Kararsızım, ne yapmalıyım?(fotoğraflarla)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Love Cyprus tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Ne yapmalı?

1. Kardiyoya devam et daha sonra başla

44,0%
  2. Şimdi başla

56,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Katılıyorum..bende acemiyim bu konularda ancak 2 ayı doldurdum dün hocalardan diğer bir hocama danıştım edim hocam 2 aydır verdiğim 2 kilo bile yok haa tamam bendede sorun var adam gibi diyet yapamıyorum ama acaba programdamı var bir anormallik evet kilo var dedi vermen lazım ve programı değiştirelim dedi ve bana yeni bir program yaptı..deyimi yerindeyse s.a..:) ilk başlangıç 20 dk. koşu arkasından 15 dk bisiklet...ve arkasından bilindik hareketler..ustalar ne der bilmiyorum forumda ama bence bu program diğer 2 ay yaptığım programa göre daha sağlam.. ve pprogramı yazarklen ekledii 1 ay sonra kilo vermezssen gel yanıma bende dedim hocam bak yeni değerlerime baktırdım değerler elimde aynı değerlerle gelirim yanoına ok dedi bakalım artık bekleyip görecez herşeyin hayırlısı yani kısacası. karidyo denilen şey gerçekten şart hiç birşeyde terlemiyorum bisiklet ve koşuda terlediğiğm kadar...SAYGILARIMLA...

Son olarak eklemek istiyorum ağırlık çalışılmadanda hiç birşeye yaramıyor sadece kardiyo..bende burdaki tecrübeli büyüklerimden yada yaşıtlarımdan öğrendim..

Son düzenleme: 27 Mayıs 2010
  2. erb35

erb35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    love 2..3 kg verdinmi tamamdır bence yağ olayın

Sayfayı Paylaş