Karbonhidrat a başlıyorum tavsiyeler??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mertt1903 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mertt1903

mertt1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar fitness a başayalı 2 ay oldu yeni programa geçtim bölgesel çalışıyorum
    kilom az oldugu için hocalarım karbonhidrat al dediler sizce hangisini almalıyım
    boy:1.83
    kilo:70

Ekli Dosyalar:

• toplam.jpg
      toplam.jpg
      Dosya Boyutu:
      157,5 KB
      Görüntüleme:
      322
  2. mertt1903

mertt1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yardım edecek yok mu?

3. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Ben almamanı tavsiye ediyorum çünkü karbonhitrat herşeyde var zaten ayrıca bu ürünlerin içinde şeker oranı çok fazla yai aldıgın karbonhitrat değil şeker resmen bunu yiyeceğine 200 gr makarna ye aynı hesap asagı yukarı sadece amıno asıt eksikliğin olur onuda etten falan tamamların ama illa alıcağım dersen bu ürünü alman iyi olabilir https://www.supplementler.com/urun/nutrade-yilbasi-kampanyasi-2paket-5670 şeker oranı az şisirilmemiş bir ürün ve kampanyada şuan ama kesinlikle paranı boşa harcamış olursun ama ben iyi beslenemiyorum illa ki lazım dersen bu işini görebilir :) şuan şisirilmemiş en iyi ürünlerden biri şeker oranı çok az ve karbonhiratı çok temiz komplex karbonhitratlardan.

4. lqexit

lqexit Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Tavsiyem, bol-bol esmer tahıllar, bakliyatlar, patates, tavuk, kırmızı et, balık ve biraz daha araştırırsan bir dünya kaliteli karbo içeren yiyecek.

Herşeyin doğal olanı en iyisidir karbo'yu bir çok yiyecekte fazlasıyla bulabileceğin için paranı supplementler yerine doğal besinlere harcamalısın.

5. ahabraven

ahabraven Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Ben MP Iron Mass kullanıyorum, içeriğindeki karbonhidratlar arpa ve tatlı patatesten, proteinler hidrolize sığır eti proteini ve lactoferrinden, yağlar ise hindistan cevizi gibi kaliteli gıdalardan geliyor.Gainer denildiğinde pek akla gelmeyen bir ürün bunun nedeninin porsiyon kalorisi ve karbonhidrat miktarının düşüklüğü olduğunu tahmin ediyorum. Fakat bu kaliteli içeriğinden dolayı daha sağlıklı bir hacim kazanma durumu söz konusudur diye düşünüyorum (başka ürün kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım fakat diğer ürünlerin hem içeriğini bilmeme gibi bir durum söz konusu hem de herkes yüksek oranda şeker içermesinden bahsediyor) Bu ürünü almayı düşünürseniz bir uyarı yapayım, mixer ya da smoothie makinanız yoksa almayın çünkü shakerla sallayarak karışması mümkün değil, aşırı yoğun.

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş