Karın eritme için ideal beslenme tarzı nasıl olmalıdır ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve FishyFishy tarafından 3 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. FishyFishy

FishyFishy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle kardiyo antremanları yapıyorum 45 dakika civarı normal koşu ve bisiklet şeklinde ağırlık antremanları da dahil belli günler bu şekilde yağları eritmek amacım ama beslenme sorunum var ne yemeliyim ne yememeliyim ?

Sabah kahvaltısında ne yemeliyim , spordan sonra ne yemeliyim tarzında olursa benim için anlaması daha kolay olur :p

2. VitorBelfort

VitorBelfort Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    kilona göre gerekli karbonhidrat ve protein ihtiyacını öğren karb ihtiyacını düşük seviyede tut protein her zaman kilo x2 olsun günlük kalori ihtiyacının 300 gram altına in şekerli tuzlu besinleri fazla tüketme sadece antreman sonrası basit şeker tüketebilirsin sabah kalktığında 30-45 dk kardiyo sonrasında kahvaltı yapabilirsin ağırlık antremanlarını kesinlikle çok önem ver az set çok tekrar çalış antremandan sonra karb tüketmelisin temel şeyler bunlar sen tecrübe ediniceksin zaten başarılı bi sonuç alırsın yavaş yavaş sabırlı ol cevap gelicektir

FishyFishy bunu beğendi.
  3. atlyalgn

atlyalgn Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    ağırlık antrenmanlarına önem ver, son 2 tekrarı çıkaramayacak veya zorlanacak çıkaracak şekilde çalış. ağırlıkları düşük tutma hiçbir işe yaramaz. low carb diyeti yapabilirsin karbonhidrat ihtiyacını 50gr ve altında tutmanı öneririm. proteini yüksek tut, vücutta su tutacak yiyeceklerden uzak dur, bol su iç. Antrenmanların çok uzun sürmüyorsa basit şekeri hemen idman sonrası değil 20 dk sonra almalısın. Büyüme hormonunu durdurma. yağ yakmana yardımcı olur. başarılar

FishyFishy bunu beğendi.
  4. Moriarty

Moriarty Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Karbonhidrat var karbonhidrat var ben cozemiyorum bu milleti sekerde karbonhidrat bulgur pilavida. Sen beni dinle glisemik indeksi dusuk beslen yagsiz protein birde HİİT diye antreman sistemi var onu uygula. Eczanedende ventolin al ilk hafta 2 tablet her haftaya ek +1 le 3 haftada 12 kilo verdim ben. Pek saglikli diyemem ilacida tavsiye etmem ama 2 yilda aldigim kiloyu 3 haftada verdim HİİT sayesinde dayanikliligimda asiri artti.

ASUS_T00K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FishyFishy bunu beğendi.
  5. enginakb

enginakb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ventolin dediğiniz nedir, kiloyla nasıl bir bağlantısı var?
    Ventolin nebulizer cihazıyla alınan hava takviyesi kürü değil miydi?

Used Tapatalk

6. Moriarty

Moriarty Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Onun tablet hali. Zayiflamada etkili bir ilac 9.5 tl eczanelerde googleda arastirabilirsiniz. Kalp atisi hizlandirarak yag yakimina sebep oluyor prospektüste nefes darligi icin kullanildigi yazar. Forumlarsa gayet iyi sonuclar alan var

ASUS_T00K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş