kaslanmak kilo almak için farklı görüşler almak istiyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve derin_aker tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    güzel başlık amacın var samimisin. beni en çok gülümseten salonda squat çalışırken utanman oldu. burda spor salonumdan tanıdığım hocalarımda mevcut o yüzden ben programına karışmak istemiyorum, fakat salonda yapmaktan kesinlikle utanma.ilk başladığımda serbest de 10 kg squat yapıyordum şimdi smith machine de 80 kg giriyorum. salonda insan hem motive oluyor hemde gaza geliyor bence denemelisin.başarılar.)

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    tam üstüne bastın :) bugün hiç çekinmeden squat yaptım gayet iyi geldi motivasyonum artık utanma sıkılmacam pek yok erkekler ıaaarrrggg diye bağırırken utanmıyorlar ama :rolleyes:

sağlamirade bunu beğendi.
  3. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ya o utançla alakalı değil canları yanıyor adamların ağırlık altında,bende eskiden güç gösterisi sanırdım ama şimdi set bitince pancar gibi oluyorum sesim gidiyor:O ben zamanında cahillikten alay etmiştim şimdi çıkıyor acısı:)

4. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    benimde ağzım gözüm kayıyor spor sonrası aynaya bakınca hoşuma gidiyor bugün de çalıştım diye:) dalga geçmiyorum erkeklerle de ne biliyim ..utanmak sporda geçerli değil bunu öğrendim :)

5. igsagdic

igsagdic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Weider Mega mass 4000 karbonitrat tozunu tavsiye ederim. İçerisindeki kaliteli karbonhidrat protein ve vitaminler sayesinde mutlaka kilo alırsın. Fiyatı var ama biraz iyi mal iyi para misali :-D 500 e yakın fiyatı. 7 kg da ürünün içerigi

derin_aker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş