinti yapicak mi ?:evil:

10:30 1 adet meyveli yogurt / cay kasigi yulaf

100 gr
    Calcium 110 mg
    Protein 4.1 gr
    Carb 32 gr
    Vitamin A 200 I.U
    Vitamin D3 40 I.U
    Energy 184 kcal
    Fat Min %3

ve ek olarak 1 adet muz ve elma var . artik degistirmem lazim bu meyveleri vucut cok alisti , meyvede de seker var ama onun yerine ne koyabilirim is yeri ortaminda bilemiyorum ...

11:30 1 adet muz

12:30 1 adet elma

:p

4. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    10.09.2009

Almis oldugum 3 adet lipo 6 black bu sefer ciddi bir carpintiya sebep olmadi sanirim vucut biraz daha alistigi icin olsa gerek fakat ciddi anlamda istahimi kesip acikmami engelledi diyebilirim , normalde 01:30 yemem gereken 1 adet yesil elmayi yemedim ..

02:00 dayedigim ogle yemegi yerine 1 adet yesil elma yedim ve bir sonraki ogunu aksam yemegi olarak 06:00 da yiyebildim arkadasin esi , balik kroket hazirladi 2 dilim ekmek ile peceteler uzrine koyup yaginin emilmesini bekledigim kroketten yedim 1x250 ml sise kola ile ...

dun off yaptim zaten o saatten sonra sindirimi bekleyip spora gidesim de yoktu ...Cream Baligi denilen beyaz etli bir balik var korfez ulkelerinde cikiyor
    farkli bir tat ve protein kaynagi deyip yedik biraz da ben kendim pisirmedigim icin yagi hakinda supheliydim , baskasi pisirdigi zaman rahat edemiyorum yag konusunda paranoya yasamaya baslamaya basladim hafiften ...

Mumkun oldugu kadar pecete uzerinde beketip yedim , yalniz su ekmek konusuna bir care bulamadim ne olursa olsun sebze , et vs en az 1 dilim ekmek yemeden olmuyor boyle bir durtu ihtiyac ne derseniz artik , siz de de varmi acaba bu ? Haslanmis patates tarzi seylerde aramiyorumda sulu yemek vb lerde ozellikle baya bir mucadele veriyorum kendimle ...

5. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    11.09.2009

Bugun tatil dengelerin kaydigi gun ... bunun en buyuk nedei ise bir ev arkadasi ile beraber yasamak , her zaman tek hareket etmek kimseye kulak asmamak gerekiyor ,

11:00 1 olcek optimum

11:30 3 adet lipo6 black

Artik sabahlari 3 aksamlari 2 black almaya basladim belki 1 2 gune kadar antreman oncesi 3 black deneyebilirim tekrar ...

01:00 1 adet yesil elma

daha kahvalti yapmadim cok kotu bir gun olucak bugun giderek sinirlenmeye basliyorum ...

6. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Gunaydinlar Herkese ,

yeni bir gun yine bir diyet gunu ... oncelikle

10.09.2009 a ait aktarmadigim bir sey var onu aktarayim aksam 22:00 gibi 1 adet Magnum dondurma yedim madem gunahiyla sevabiyla itiraf edioruz bunuda gunah cikartma seklinde soyleyip rahatlayayim he uzerinede 1x250ml sise kola ictim film seyrederken artik gunahlardan arindigima gore dun ile ilgili programi tamamlayabilirim ...

11.09.2009

En son ciddi sinirlenmistim sonra kaltim kendi basimin caresine baktim ...

01:30 1 kutu 140 gr yagi suzulmus Ton Baligi ,
    2 dilim ekmek
    1 Kutu Sprite
    2 Adet Biskuvi

Sizde de olurmu bilmiyorum herkesde farkli tepkiler dogurur ben sinirlendigim ve canim sIkIldigi zaman ne bulursam yerin sinirimden dun ucuu atlattim 2 adet biskuvi ile .

