kemkem vucut- kilo verme

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve kemkem tarafından 3 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kollar çok iyi gerçekten. :)

Fakat kalori konusunu yanlış anlamışsınız siz, katılmıyorum size. Bir insanın kalori ihtiyacı 2500 ve o kişi günde 2100 alırsa yağ yakmaz sadece kilo verir. Bir insan günde 370 gram nutella yerse yaklaşık 2000 kalori alıyor fakat besin değerleri şu şekilde; 23 gr protein, 175 gr karbonhidrat 150 gr da yağ. Bu şekilde kilo verebilirse bile kaslarını kaybeder yağlanma artar bile bunun sonucunda vücut sarkmaya başlar.

Belli ki siz boş beslenmemişsiniz ki yağ yakmışsınız, ki 200 gr protein almışsınız.

Azi bunu beğendi.
  2. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    göğüs karın hariç mükemmel sırtıda görmek isteriz

3. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Ferhat dağları delmesinden daha zordur, gırtlağa sahip çıkmak ve çalışmak. Gerçekten çok iyi sanki göğüs biraz geride kalmış ama, onuda görmemek lazım :)

4. kemkem

kemkem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sagolun gercekten,
    Bana katilmayabilirsiniz tabiki, dedigim seyin eksik oldugunu yukarida yazdim ama kesinlikle yanlis degil. Eksik diyorum cunku ilk cevabimda aldigim besin degerlerini yazmamistim. Yukaridaki orneginizde kisinin sadece kas kaybederek yaglanmasina da ben katilmiyorum. Kisinin vucudu elbet yagindan da yakacaktir bu durumda ve verdiginiz ornekteki kisi gunun sonunda almasindan az gereken kalori aliyorsa yine kilo verir( dediginiz gibi dogru, bunu savunuyorum aslinda, Kas kaybetmez demiyorum tabiki).
    Kilonun sadece kastan gidecegini gosteren makaleleri PM yolu ile bana yollarsaniz sevinirim. amacim tartismak-laf sokmak degil. burada biseyler ogrenmek ve yorum almak.

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu konu için bilimsel açıklamaya gerek bile yok sonuçta vücuda o kadar şeker girerek yağ yakılmaz ama denk gelirsem atarım ki bilimsel makalerin içeriğinde insülin direnciyle alakalı, bilindiği üzere insülin direnci kırılmadan yağ yakılmaz, şeker yiyerekte insülin direnci kırılmaz :)

6. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim mükemmel bir değişim olmuş gerçekten :) Özellikle de sırt ve kollar almış başını gidiyor :p

7. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    kollar ve adonis çok başarılı fakat göğüse ve abdominallere önem göstermelisin

8. brhmcr

brhmcr Guest

Vucut guzel, gogus sanirim genetik olarak hep geriden gelecek.

Sayfayı Paylaş