Kıllara Çözüm

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve hsd tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 276 üye.
  1. jawelraex

jawelraex Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ağda yada iple aldır dostum kuaföre

2. gofret

gofret Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Estetikmed öneririm gayet titiz ve kaliteli bir yer

3. ensklms

ensklms Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Koruma
    Yer:
    istanbul
    Hangi şubesini öneriyorsunuz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. gofret

gofret Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Pendikte ve ümraniye var . Hangisi sana ulaşım yönünden uygunsa onu tercih yap

5. ensklms

ensklms Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Koruma
    Yer:
    istanbul

İlgilendiğin için teşekkür ederim.

6. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Maya estetik

7. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Veet For Men Erkek için bakım serisi var sir ağda kremi ve yağı ile birlikte çok etkili + zayıflatıyor ve seyrekleştiriyor .

8. tolgacanalp

tolgacanalp Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    ağda denemeyin bir kere denedim öldüm

9. jandersunstar

jandersunstar Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırıkkale
    aşırı değilse jiletle alın gitsin, ben tüy dökücü denedim çok çok çok uğraşlı bi iş ya

10. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    1) Parası olan lazer epilasyon (siyah kıl ve tüyleri olanlar)
    2) Traş makineleri (erkek kuaförleri, alışveriş merkezleri, internetten temin edilebilir)
    3) Epilasyon cihazı ben bunu kullanıcam bir daha ki yaza ama. Hem kılları ve tüyleri geç çıkartır hemde ağda kadar uğraştırmaz ve bunun yanı sıra epilasyon yaptırdıktan sonra onların özel yağları oluyor onlardan alıp sürebilirsiniz. İsteyen geciktirmek için kremlerden alabilirler.
    4) Jilet daha çok gür ve daha çok kıl çıkmasına sebep olur. Kıl dönmesi vb. sorunlar ortaya çıkabilir.
    5) Ağda bu yöntem ise en uğraşlı yöntemdir. Benim bacaklarımda çok tüy var onları alsam karın ve göğüs bölgemde az tüy var hadi onları aldım yada sadece göğüs karın kısmında ki tüyleri alsam kolda var normal ama çok fazla değil sırıtır yani haliyle komple almak lazım hem ağda dayanmaz buna hemde çok zahmetlidir ısıtıcan bastırıcan vs. Ayda 1 ihtiyaç duyulur genelde ayrıca ayda 1 yapmaya üşenenleri anlamıyorum ayda 1 yani her gün yapmıyorsunuz ki 30 günde 1 :)

Kıl = Sakal, Bıyık, koltuk altı ve genital bölgelerde bulunur.
    Tüy = Göğüs, kol, karın, sırt, bacak gibi yerlerde bulunur.

Kıl ve tüy farklıdır biri daha serttir biri yumuşaktır.

Bana kalırsa epilasyon cihazı alın ortalama 100-200 arası satılıyor alın 1 kere kıyın paraya. Kışın yaptırmanıza pek gerek yok bence çok fazla tüy olmayan kişiler için. Kışın havalar soğuk olur kıllarda vücudumuzu korur bu soğuktan azda olsa etkisi vardır.
    Ayrıca uzun süre ağda, epilasyon vb. işlemler ile tüylerini almayan kişilerde kızarıklıklar gelmesi gayet normaldir.
    Ben ilk ağdayı bacağıma yaptım tüyleri tamamen almıyor falan filan gene ağda hazırla tam bir işkenceydi yarım yamalak yapabildim ağdalar bitti çünkü. Neyse 1 ay sonra çıkmaya başladı ve şuan normal halinde tüylerim.
    Kızarıklık oldu çünkü ilk yapışımdı. Sürekli aydan aya yapan kişilerde bu kızarıklık doğru bir şekilde yapan kişilerde meydana gelmez.

11. Erener208

Erener208 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler tek kelime ile söyleyebilirim ki LAPİDEN kremden tutun tüm TÜY DÖKÜCÜ kremleri,spreylerin hiçbirini kullanmayın derim.
    Kullandıktan sonra ilk gün çok güzel duruyo ama 2. Gün çok çok pişman olursunuz dik dik çıkıyo.Benim kollar dik dik çıktı çok kötü duruyo.Sanki sakal gibi çıktı.Bugün gidip EPİLATÖR alcam.Ne ağdası,tüy dökücüsü fln hep ibretlik iş.Epilatör acıtıyo ama ben diğerlerine bida hayatta bulaşmam.Epilatör

Sent from my iPhone using Tapatalk

Matsumura bunu beğendi.
  12. Erener208

Erener208 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler LAPİDEN tüy dökücüden tutun hepsine kadar kullandım İLK GÜN ÇOK GÜZEL SADEE 1 GÜN 2. GÜN OLUYO böyle bişey yok kendinizden tiksinirsiniz.
    DİK DİK çıkıyo.SAKIN TÜY DÖKÜCÜ KULLANMAYIN.

