Karnım çok şişiyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Barış16 tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Barış16

Barış16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar öncelikle ectomorf bir vücuda sahibim yani zayıf, çok yemek yemem gerekiyor kilo almam için ve bende bu çok yemek yeme olayını uyguluyorum.
    Ama tek sorunum yemekleri yedikten sonra (zayıf olduğum için kasın kaslarım var bide ben 1 senedir çalıştığım için iyice geliştiler) karnım şişiyor hem kaslı hemde göbekli biri gibi duruyorum. Çok yemek tüketmeye yeni başladımda denilebilir önceden çok yiyiyor biliyordum kendimi hep neden zayıfım diye düşünüyordum ama sonradan farkına vardım yemiyormuşum. Vücudum bu olaya alışırmı artık ne diyorsunuz igrenç bir görüntü oluyor yağ yok ama göbeğim fırlıyor midem büyüdüğü için sanırım, YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. (yaş 16 boy 175 kilo 58)

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :
    10.1.3 Cevap alabilmek için açılan bir başlığın aynısının ya da benzerinin tekrar açılması yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş