kemkem vucut- kilo verme

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve kemkem tarafından 3 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. kemkem

kemkem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Azi ve sporcu. bunu beğendi.
  2. albatros46

albatros46 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Abi helal olsun videodaki sizseniz bu vücudu nekadar sürede yaptınız bide ben tek eksik göğüsleri gördüm onun dışında pek eksik bişey göremedim :)

3. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Helal olsun size bakınca kendimi gördüm. Ben de 86 kilodan 68 kiloya düştüm.

4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    göğüs hariç gayet başarılı..tebrikler..

5. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Güzel gelişim güzel video ve güzel vücud ;)

halterman bunu beğendi.
  6. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    göğüs ve bacağa yüklenin.karın kasları daha belirgin olmalı.kanatlara şaşırdım :) kollar omuzlar iyi.orantısızlık olmuş bu vücutda iri göğüsler olsa süper olur.bicepsler tricepse göre küçük kalmış sanki front double biceps pozunuz var mı koyarmısınız bir bakalım

Azi, sporcu. ve halterman bunu beğendi.
  7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Yok artık, videodakı sen misin? oyleyse super otesi gelisim. Peki nasıl bır program uyguladın bizle paylasırsan cok ıyı olur :)

Son düzenleme: 4 Haziran 2012
  8. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    tabi canım süper bir gelişim öyle orantılı ki sorma

9. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    evet orantısız ama o vucuttan o vucuda gelmek kolay mı sanıyorsun ?

10. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    orantısız bir şekilde gelmektense..

albatros46 bunu beğendi.
  11. kemkem

kemkem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar yorumlar icin cok tesekkurler, hepsini birer birer not aldim.
    mma: kullandigim programin mantigi hergun bir kas grubunu calistirmak ve su anda da bunu yapiyorum ve her hareketten 5 set yapmak. Tekrar sayilarim 10' u gecmiyor. pazartesi: bacak sali: gogus carsamba: sirt -trapez persembe: omuz cuma: kol haftasonu dinlenme, programimda kardiyo yok simdilik.
    vucutcuu merhaba, burayi takip ettigin ve yorum yazdigin icin cok tesekkurler. Tricepslerim diger vucut parcalarima gore cok ileride ve gogus herzaman en geriden gelen kismim oluyor, hatta gogus yok denecek kadar az, karin kaslarimi saglam bir diyet ile cikarabilecegimden eminim. Kollarimin genetik olarak buyuk oldugu kesin, herzaman butun vucudu orantili olarak calistiriyorum ve agir kilolar ile antreman yapiyorum. Bu dengesizligi gidermek icin kollarda dusuk kilolar fazla tekrarlar, goguste ise agir kilolar ile antrenman yapsam sizce nasil olur? (aklima takilan bir soru bu yazdiginiz yorumlardan sonra) ya da orantisizligi gidermek icin diger antrenman stratejileriniz var mi? Yorumlariniz bekliyorum cok sagolun.

12. peter02

peter02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    tebrik ederim güzel gelişim bu arada nasıl bukadar yağ yaktın beslenme proğramını falan söylersen iyi olur

13. kurabiye

kurabiye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    vallahi bravo.. o vücudun o hala gelmesi, tek kelime ile inanılmaz.

ayrıca bence vücudun çok estetik.. göğüsün eksik kalması, tricepslerını muazzam yapmış..

nedendir bilmiyorum, hacimli kollar + vücuda göre 1 kademe geri kalmış göğüsler= daha fit görüntü gibi geliyor bana..

tekrardan tebrik ederim, kolaylıklar..

14. kemkem

kemkem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selam peter02, su anki beslenme programim gunde 2100 kaloriye ulasmak. Istedigim herseyi yeme sansim var sadece 2100 kaloriyi gecmemeye dikkat ediyorum. Belirli bir yemek programim yok.

Kurabiye, motive edici sozler icin tesekkurler. Goguslerin biraz daha kutleli olmasi gerektigi bir gercek bu arada. Gogusun yetersiz olmasi ve kollarin buyuk olmasi bazi acilardan hic estetik durmuyor. ( ama uzerinde calisiyorum )

Bu arada son video ekledigimden 10 gun sonraki halim bu, karin bolgesindeki derimin inceldigini hissediyorum. Hersey guzel gidiyor.
    http://dl.dropbox.com/u/85130223/10gun.jpg

15. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle gerçekten harika bir gelişim yardım olarak birşey kullandınız mı ve ne zamanda ulaştınız merak ettim doğrusu :)
    Omuz başları kol kanat vb güzel de göğüsü es geçilmemesi gerekilen bir bölge.

Dikkate alınmaması gerekilen birisin :)

16. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    ne kadar zamanda ulaştınız bu seviyeye ?

17. SonSes

SonSes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Gerçekten bravo güzel değişim olmuş :) Bu arada bişey sorucam.Bende kilo vermeye çalışıyorum.Şuan tek yağlı yerim göğüslerim.Sizin göğüslerinizde de yağ varmıydı merak ediyorum?

18. kemkem

kemkem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, Whey proteini ve multivitamini kullandim spor yaptigim surece.
    Aslinda bu hale gelirken belirli bir sure takibi yapmadim. Bazen spor ve diyet yaptim, bi kac ay duzensiz olarak yemek yedim ve hic spor yapmadim bu bir sene icinde. Biliyorum cok kotu bir cevap olacak ama asil zayiflamamin sebebi gecirdigim bir depresyon donenimden kaynaklandi.. 10 kiloyu zaten bu depresyon doneminde kaybettim hic birsey yemeyerek.
    ama bu aralar kilomu yediklerimi antrenmanimin takibini yapiyorum umarim bi kac ay sonra daha yararli bir cevap verebilirim gelisme suresi ile ilgili.

19. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

Değişim harika olmuş.. :) İradenize hayran kaldım belli ki çok düzenli beslendiniz. Bir kaç önerim olacak; yağ oranınız düşük, biraz yoğun mide çalışırsanız karın kaslarınız belirginleşecektir. Göğüs içinse farklı yöntemler(drop set, süper set, dev set vs.) ile şaşırtmayı deneyebilirsiniz.

Böyle demek yanlış aslında, bunu okuyan biri mantığını yanlış anlayabilir; boş kalori içeren besinler alıp 2100 ü geçmeden yağ yakılabileceğini sanabilir. Siz doğru uyguladınız ki kilo verdiniz. Sizden ricam beslenmenizi öğün saatleriyle beraber boş bir zamanda detaylı bir şekilde yazmanızdır. :)

Saygılar..

Azi bunu beğendi.
  20. kemkem

kemkem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, tavsiyeler icin cok sagolun, sasirtmayi deneyecegim gogusu degisik antrenmanlar ile.
    Kaloriler ile soyledigim sey kesinlikle yanlis degil sadece eksik. Benim kilo vermem icin gunluk almam gereken kalori miktari 2100( bana ozel) mesela ne yersem yiyeyim gunun sonunda 2100 un ustune cikmadigim takdirde kilo vermeye devam ederim. Bu genel bir kural. Hersey kalori-in, kalori-out meselesi. "Bos kalori" dediginiz sey abur-cubur ise; evet, o kisi bos kalori alsa bile gun sonunda eger gerektigi kalorinin ustune cikmiyorsa yag yakabilir.
    Kisi "macro"larina ulastigi surece istedigi herseyi yiyebilir.
    http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=133634471&page=1
    ogun vakitleri ile diyetimi buraya yazamayacagim, cunku o gun canim ne cekiyorsa onu yiyiyorum, yedikten sonra o yemegin karbo, yag ve protein oranini deftere not alip topluyorum. Onceden belirlenmis bir taslagim yok.
    gunluk aldigim degerler soyle:
    carb: 125 gr
    yag: 77 gr
    protein: 200 gr
    bugun bu resimleri cektim
    http://dl.dropbox.com/u/85130223/june15_2012.jpg

Sayfayı Paylaş