Kararlı bir ektomorf için lütfen yardım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kryon tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kryon

Kryon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar ilk konumu açtım ve bana tam olarak yardım edeceğinizden eminim kendimi tanıtayım adım Kaan ben 16 yaşında lise öğrencisiyim zayıf olmamdan yakınıyorum yaklaşık 55 kilo civarındayım ve 1.73 boyum var. Evde 2kg lık bir çift dambılım var hata yaptım daha ağır almalıydım bu yüzden yeniden dambıl almaya karar verdim hareketleri yavaş yavaş sindire sindire düşük tekrar ile yapıcam ayrıca yazının devamında antrenman programının linkini vereceğim bu yazının benim gibi diğer ektomorf arkadaşlarıda aydınlatıcağına inanıyorum. Zayıf olmak beni gerçekten çok rahatsız ediyor kendimi çok güçsüz hissediyorum hele ki şu son zamanlarda hem fiziksel olarak hemde psikolojik olarak saydığım sebeplerden dolayı çökmüş durumdayım. Ben hem hızlı hemde etkili bir şekilde, aldığım kiloları kasa dönüştürerek evimde fitness yapmaya kararlıyım zaten ektomorf yapıya sahip olduğumdan aldığım kilolar kasa dönüşecek ve yaptığım antrenmanlarla daha iyi görüneceğim. Ama sorun antrenmanda falan değil asıl sorun kilo almamda. Cümlenin sonunda vereceğim linkteki beslenme programını uygulamayı düşünüyorum fakat saatleri değiştireceğim çünkü okulum var ve okulun yemekleri berbat, saatlerde ufak oynamalar yapacağım kesin. .http://www.******/vucut-gelistirmeye-yeni-baslayanla…/

Şimdi antrenman bölümüne geçeyim ondan sonrada supplement hakkında size danışacağım. Antrenman programının linkini cümlenin sonunda vereceğim program ve diğer her şey hakkında eksiksiz görüşlerinizi almak istiyorum yardımcı olursanız minnettar olurum. https://www.bodyforumtr.com/…/evde-sadece-2-adet-dumbell-il…/

Antrenman programınıda verdiğime göre supplement hakkında konuşabiliriz. Öncelikle yaşımı kilomu vs. belirttim supplement kullanmamda bir sakınca varmı ? Ben gerçekten supplement kullanmak istiyorum çünkü kilo alma sürecimi hızlandıracağı kesin bu yüzden sizde kullanabilirsin vs. derseniz kafamdaki ürün Optimum Serious Mass. Supplement kullanmanda bir sakınca yok derseniz bu ürün benim hedefime uygun bir ürünmüdür yada önerdiğiniz başka bir ürün varmı paylaşırsanız çok sevinirim. Bir an önce para biriktirip ürünü alıp tam olarak başlamak istiyorum gerçekten kararlıyım. Yazdığım bütün konularda eksiksiz aydınlatırsanız minnettar olurum cidden. Şimdiden teşekkür ederim görüş ve önerilerinizi bekliyorum...

2. Kryon

Kryon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul
    Lütfen cevap verin çok önemli...

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Yeni dumbell al. Forumda 2.el satanlar var.elden ucuza alabilirsin. Ayarlanabilir döküm agirliklar avantajli. Sakin ama sakin dumbell almadan ve 1-2 ay gecmeden supplemente baslama. Suplement olarakta gainer tercih etmissin. Gainer kullanipta memnun kalan yok. Otur bol bol makarna pilav ye daha iyi. Onun yerine whey al. Gerci yasinda kucuk,kilon az. Emin ol tavuktan,hindiden aldigin protein sana yetecektir. Evde dumbell programida iyi,yap onu. Son bi tavsiye,bu kadar uzun yazma, insanlari korkutup kacirma.cogu insan yazinin uzunlugunu gorup direkt kapatiyor konuyu ;)

Lorethlorien bunu beğendi.
  4. Kryon

Kryon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul
    Hocam çok saolun öncelikle okuyup cevapladığınız için. Ama bol bol makarna pilav ye demekle olmuyor hocam vücut yemeği istemiyor sıkılıyorum bırakıyorum birde çok iştahsızım bu yüzden kilo almama yardımcı olacağını düşündüğüm için gainer tercih ettim bildiğim kadarıyla gainerler kilo almaya baya bir destek oluyor...

Sayfayı Paylaş