Kahrolasi Sirt Agrisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gkhngs tarafından 16 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tehlikeli bisey olmadigi icin sevindim

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
  3. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ?

kardeş moralin bozulmasın her insan mutlaka hayatının bir bolumunde sırt ve bel ağrısı çeker..kendini sırt ve belin yerine koysana sürekli hareket halindesin vücudu dengede tutuyosun bu zor bi iş bunun yanında bi de spor yapıyosun inan bi bel ya da sırt olmak istemezdim..bel ağrıları genellikle masa başı işi olanlarda şoförlerde olur..oturunca beline 2 kat daha fazla yük biniyo ve hareketsiz kalınca da ağrı yapıyo..o yüzden sürekli oturma..ayrıce bel ağrılarından bb yi suçlamak da yanlış ters bi hareketten olmus olabilir ben de basketbolcuyum benim de belim muazzam ağrıyo ama body salonuna gidince inan belim rahatlıyodu..ben de doktora gittim bana da kas spazmı dedi jel ve ilaç falan verdi ilaçlar biraz uyku falan yaptı ve pek işe yaramadı..eğer sende de yaramazsa mr çektir bence..ben yapmadım hala ağrıyo..

4. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    korkma

korkma arkadasim ara vermissin tekrar baslamissin o az bir sizi o bölgenin iyi çalistigini gosteriyor bu özellikle o bölgede kaslardaysa sorun yok, hatta sevin çünkü kas çalismistir, insan oglu kendi iradesiyle bir çok hastaliginda üstesinde gelir, spor yaparken sakatlanma riskini en aza intirmek istiyorsan yapacagin bolgeyi once agirliksiz iyice ?s?t bölgeel ?s?tma tavsiye ederim sana ozellile bunu o bolgeyi gerdirme hareketleri, o kas bolgesinin kadiracagi alette yada kiloyda en hafif bir kiloyla baslang?cta iyice ?s?t?p sonra agir kilolara girersen sakatlama riskini çok yüksek oranda kaldirirsin

Sayfayı Paylaş