Kalori Açığı, Zayıflama, l karnitin, Full Body

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jigux tarafından 21 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben troll kokusu alıyorum. çünkü 600 kalori 3 saat fullbody üstüne 1 saat kardiyo tiroitlerin hasar alması gerekir. hatta çoğu kaynağa göre kalori açığı günlük ihtiyacın %10'undan fazla önerilmiyor.

Akalinu bunu beğendi.
  2. mertboz1

mertboz1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bence de çok yanlış yoldasın hani anladım çok düşük kalorili diyet yapabilirsin ama vücut 4 saat antremanın sonunda tost ile mi gelişecek :D Bari 600 kaloriyi protein ağırlıklı beslenseydin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Jigux

Jigux Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    balance diye uygulama var adidasın orda kalori hesabı yapıyorum troll bir şey yok
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2019 ---
    tostuda bıraktım tavuk sucuk var onu yiyorum salataya karıştırarak dilimleyip güzel oluyor.

4. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle laktik asidi dağıtmak icin şahsi tavsiyem antrenman öncesi 15 antrenman sonrası 20-25 dk KESİNLİKLE cardio yapmanız..
    Yağ aliminizi düzenleyin.. %15 yağ ise maximum karbonhidrat %25! Yağ ise minimum karbonhidrat alın. 200 gr kadar almanız en azından katabolik sureci engelleyecektir.. bilinçsiz karb kesmeyelim cardiolari atlamayalım, set aralarını kısa tutalım ve compound egzersizler yapalım.Detaylara sonra müdahale edersiniz..

5. Anıl Özmerdivenli

Anıl Özmerdivenli Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bu şekilde çalışmaya devam edersen sadece vücuduna yazık etmiş olursun. Overtraining etkisi diye birşey var. 1 - 1.5 saat antrenmandan sonra vücut zaten bitmiş tükenmiş oluyor. Sen bunun üstüne her çıktığında vücut enerji için kaslarını olması gerekenden fazla yıkacak. Yıkılan kaslari onarman için de kaliteli ve bol proteinli beslenmen lazim. Kilon 76 yaklaşık 150 gr protein alman lazim ki 150 gr protein tek başına 600 kalori yapar tabi sırf proteinden oluşan bir yemek bulabilirsen. Senin suan vücudunda olan şu. Kilo veriyosun ama verdigin kilonun büyük bir kısmı yağ değil kas. Kastan vereceksen hiç verme daha iyi. Kas azalirsa postür bozukluğu yaşarsın. Kambur gezersin. Üstüne yağların iyice sarkar. Kilo vermen hiçbir anlam ifade etmez yani. Senin yapmqn gereken şu. Haftada 5 gün antrenman. Bunun 3u ağırlık 2si kardiyo antrenmanı. Ağırlık çalıştığın günler kardiyo yapma, kardiyo yaptığın günler de ağırlık çalışma. 17 yaşındaymışsın ışın yoktur zaten. Pzt çar cuma ağırlık, sali perşembe kardiyo gir. Kardiyolarin çok yıkıcı olmasın 1 saat yeterli hafif tempo koşu falan. Fatsecret yükle proteinini say. 1800 2000 arasi kalori al ve %30-40 ını proteinden almaya bak.

Güç aşkı bunu beğendi.
  6. Kursad52

Kursad52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında çoğunuza şahsen katılıyordum , lakin su orucunu görene kadar bmr altında metabolizma bir süre sonra adapte olup yavaşlıyor ise su orucunda nasıl 10 yıl gençleşiyor hücreler ve metabolizma kendine geliyor , ve verilen 8-10 kilo (1 haftada) da yanında karı oluyor. çok karışık konular.

Sayfayı Paylaş