Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. Lonely Train

Lonely Train Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    vücudumun çok ileri olmamasına rağmen (evde çalışıyorum) yinede kas yapma falan demişti bir dönem takıldığım kız,sanırım gerçekten hoşlanmıyorlar kıskanma değil çünkü onu sevdiğimi biliyordu ve eğer isteseydi hiç kaybetmeyecekti beni.

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    onun için mi Brad Pitt Tom Cruise Taylor Lautner gibi erkeklere ayılıp bayılıyorlar birde biscola reklamlarındaki adamlar var tabi bayanların her dediğine inanmıyacaksın tabiki kıskançlık var yaz geldi etrafda kilo problemi olmayan bayan neredeyse yok zayıf olan bayanlar ise spor yaptığından zayıf değil bu nedenle yinede çok iyi vücutları olduğu söylenemez doğal olarak sen fit vücudunla gezerken bayanda kıskanır yakışmıyor der birde elimde tutamam diye korkarlar çok uçuk ölçüler olmadığı müddetçe her kadın kaslı erkek sever tabi paran vardır giyimine özen gösteriyorsundur bakımlısındır kültürlüsündür o zaman kas seviyesinin hiç önemi yoktur bugüne kadar hiçbir kız arkadaşımdan olumsuz eleştiri almadım şuanki sevgilimde gayet durumdan memnun

Danny Boy ve speedtouch bunu beğendi.
  3. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bana göre Türkiyede spor yapma oranı az olduğu için iğrenç bulabilirler. Kız arkadaşım vücudumu gördüğü zaman nasıl olmuşsun sen böyle eskiden böyle değildin o yaptığın sporu bırak diyor.Ben bazı zaman aynada kendi vücuduma baktığım zaman utanıyorum. Kız milleti çözemessiniz =)

4. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    arkadaşıma muhteşem ötesi bir adamın fotoğrafını göstermiştim ''ıyy iğrenç'' demişti... adam da fitnessçı gibi bile değil. sonra arşivime baktıkça gözü alıştı ve dibi düşmeye başladı kaslı erkeklere.
    fazla görmedikleri için yadırgıyorlar, iğrenç bulma değil bu. yavaş yavaş erkek vücudu türkiyede de gündeme gelmeye başladı (çok şükür) bir kaç seneye her kız kaslı erkek isteyecektir.

Azi, Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Malesef bu düşüncede tek başına yetmez , her bayan raat edebılcegi biri ile takılır yani maddiiyatı duzgun biri vucudu düzgün birinden daha cok tercih sebebi :)
    Sayılan ozellıklerden var bol mıktarda ama işte bunlar yetmıyor , ben meteliğe kurşun attıktan sora nabsın bayan vucudu boyu posu:)

Konu dısı olcak biraz belki ama sallamam lazım azcık gaza geldim

Bunlar hep kısa vade düsünceler , uzun vadede bu iş masala bağlanıyor.Vucud karın doyurmuyor ulkemızde malesef Üstelik masrafıda cok aman kim çeker. :)

Yine söylüyorum malesef TRde herşey para para para gerisi trşkadan nameler.Nabıcan manıtanla nereye gidicen 1 2 e hadi 3. gelirmi zorla bakalım cepte ne kaldı :)

Ben liseyi sultan ahmette okurken 16 17 yaşında alman slav herneyse avrupadan cocuklar seyahat yapyıordu bunlarda öyle orta sınıf vatandaşlar yemin ediyorum hepsi istanbulu benden daha iyi bilir , bizde ordan az para gitsn diye ewe yürürdük , gel duruma ağla .. :)

Yanı standartlar böyle adamların yokki bu tür derdi , biz kızla takılırken kafada trilyon dert var nabıcaz ne edicez.

Ulan yazdıkca darlanıyorum hadi eyw :

k.b., H4k4nn, Cattleya ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dediklerin maalesef %100 doğru bundan 4 yıl önce parasızken bir kız bile yüzüme bakmıyordu yakışıklı sayılırdım vücudumda iyiydi ama hiçbir kız çıkma teklifimi kabul etmiyordu efendi bir adamdım üstelik onlarda belki haklıydı çıksa ne olacakki o zamanlar bir cafeye gidecek param bile yoktu ama şimdi maddi durumum düzeldide çıkma tekliflerimi kabul etmeye başladılar ama adım gibi eminimki param için çıktılar benle şuanki kız arkadaşımda param olmasa yüzüme bile bakmaz yani her zaman derim yakışıklılık uzun boy fit bir vücut bir yere kadar para yoksa bi yerden sonra tıkanıyor

Son düzenleme: 5 Mayıs 2012
    Azi, Danny Boy ve CarpeNoctum bunu beğendi.
  7. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kızlar bu yorumu göbeklerindeki kat kat balkonlarla mı yapıyor? Garip...