04:00 3 adet Lipo6 Black , dedigim gibi sinirliydim 2ymis 3 mus umrumda bile degildi gittim 3 adet black caktim hemen

04:30 Antreman

Dun kol gunuydu ...

10 dk kosu ISINMA - 125 kcal

Makinede Cable Biceps Curl

8x45 lbs
    8x55 lbs
    8x65 lbs
    8x75 lbs

Makinede Biceps Curl

12x105 lbs
    10x115 lbs
    9x125 lbs
    8x140 lbs

Seated Dumbbell Curl

8x25 lbs
    8x25 lbs
    8x25 lbs
    8x25 lbs

Standing Dumbbell Concentrate

8x25 lbs
    8x25 lbs
    8x25 lbs
    8x25 lbs

Leg Press

15x65 lbs
    15x75 lbs
    15x85 lbs
    15x95 lbs

Antreman suresinde 4 adet AMINO 2222 + 1/2 lt Su tuketilmistir

05:50 1 Olcek Optimum Su ile

06:00 Yuzme , Serbest Yuzus 1 Saat

08:30 1 Kucuk TwixDondurma

09:00 1 Kasik Makarna
    1 Kasik Yogurt
    1 Dilim Ekmek
    1 Bardak Sprite

Simdi 3 lu lipo6 Black etkisi hakkinda birseyler soyleyeyim , Antreman oncesi aldigim 3 lipo beni 2 ye gore daha cok tertletti nabiz kosu bandinda 158 lerdeydi ... gerci ben bunu lipoya baglamiyorum cunku ben zaten kosarken incremental artan sekile kostugum icin benim nabzim normalde de 155 160 lara cikiyor , 7.5 km ile baslayip 10 km ile bitiriyorum bu yuzde zaten nabiz durmuyor cosuyor ... sonrasinda ise 2 dk kadar yavas yavas assagi cekiorum 10 dan 8 e 8 den 7.5 6 da sabitleyip nabzimi duzenliyorum

Ama antreman sirasindaki terleme ve her hareket esnasinda kalbimin firliycak gibi atmasi lipo6 black 3 un etkisi sanirim bir kere guzel bir terleme sagladi , sonrasinda yuzdukten sonra dinlenme esnasinda bile biraz nabiz yuksekti bu demek oluyorki sanirim nabzi daha uzun sureli yuksek tutup terleme , vucuttan isi aciga cikarip kalori yakiyor ... gerci nabizi hizzedebiliyordum ama ciddi bir terleme yasamadim antremandan sonraki dinlenme sirasinda ...

bench_O

7. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    12.09.2009

Bugun sabah optmumu mu icemedim o yuzden oglende eve gidince acigi kapayacagim ...

07:30 3 adet Lipo6 Black

10:30 1 Adet Muz

11:30 1 Adet Elma

12:00 1 Adet Kiwi

Bunlar menumuzdekiler oglene kadar bakalim saatleri degisebiliyor mutlaka oraya yazdigim saatlerde olmuyor ama menu iceriginde herhangi bir degisiklik yok oglene kadar bu sekilde ...

8. Raish

Raish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    olcen yakinda yau :D kac kg oldun yaz artik tartil bi adam:d

9. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar.
    Benim de benzer bir amacım olduğundan günlüğünüzü takip etmekteyim.
    Fakat biraz da sonuçları rakamsal olarak belirtirseniz gerçekten daha mutlu olucam :)
    Yani yağlardan kurtulduğunuzu belirtmişsiniz, aynadan görüldüğü kadarıyla.. Fakat aynı zamanda Kol, bacak, omuz ölçülerinizde nasıl değişimler olduğunu merak ettim açıkçası..
    Çünkü forumda da birçok kere yazıldığı gibi yağ yakarken kaslardan da belirli bir ölçüde azalma oluyor genellikle.. Eğer sizin sisteminizde kas kütlesinde azalma olmadıysa veya olduysa ona göre sisteminizin bazı kısımlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.. Aynı şekilde ben de bu deneyimden yararlanabilirim.