2 hafta önce EPİLATÖR aldım. 157 TL ye 10 dk kullandım.Geri iade olmadığı için yemin ederim direk çöpr attım aleti.Ha 157 lira çöpe gitti ona üzülüyorum.
    Tüy dökücü-Epilatör
    Kullanmayın.
    Kullanacaksanız eğer SİR AĞDA kullanın.Normal ağda değil SİR AĞDA!!Yoksa tüylerinize hiçbişey sürmeyin.Çok pis pişman olursunuz.Uyarıyorum.
    Makasla alın uçlarından.
    Ya sir ağda yaptırın kuaföre gidin yaptırın yada kendiniz yapın.yada kendiniz arada makasla kısaltın.
    Ben lazer epilasyona gitcem.Tek çözüm diğer şeylerle hayatta uğraşmam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. tikitaka

tikitaka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    lazer epilasyonun acısını gördükten sonra vucüdunda kıl çıkmayan erkeklerin dünyanın en şanslı erkekleri olduğunu anladım. :D

Matsumura ve cr7dossantosaveiro bunu beğendi.
  14. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    birakin killariniz ciksin yav kiz gibi kil mi kesilir.

15. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ne desem boş

Matsumura bunu beğendi.
  16. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    kollarini bile agdayla aldigindan mi alindin? ahahaaha kilsiz adam mi olur nasi bi dunyada yasiyosunuz.

17. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    kollarda normal çıkıyor türk erkeklerinin bacak tarafı genelde çok kıllı oluyor bende sadece bacak alıyorum birazda göğüs ve karın tarafı :) maymun kadar kıllı çok insan var türkiyede onlar napsın:D

buffdudes jr bunu beğendi.
  18. ZNZ

ZNZ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Sakarya
    Jilette batıklar oluşuyor. Genelde tıraş makinesi veyahut tüy dökücü krem kullanıyorum.
    Bir de eldivenle çekmek var o ayrı bir ütopya.

19. pekin silici

pekin silici Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ilk öncelik lazer olmalı. tabi herkesin binlerce tl bütçesi yok.
    hiç bir zaman yüzünüzden başka bir yerinize (genital bölgede dahil) jilet vurmayın. jilet vücudunuzu tahriş eder, kıl dönmesi yapar, sivilce oluşturur. o kırmızı, acı verici kızarıklara neden olur.

bilinen yanlışlıklar:
    kılları kesmek kılları çoğaltmaz. şöyle çoğaltmaz. vücudumuzun kılsız dediğimiz noktalarında da çok ince küçük tüyler vardır. siz onlarıda beraberinde keserseniz o kıllar ister istemez kalınlaşacaklardır. bu yüzden yoğun kıl olan bölgelerin dışına çıkmayın, gözünüzle gitmesi gereken bölgeyi çizin.

yoğun bölgelerdeki kılları kesmek kalınlaşma yapmaz. bir daha altını çiziyorum yoğun bölgeler. bu bölgeler koltukaltı, genital bölge, göğüs, bacak v.s dir. burdaki kıllar zaten kalınlaşacağı kadar kalınlaşmışlardır siz ne kadar da kesseniz oralarda bir kalınlaşma olmaz. eğer o kıllar tüy mertebesindeyse ve sizde keserseniz o zaman kalınlaşma yapar.

gelelim minimum vakit maksimum verim nasıl alınacağına.

göğüs ve omuz: tüy dökücü krem kullanın. 2 haftada bir kullanırsanız yeterli. toplamda 10 dakikanızı alıcaktır.
    bacak: tüy dökücü ile uğraşmaya değmez. hele birde boyunuz uzunsa para ve zaman kaybıdır. buraya vücut için özel tasarlanmış traş makineleri yada şarjlı kaliteli küçük bir sakal kesme aleti ile tüm bacağı 5 dk da alabilirsiniz.
    kollar: buraları asla sıfır almayın ön planda oldukları için kıllar hafif büyürken sakal gibi göze batarlar, başkalarınada batarlar :d. çok uzunsa yine sakal traşı için üretilmiş kısaltma başlığı ile doğal görünümde koldaki kılları kısaltabilirsiniz zaten bir erkekte en azından kolda biraz kıl olmalıdır. görsel anlamda daha güzel duracaktır. kadınlarda kol kılını aşırı olmamak şartı ile severler endişe etmeyin bu kadar. en öemli kısım göğüs. çünkü kıllı bir göğüs kasların %50 kadarını gizliyor. kılları kesince benim vücudum böylemiymiş diyeceğinize eminim ayna karşısında :d

bi kaç gün sonra tekrardan bitmeye başlıyorlar ancak bu görsel anlamda bir sorun teşkil etmiyor kıllı halinize göre 100 kat kadar bir güzelleşme oluşuyor. hatta bu zamana kadar niye başkalarını dinleyip kesmediysem diyeceğinize eminim.

ağda v.s işlerinede pek girmeyin. niye diyorum bunu çünkü erkeklerin kılları hayli kalın oluyorlar ağda kalın kıllar için ideal değil acı çekmenize gerek yok.

Son düzenleme: 6 Mayıs 2015
    Matsumura ve maietnigri bunu beğendi.
  20. hayalpazari

hayalpazari Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kıllara komple kökünden çözüm , Lazer Epilasyon , artık evde kendinizde yapabiliyorsunuz. ayrıntılı bilgi için Instagram @hayalpazari sayfasını takip edebilirsiniz. 1.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Haziran 2015 ---
    Arkadaşlar kıllara komple kökünden çözüm , Lazer Epilasyon , artık evde kendinizde yapabiliyorsunuz. ayrıntılı bilgi için Instagram @hayalpazari sayfasını takip edebilirsiniz. 1.jpg

Sayfayı Paylaş