Kardiyo için erken mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mevlana244 tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meraba arkadaslar spora baslayalı 7. haftamdayım 1.80 boyunda 71.9 kilodan 76.5 kiloya çıktım kıyafetlerden belli olmuyor ama hafif göbek oldu alt karın kısmım yağlandı. Ama hiç karın kası çalısmıyorum merak ettiğim karın kası çalışmaya baslarsam göğüs omuz kol kaslarım gelişmesi yavaslarmı

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bebek püskevitini diyetten çıkardın de mi?

Leopara bunu beğendi.
  3. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    evde 1 kutu açılmamıs hala duruyor o günden sonra verecek birini arıyorum :D
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Kasım 2014 ---
    ee yaver kardes soruya cevap vereydin bari :)

Son düzenleme: 24 Kasım 2014
  4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    şimdi kardeş soruna nasıl cevap vereyim bilemem ki. ben senin kiloda olsam kardiyo yapmam şahsen. benim boy 178, kilo 85-86... ben bu durumda iken haftada 1-2 kez yapıyorum. ama 76 kilo olsam, yapmam.

5. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    eyvallah kardesım, yani daha sonra toparlama ihtimalim olur dimi az göbek sıkıntı yaratmaz

6. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    zaten dostum karın kası çalışmana gerek yok hiçbi haraket karın kası yapmaz vucudunu yağına yüzde 10 indirirsin ozman geliştirirsin sen normal vuudunu yap kardiyonu sabah yapmaya bak daha çok yağ yakarsın kanıtlanmıştır. zaten mesela bench press bile yapına karın kasın çalışıyo karın kasını kardiyo yaptığın zaman yapabilirsin hocan git sana karın çalış der ama nasıl çıkcağını söylemez vuudunada etki etmez

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ama yine de haftada 1 kardiyo yapsan mı acaba diyorum.... arada bir şöyle sağlam bir ter atmak, nefes açıcı bişeyler yapmak da hiç fena olmaz herhalde... zayıf insanlara kardiyo tavsiye edilmiyor ama, bilene danışmak lazım. haftada 1 kereden zarar değil, fayda gelir muhakkak.

8. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    sana tavsiyem hafta için 5 günağırlık hafta sonları sabahalrı kardiyo yapıyorum yeşilçayımı içer giderim onunda yağ yakmaya etkisi var gördüm arastırabilirsin 30dk koşarım sonra karın kası çalışırım az yağ oranım düşünce karın kaslarımda belli oldu zaten bnce sende böyle bildiğim bodyilerde yapıyo yani

9. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    eyvallah kardesler haftada 1 halısaha macım var sureklı 9'a 9 büyük sahada haftada 4 kez agırlık yapıyorum o zaman haftada bir iki kez de karın çalısıyım teşekkür ederim :)

10. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadasim herkesin spordan beklentileri istekleri farklidir arkadas senin kilonda olsam yapmam demis ben olsam yaparim 1.90 a 80 kiloyum kendim , boylarima denk 90-95 kilo bel haric olculeri benden daha az insanlar var yani anlayacagin hersey kilo degil kaliteli kas kardiyoylada yag yakimi yaparak kaslari daha kaliteli hale getirebilirsin spor hayatinda basarilar.

11. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim dostum

12. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ben olsam.yapmam ki yapmiyorumda gobek kiyafetten belli olmaya basladi boy 1.78 kilo 77 . Kardiyo yaparken kuculdugunu hissediyo insan gelisimi goruyorum yazin definasyonumu yaparim yaglanmayi fazla dusunmuyorum gelisimi gordukce

13. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Çok göbek yok ama alt karın kısmı biraz yağlandı yani yaza dogru kilo almaya devam edip 2-3 ayda karın çalıssam olmazmı ? :)

Sayfayı Paylaş