Ayrıyetten ben de carnitine kullanıyorum cardio günlerimde.
    Antremanlarda performans artıyor, çünkü yakmış olduğumuz yağlar ( yanlış hatırlamıyorsam ) ATP ye dönüşüyor, yani bu da enerji oluyor ( biolojiyle aram hiçbir zaman iyi olmamıştı :) ) Yani kısaca yakılan yağların size enerji sağladığını düşünüyorum. Fakat arada bir vucudu dinlendirip bu maddeyi almazsanız 1 hafta kadar, öteki ay daha iyi bir sonuc alabileceğinizi düşünüyorum.
    Gece uykusuzluk problemini ben de çekiyorum, bunu carnitine 'in sağladığı enerjiye bağlıyorum biraz da... Fazla enerjik olduğum zamanlarda hep uyku problemi çekmişimdir..
    Ben carnitine 'de boğaz kuruluğu yaşamadım.. Aksine Antremanlarda ihtiyacım olan su miktarını azalttı, 2 litre içerken 1.5 litreye düştü bu rakam.
    Bunların yanında, antremandan sonra tuvalete gidiş sayısında aşırı bir artış söz konusu.
    Yani yağ yakıcı maddelerin bu etkileri yalnızca size değil, merak edilecek birşey yok..

Uykusuzluk olduğunda light yoğurt ile ayran yapıyorum, bende işe yarıyor :)

konunuzu ilgiyle takip edip, sonuclarınızı merakla bekliyorum, iyi günler :)

10. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    12.08.2009

02:00 1 adet kiwi

Bu arada arkadaslar ogleden once menumde olan kiwi ve elmayi yiyemedim istahsizliktan sadece muzu yiyebildim onun yerine saat 2 de 1 adet kiwi yedim

02:30 1 adet yagi suzulmus ton baligi
    2 dilim kizarmis ekek -artik ekmekleri kizartiyorum kalorisini yari yariya dusuruyor :D

05:00 3 adet lipo6 black

05:15 Yuzme

Tempolu 20 tur , ortalama 800 m

simdilik bu kadar

11. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Raish & Tomentirius selamlar ,

Raish hic gulecegim yoktu , guldurdun beni valla aksam aksam , harbiden olecem yakinda kalori saya saya :D

Peki hadi bakalim olculeri aldim sizin icin sonuclar cok memnun ve tatmin edici ...

ESKI DEGERLER

Yas : 32
    Boy :1,81 cm
    Bicepsler: 40 cm (Sag+Sol Esit)
    Gobek Cevresi : 106 cm
    Gogus : 104 cm
    Bacak : 63 cm (Sag+Sol Esit)

YENI DEGERLER

Yas : 32

Boy :1,81 cm

Bicepsler: 39,5 - 40 cm (Sag+Sol Esit)
    2-3 kere olctum arkadaslar net sonuc alamadim bir 39.5 bir 40 geldi ben 39.5 kabul ediyorum

Gobek Cevresi : 99

Gogus : 103 cm (Sanirim gogusteki yaglardan biraz gitti)

Bacak : 62 cm (Sag+Sol Esit) (Bacaklardan da 1cm gitmis )

Gobek cevresi beni baya sevindirdi zaten fark ediyordum obliklerden ve gobek cevresinden bariz gittgini sabah jeansi giydigimde bosluk kaliyordu :D

Simarmadan bitiricem bu lipo6 blackleri ayni tempoda , hedefim gobekden dahada kuculmek , protein agirlikli beslenince belki antremanda enerji problemi yasanabilir ama lipolardaki kafein gercekten ise yariyor , tarti bende mevcut degil ust kata arkadasta tartilip onuda buraya yazarim thums:

Sedif bunu beğendi.
  12. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    12.09.2009

Dun aksam yemeginde Tavuk But Haslama,Patates ve Havuc vardi 2 dilim ekmek ile ...

