Kalça Eritme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bedirhan06 tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bedirhan06

bedirhan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkdaşlar öncelikle merhaba. Yaklaşık 3 yıldır bu problemden muzdaribim. Evde kendim spor yapıyorum fakat daha çok kol ve göğüs ağırlıklı son 7-8 aydır bacaklara yüklendim. Kalça içinde bazı hareketler yaptım ama hiç eritemedim . Bu konuda yardımcı olurmusunuz egzersiz yiyecek vb.
    Ölçüler:
    Göğüs:92
    Bel :82
    Kalça:94

2. Can Mirza Akıncı

Can Mirza Akıncı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Egzersizle bölgesel yağı eritemezsin istediğin kadar o bölgeye yönelik çalış zor kardiyo+beslenme .

3. bedirhan06

bedirhan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    nasıl bi beslenme önerirsiniz ?

4. Can Mirza Akıncı

Can Mirza Akıncı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum benim şu an beslendiğim gibi beslenebilirsin benimde amacım yağ yakmak uykudan uyanınca kahvaltı etmeden önce kardiyo yaparsan kesinlikle yağ yakmış olursun+glisemik indeksi düşük besinler almalısın karbonhidrat tüketeceksen ekmek beyaz pirinç bal reçel vs. kesinlikle olmamalı + nescafe yeşilçay gibi şeyleri bolca tüket kardiyoda sana yardımcı olacaktır yağ yakımında ve kesinlikle toz şeker krema vb. uzak dur+ pişmiş yağ tüketme yani kızartma vs olmamalı haşlama yiyebilirsin ama yağıda almalısın salata tüketirken üzerine hafif zeytinyağı dökebilirsin . Bunlar benim şu an uyguladığım şeyler unuttuğum birşey varsa bilmiyorum . Kolay gelsin :D
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Aralık 2014 ---
    Şunu da belirteyim kalça bölgesine yönelik egzersizleri bırakma dolaylı yolla oda yağ yakımına yardımcı olur ama kardiyo kardiyo kardiyo kardeşim.

bedirhan06 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş