Kare Göğüs Için Nasıl Bir Program Önerirsiniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve PacoRabanne tarafından 10 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fastgame

fastgame Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;
    Yaklaşık 1 yılı aşkın bir süredir evde spor yapıyorum.Yaşım 38. Elimden geldiğince düzenli çalışıyorum.

Göğüs kaslarında tam istediğim noktaya gelemedim.Fotolara göre bana nasıl bir göğüs programı tavsiye edersiniz.

Ekli Dosyalar:

2. anatolia_09

anatolia_09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs

google'dan göğüs kasları ile ilgili aramalarım sonucunda burası karşıma çıktı.siteye hemen üye oldum..kafam takılan ve beni rahatsız eden bir sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum.. boyum 1.75 kilom 78 vücudum yüzde 23 oranında yağlı..ama dışardan bakıldığında çok öyle aşırı kilolu görünmüyorum..çünkü kilolar vücutta belli yerlerde toplanmış..benim sorunum şu: geçen sene fitness salonuna gittim 3 aylığına..fit bir vücudum vardı ama o gün bugündür spor yapmadım 6-7 kilo aldım ve vücudum enine doğru genişlemeye başladı..göğüslerim öne doğru şiş bir şekilde duruyordu..ben ise göğüslerimi küçültmek için göğüs bölgeme poşet koyarak koşmaya başladım..şimdi ise göğüslerim altı boş üstü yukarı doğru geniş.yani yağlı bir göğüs aşağı doğru sarkarken benim göğüsler yukarı doğru genişledi.ya nasıl anlatayım.tam ifade edemeceğim ama SCHWARZXX arkadaşın sorduğu gibi benim göğüslerim şu an kollara doğru kayık üst bölgesi geniş..üst göğüs çalışmak göğüsü yukarı çeker derler ya benim göğüslerde biraz daha yukarda eskiye nazaran..bu da beni rahatsız ediyor..kafamı eğsem göğüslerime dokunacak gibiyim.göğüslerimi tekrar eskisi gibi biraz daha aşağı çekmek istiyorum..belki tam anlatamadım derdimi o da vücut geliştirmeyle ilgili kavramları bilmediğimden kaynaklı..alt göğüs nedir üst göğüs nedir tam olarak bunları bile anlamış değilim..arkadaşlar yardımcı olursanız cok ama cok sevineceğim..şimdiden herkese teşekkür ediyorum

Sayfayı Paylaş