Jinekomastimiyim

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve scartissue tarafından 5 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba 16 yasindayim boyum 1.84 kilom 75 yaklasik 18 Yag. Oranina sahip olmama ragmen bu gogusum hala buyuk cocukluktan beri boylr 3 4 sene once hormon testi uaptirmistik temiz cikmistim yaklasik 25 30 kilo vermeme ragmen goguslerim gecmedi hatta dagada buyudu gibi jinekomstiden supleneiyorum tshirtle disari cikmaya utaniyorum artik cokcbelirgin gozukuyor lutfen yardimci olurmusunuz

Ekli Dosyalar:

2. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Büyük ihtimalle dostum

3. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Valla herkes oyle diyor simdi sevinsemmi uzulsemmi bilemedim ameliyat fiyatlari 4bin 8bin aradiymis iyileri

4. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Sonuçta hayatın boyunca o şekile olmayacak dostum göğüslerin normal görünüme kavuşacak değer yani

5. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Biyerde duymustum jineko varken gogus calisirsak dahada buyurmus

6. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    doktora görünmeden tabi garanti olmaz ama resimde görünen jinekomasti. tek seferde kurtulacağın bir şey fazla dert etme daha fazla kafaya takmamak için hemen doktora git bence

7. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Spora devam etmelimiyim herhangi bir saijncssi varmidir jinekomadityse bild altindaki yaglar varsa biraz diyet ve antremanla bu yaglsri azaltip biraz daha kucultemezmiyim en azindan tshirt giyecek kadar ondan sonra ameliyat olsam

8. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Doktora bir görün ne derse onu yap

9. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Hangi cerrahiye gorunmem gerekiyor jinekomastiye hangi bolum bskiyor

10. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Plastik cerrah
    Genel cerrah
    Endokrin

11. berkque

berkque Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Forumda ilk kez gercek bir jinekomasti ile karsiliyoruz sanirim. Once bir genel cerrah'a gorun arkadasim o seni yonlendirir.

scartissue bunu beğendi.
  12. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    dostum ii bir idman ciddi anlamda gögüslerine zamanla sertlik verir ve görüntüdekinden daha iyi hale gelirsin..ama hiçbi zaman %100 düzelmez. zaten yaşında gençmiş...hem sporuna devam et...hemde bir plastik ve estetik cerrahisi bir doktora halletir emin ol çok zor bi operasyon değil...kendini iyi hisset

scartissue bunu beğendi.
  13. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam iyi bir idman derken nasil yani fullbody yapiyorum salona heray 100tl veriyorum anlamsiz gibi birsey degistigi yok o parayi ameliyata saklayip evde dambill ile calismalar yapsam olurmu zaten suan yag oranimi bi 10lara indirsem ameliyatin kolay geccegini dusunuyotrum yolda yururken felan baya utaniyorum 20tane tshirtim vsr 2 tanesini giyiyorum :/

14. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    benim demek istediğim sporu sakın bırakma altındaki kas tabakası her zaman sıkı olsunki operasyondan sonrada gögüslerin şekilli ve güzel görünsun...bu işi salona verdiğim para diye görme belliki daha önce haraketsiz ve obezite ile mücadele etmişin...sporu hiçbir zaman bırakma yemene icmene düzenini disiplinini bozma bir yandanda operasyonu ol kurtul.

15. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    doktorla konustum çocuk doktoruna verdiler 17 yaşında oldugum halde o jinekomasti yazdı kağıda pilastik cerraha yönlendirdi o jinekomasti felan demedi yokta demedi hani jinekomasti den bahsetmedi yağ ve cilt sarkmasıda var dedi liposuction yapıcaz 1 senedede o sarkan deriyi toparlıycaksın dedi ancak ekimden önceye ameliyat günüvermiyorlar bende liposuctiondan korkuyorum zaten eğer jinekomasti değilse o zaman sporla geçicek gibi yağ yakmaya devam ediyim ozaman ancak göğsümün o sarkan derisi için split antreman yapsam push pull legs gibi gogsume fazladan hareket girip o sarkmayı düzeltme imkanım varmıdır ?

16. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Genel Cerrahi'nin sizi ultrasona yollayıp doku oluşumu/büyümesi var mı kontrol ettirmesi gerekiyordu.Acaba ultrasonda bakıldı mı? Çünkü eğer doku varsa ve liposuction olursanız,inanın bana bir süre sonra göğüsleriniz tekrar büyümeye başlayacaktır.Eğer doku varsa olacağınız ameliyat liposuction değil,v-laser ve türevleri.
    Doktor nasıl kağıda jinekomasti yazdı yönlendirdi o kısmı anlayamadım? Jinekomastinin iki türü vardır diyebiliriz,doku büyümesiyle glend oluşur ya da aşırı yağlanmaya bağlı,bazı durumlarda her ikiside oluşur.Peki sağlıklı bir bireyde glenduler jinekomasti neden oluşur? Vücutta hormon dengesinin bozulmasıyla.Hormon dengesi nadiren kötü yaşam tarzı (beslenme,alkol,uyuşturucu) ile bozulsada,genelde vücuda anabolik hormonlar alındığında ve birde ergenlikte bozulur.Çoğu erkek fark etmesede,hepsi ergenliğinde göğüs uçlarında şişme/büyüme olmuştur.Bazılarında seviyesi fazla olur ve ergenlik bitimiyle kalabilir/bir kısmı yok olabilir.Hepsinden önce yaşınız 16 olduğu için,öncelikle endişelenmemelisiniz.Doku oluşumu/büyümesi var mı bundan emin olun.Tekrar başka bir Genel Cerrahi'ye gidin ve ultrason isteyin.Doku (glend) oluşumu var ise çözüm kaçınılmaz ameliyattır.Eğer doku oluşumu yok ve yağlanmaya bağlı ise,paranızı hiç çöpe atmayın liposuctionla derim.Uygun bir beslenme ve antrenman programıyla göğsünüzün şeklide,deri sarkmalarıda zamanla düzelecektir.Esktra yüklenip kasa ve vücudunuza fazla stres yüklemeyin derim.Kalorileri arttırarak kas eklemeye yönelik bir diyet bir süre yapmayın sadece.

17. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    hocam cocuk doktoru baktı elledi sonra sizi plastik cerraha yönlendiricem dedi kağıda jinekomasti yazdı doktorun soruna bakması için gittik adam 2 dk hemen ayakta baktı elledi birini çağırdı oda baktı kan vermek için aç gitmiştim sordum kan almıycaklarmış bende anlamadım pek iyi bakamadı galiba tekrar başka bir hastaneye gidip baktırıcam

18. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Siz beni dinleyin,en kısa zamanda bir özel ya da devlet hastanesi Genel Cerrahi bölümüne randevu alın.Emin olmak istiyorum ultrason çektirmek istiyorum diyin.Devlete gitmek isterseniz 182'yi arayarak istediğiniz devlet hastanesine randevu alabilirsiniz,ancak ultrasonlar genelde geç tarihlere randevu veriliyor,özelde kısa sürede halledersiniz orası ayrı.Daha sonra sonuca göre doktorun dediklerini izleyin.

scartissue bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş