Karın kası için yardımm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burak17 tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. burak17

burak17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    selam arkadaşlar boyum 1.90 kilom 70 spora başlayalı 2.5 ay oldu karbonhidrat da kullanıyorum haftada 4 gün antreman düz mekik 25x4 ters mekik 20x3 yapıyorum fakat karın bölgesinde pek bi yararını göremedim karbonhidratı 20 gündür falan kullanıyorum sürekli de karbonhidrat içerikli yiyecekler yemeye calısıyorum bu yüzden karın kasları belirgin olmuyo olabilirmi? şimdiden teşekkürler

2. Tevfik95

Tevfik95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tevfik
    Yer:
    Konya/Selçuklu
    Sadece spor yapmakla olmaz düzenli beslenme şart.
    Örnek vereyim sana:

100 tane şınav ve 100 mekik çektikten sonra gidip adana köfte ve yaprak sarması yersen veya 1 ekmek yersen o spor çöpe gitti demek olur.

Mekik çekmekle tek karın kası olunmaz şınavda çekmen gerek koşuda gerek hepsini düzenli yapman gerek ve çok yapman gerek az yaparsan sadece karın hafif düzleşir kas felan olmaz.

3. burak17

burak17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Kilo almak icin yazılmıstım zaten spora da spordan sonra karbonhidrat tozu iciyorum kilo boyuma göre az şu an bile karın dümdüz sadece yan taraflar belirgin o kadar
    şınav göğüs icin değilmi?

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    190 boy, 70 kiloda dert edeceğin en son şey karın kasları olmalı ama sen bilirsin.

5. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    1.90 boyda 70 kg olan birine koşmak önerilmez arkadaşın dediği gibi senin çok kolay karın kası çıkarman lazım ama yaptıkların yanlış 8-12 dakikalık workout hareketleri yapmanı şiddetle tavsiye ederim 1 ayda baklavaların çıkmaya başlar.

6. burak17

burak17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    yorumlar icin teşekkürler workout hareketleri derken biraz açarmısınız pek aşina değilimde böyle terimlere :)

7. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
  8. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    spor yaptıktan sonra dediğiniz şeyleri yemesi tabiki sporunun çöpe gittiğini göstermez.sadece ortaya çıkmasını engelleyebilir(karın kasından bahsediyorum).çöpe gitmesi demek overtraining demektir ki o da gereken besin alınmaması durumunda ortaya çıkar.farkı iyi anlayalım.

spor geçmişin daha 2.5 ay.yeterince çalışma yok ortada.sen sporunu yap,karnına da çalış elbet yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.

ayrıca 190 boy 70 kiloda da karın yağlı olabilir.kilosuz olmak demek kesinlikle yağsız olmak demek değil.karbonhidratını da çok abartma,hesabını yap yeteri kadar al.cardioluk bir durum yok çok fazla.temiz bir beslenmeyle halledilebilir bir durum.

murat35 bunu beğendi.
  9. burak17

burak17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    yağ yok çok şükür yurtta kaldıgım icin dengeyi tam tutturamıyorum ve kilo almak istedigim icinde karbonhidrata yükleniyorum 1 ay a kadar eve dönmüş olucam o zaman daha dikkat ederim beslenmeme yorumlar icin teşekkürler

10. lombak

lombak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranını kaça indirmek lazım? sadece karın kası için değil diğer kasların da düzgün hatlara sahip lması ve belirginleşmesi için?

11. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    istediğinizi size -%10 verecektir.

Sayfayı Paylaş