Azi, Cattleya, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    sen git okadar spor yap dunyanın parasını supelemetnleter steroidlere dök sonta böle bi yorum al iğrenen kızlar önce kendılerıne baksınlar sankı hepsı dunya güzeli coğu yuzunde yarım ton makyajla sahsen bana öle yorum yapan olmadı yaparsada gülüp gecmem cevabını verırım
    kızları genellemek lazım bazısı sevgi bazısı para bazısı kariyerlı espirili birisini bazılarıda yakısıklı ve kaslı ister bazılaraıda vardırı hepsını ister
    bir tane 5,30 olsun istersen göbekli orta yaslı birisi çirkın biri ol emın ol kkılazrın coğu beyenir senı beyenır cevremde böle olaylara cok rastladaım arabayı park ettığınde arabanın camına tel numarası yazmalar ne zengın olunca insan bir anda karizma oluyo nedense vs vs vs vs ama her kızda böle değil genellemıyorum
    anlıcanız para coğu kapıyı anahtarsız acıyo

9. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Kizlarin kaslarimizi igrenc(!) bulmasina ben seviniyorum aslinda :D iyi ki igrenc buluyorlar o yuzden bir mekana girdigimizde gozleri ile bizi soyuyorlar, plaj ise cabasi ve yine o yuzdendir ki ilk firsatta o IGRENC(!) kaslari minciklayabilmek icin bahaneler uretiyorlar. Allahtan sevmiyorlar bi de sevseler ne olacak kestiremiyorum valla :D

selim4141, Turkhero, H4k4nn ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  10. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara
    iğrenç bulunmasını makul karşılıyorum ben. İki türde iğrençlik var:

bir tanesi phil heath gibi vücutçuların hali, diğeri de bulk yağlı-kaslı insanlar.

Bu iki türe kötü gözle bakmak bence normal ama hakaret etmek yanlış o ayrı!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:18 ----------

brad pitt veya C.Ronaldo tarzı vücutları kimse iğrenç bulmuyor ayrıca bu da biline..! :) 100 kişiye sorsan 99 u iyi der, 1 tane kırık da bu tarz vücutlara iğrenç der. :) Yağlı-Kaslı vücut kadar da kötüsü yok ama gerçek...

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bana kalırsaki kalmaz[​IMG] Phil Heath bulk ve şişman yada çok zayıf adamlardan daha iyi görünüyor kaldıki mr olimpialar kadınsız kalmıyorlar Jay Cutler mesala adam yüz olarakda yakışıklı vücudu yarışma sonrası iyi görünüyor adamda para tezek gibi istese sayısız kız arkadaşı olur[​IMG]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:46 ----------

Brad Pittin vücudunu iğrenç bulan kızın acil doktora görünmesi gerekir o konuda katılıyorum

Predatel, Azi, Danny Boy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. Xsteel

Xsteel Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    öyle bi anlatmışsın ki,onlarca kızı aynı anda idare ediyor gibi :)

13. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @Xsteel ben mi yanlış anladım sen bir yazım yanlışı yaptın

yada kendi gönderine cevap mı yazdın :)

Lorethlorien, damdam1994, -hitman- ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  14. Xsteel

Xsteel Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kendi gönderime cevap yazdım sanırım,karbonhidrat alsam iyi olacak :mad:

damdam1994, H4k4nn ve Danny Boy bunu beğendi.
  15. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Benim kendi kendime konustugum oldu ama kendi kendime yazdigim olmamisti :)

Rpac ve Azi bunu beğendi.
  16. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    ya saçmalamayın benim gidecegim salonda sırf kızlara güzel ve sexy görünmek için gidenleri tanıyorum ve kızlarında hiç iigrenç dediklerini duymadım ala ala ben kızların kas sevdigini sanırdım yada öyle yani

17. Xsteel

Xsteel Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kızlar çok az kaslı erkekleri seviyor,kol 40 cm'i bulursa çok demeye başlıyorlar.

18. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Xsteel ahahahaha sağlam faillemişsin arkadaşım çok güldüm ahahahahaha double facepalmlarsana gelsin

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Brad Pittin truva filminde kolu 40cm civarıydı kızlar ayılıp bayıldı adama birde hep yazarım bizim kızların sporla alakası yok çoğu göbekli yada zayıf ama spor yapmadıkların yinede çok iyi görünmüyorlar hatta mankenlerimiz bile avrupalı mankenlerden çok daha yağlı kalçalarıda geniş durum böyleyken tabiki sporcuları kıskandıklarından atıp tutarlar hangi kız ister kendisi kiloluyken selülitliyken yanında fit vücutlu erkeği kıskançlık olur eninde sonunda bu nedenle çoğusu evleneceği erkeği göbekli çok yakışıklı olmayan tiplerden seçerler ha beğenerek mi seçerler hayır ama kaslı adamı ellerinde tutamayacaklarını havalı olacaklarını düşünürler

Juggernaut, Muro BB, Prometheus676 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  20. Xsteel

Xsteel Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    neden herkes aşırı kaslıya örnek olarka ronnie coleman veriyor? o adamlar steroidl, dünyanın en kaslı adamları,biraz gerçekçi örnek verin,biz ya ronni yada 65 kg değiliz,70 de var 85 de 90 da var,kızlar hangi noktadan sonrasını görür? 85 mi? kol 40 cm i geçince mi iğrencleşir?
    internette arayın kızlar iğrenc olarak hep mr olympiaları gösteriyor. peki aradakiler ne olacak?

Sayfayı Paylaş