13.09.2009

07:30 3 adet lipo6 black

10:00 1 adet muz

istahim acaip kapali arkadaslar oglen 1:30 -2:00 ye kadar birsey yiyebilirmiyim bilemiyorum acikcasi ...

13. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Gunaydin arkadaslar , bu aralar acaip bir istahsizlikla bas ediyorum , genelde gergin ve sinirli oldugum zaman olabiliyor , bu aralar biraz gerildik is gic o yuzden dun saat 15:30 neredeyse 16:00 a kadar birsey yiyemedim , resmen bogazimda bisey tikiyormus gibi bir his vardi ...

Bugun diyeti bozdum bu istahsizlikda bahanesi oldu , zaten arada bir de vucudu sasirtmak ona istedigini vermek lazim 1 gun hayatinizda olumcul bir fark yaratmaz kesinlikle , dun 16:00 gibi mozorella peynirli bir tost yaptim , acaip guzel geldi inanin,yaninda kucuk domates , zeytin , sekersiz cay vardi
    2 3 kucuk dilim kizarmis ekmek , biraz bal birazda kaymak ooohh valla vucudum bayram etti ...

Aksam uzeri saat 18:00 de 2 adet lipo6 black aldim tabiki , aksam yemegini ise yine bugun bozduk diyeti diyip gittim kucuk bir donmus pizza aldim peynirli onu yedim sprite ile ...

Valla ister inanin ister inanmayin ama ilac gibi geldi , 20 gunden sonra , bunlar diyet kapsaminda olabilecek yiyecekler tabiki degil ama kesinlikle yeniden baslama veya surdurebilme gucu verir insana , bu istahsizlik nasil geldi bilmiyorum cok hosuma gitmedi cunku belli saatlerde belli miktarda vucudu besleyemessem ne antreman yapacak gucum nede normal gun icinde aktvitelerimi yerine getirecek gucum olacak , buda kotu bir durum tabiki ...

Bu diyet olayini eger bir 2 mtlik spaya benzetirsek her sopanin esneme ve kirilma noktasi farklidir , her insanin da diyete girdikten sonra esneme kirilma noktasi farkli oldugu gibi ... bu yuzden bazilarimiz 10 gun bazilarimiz 20 gun kimisi 1 ay sonra gelir belki bu noktaya tabi bu diyetin agirligi ve hafifligiylede ilgili kesinlikle ama sunu soyleyeyimki diyet ortasinda program bitmeden olcu alip tartilip birde uzerine sonuc almissaniz bu kesinlikle o sopa uzerinde bir catlak olusturur ... ben bunu hissettim olculerin degistigini ve guzel sonuclar aldigimi gordum ve o azim ve direncim biraz kirildi , insallah toparlarim ...:(

saygilar

14. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    14.09.09

12:00 1 adet kiwi

16:00 Kizarmis Tavuk
    2 bardak light ayran
    1 dilim ekmek

19:00 2 adet lipo6 black

19:30 Yuzme
    20 tur - 400 m

21:00 1 kutu kola
    2 dilim kavun

Eski tutturmus oldugun duzeni kaybettim arkadaslar , bilemiyorum eski duzene nasil donucem ...

06:30 1 olcek optimum su ile

Bugun yanimda yine 1 adet Muz 1 Elma ve 1 adet de Kiwi bulunmakta tukettigim saatleri yazicam tekrar buraya simdilik bu kadar ...

15. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    16.09.2009

08:30 1 adet muz

02:00 1/2 yesil elma

03:00 patates ,sogan haslama kiaztma arasi kiymali bir yemek
    2 kasik yogurt
    1 dilim ekmek 1 250 ml kola 1 250 ml soda

bugum tekrar yuzmeyi dusunuyorum , bu hafta hic agirlik calisamadim sadece yuzuyorum biraz soft gecti bu hafta bakalim cumadan itibaren toparlanmam lazim ,lipolarda bitmek uzere ,yeme duzenimi bozmadim ekmek ve hamurlu tatlilar yok

16. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Selam Lipolar henuz bitmedi ama cok az kaldi , bu aralar antreman duzenim bozuldu biliyorsunuz fakat lipoalri duzenli olarak kullanmaya devam ediyorum , bitene kadar da edicem , yemek yemek konusunda cikolata , biskuvi gibi tatlilari tuketmiyorum , bir kola sorunumuz var onuda canim kola istedimi gidip soda aliyorum ama bu bazen kola da olabliliyor yani biraz karisik bir durum , bunun disinda haftasonuna ozel bir tek kahvalti yaptigim icin ekmek yiyorum biraz , onun disinda herhangi bir extra yok acikcasi ,icinde bulundugum Breaking Pointi atlatmak icin dun antremana gittim ...

10 dk kadar kosu 115 kcal

4 Tricep Hareketi ,

Triceps Push Down
    Triceps Kick Back ( Bu hareketi nedense cok iyi yapamiyorim )
    Standing Dumbbell Extension
    Bir hareket daha fakat ismini hatirlayamadim ,

Set ve tekrar lari yazmiycam cunku ozellikle cok agir girmedim yada eski kilolarda girmedim az zamanda olsa vucut agir antremandan bir muddet uzak kaldigi icin ...

17. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Selamlar.

Önce hacim yapmak, sonra yag yakmaya çalışan biri olarak programınızı ilgiyle takip ediyorum :)
    Benim öncelikli amacım dediğim gibi hacim oldugu için, definasyon kısmına 7-8 ay sonra girmeyi planlıyorum. Bu süreç içinde lipo 6 dışında supplementlerimiz aynı,yani bayram sonrası temin edecegim :) Lipo6'da yaş sınırı (21) oldugu için weider l-carnitine kullanmayı planlıyorum o süreçte. (yaş 20)

Belinizden giden 7cm iştahımı kabartmadı değil :)

Tebrikler & devamını bekliyoruz :)

18. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar selamlar , herkese iyi bayramlar oncelikler ,

Dun itibariyle Lipo6 Black lerim bitmis bulunuyor , 2. kutuyu kullansammi yoksa 1 ay ara versemmi diye dusunuorum sanirim ara versem daha iyi olucak vucut bu gecen 1 ay boyunca kafeine alisti cunku , birazda bobrekleri karacigeri rahat ettirmek adina Lipoya 1 ay ara verebilirim , onun yerine elimde bulunan Ultimate Nutrition un L-Carnitinine donebilirm onunda kullanim seklini antremandan yarim saat once 2 adet 500x2 mg L-Carnitine , 15 Dk kala koyu set bir kahve ve arkasindan da C vitamini alip antremana gidebiliriz i seklinde tasarliyorum bakalim :)

19. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar selam

Bu ara sadece yuzuyorum , bilmiyorum neden agirlik altina girmek icin acaip bir motovasyon eksikligi yasiyorum , yiyeceklerime dikkat ediyorum kilo almamak icin az kalorili seyler yada meyve tuketiyorum , aksamlari 1500 mg l-carniti alip soft spor yapiyorum yani yuzuyorum , bir body antremani kadar olmasada bu aralar kafami rahatlatiyor , bu ara is guc hersey karisik oldugu icin sanirim bunlarda rahatlayip motive olmami engelliyor , bu ay sonuna kadar kendime sure verdim umarin onumuzdeki ayip basinda eski tempoyu yakalayarak calimalarima devam ederim ... sizin tavsiyeniz varmi motivasyon icin ? Gerci ne yaparsaniz yapin kafaniz rahat degilse gitmiyor bu is , bu degil hic birsey gitmiyor ...

20. webislander

webislander Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    konuya uzun süredir yazmamışsın
    şu an ki kilo durumunuz nedir
    günlük olarak tuttuğunuz için ilgimi çekti
    umarım konuya devam edersiniz..

Sayfayı Paylaş