Jinekomastimi yoksa yağmı fotoğraflı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve System0fADown tarafından 2 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Neye dayaniyorsun ? Ben 40 kilo verdm bndede vardi hala az miktarda var sıkı bir diyet ve cok tekrar calisma ile zorla gecmez ise git doktora. Sen o amelytai olsan bile 2 ay spor yapamazsn. Olan kaslarn da kuculur.[/quote]

Az ağırlık çok tekrar yağ yakmaz.Konuyla alakan olmadığı burdan belli zaten.Eyer yağ olsaydı o kadar yağlı göğüse o kadar az göbek olmazdı.

2. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38

Az ağırlık çok tekrar yağ yakmaz.Konuyla alakan olmadığı burdan belli zaten.Eyer yağ olsaydı o kadar yağlı göğüse o kadar az göbek olmazdı.[/quote]
    Adam ne diyor. Kilo verdim az gitti az kaldı diyor. Ameliyat en son başvur diyorum ben de. Ben az ağırlık çok tekrar yağ yakar demedim. Kas yapimina daha yardimci olur protein sentezini artirir.

Son düzenleme: 7 Temmuz 2014
  3. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    knka en iyi bn seni anlarım bnmde kilo verince kaldı memeler bi t-shirt giysem iğrenç duruodu ama ilk jinekomasti diyip vgye bağlamadım ama doktora gittiğimde değil dedi ama ben test yaptırmadım eğer çok merak ediosan hastanenin endokronolojiydi sanırım hormana bakan bölümü bir test yaptır öğren yağ oranını düşür ve antremanlarına devam et eğer değilse bnmde hala biraz var ama bnm yağ oranım %15 ve bn vgde ii bi gelişim için boşverdim ve şu an büyümeye çalışıyorum.Sana kolay gelsin ama önce hastaneleri ara her hastanade olmaz o bölüm.

4. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen ben de senin gibiyim

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu en son dedigin olay bendede var sogukta büzüşüyor sicakta sarkiyor. Definasyon sonunda düzelir ins jinekomasti degil gibi geliyo bana

6. System0fADown

System0fADown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar salondaki hocamda yok sende jino diyor ve çogu kiside aynı dertten muzdaripmiş ramazandan sonra sıkı bi diyetle yağı azalttırıcağını söyledi dunki yeni programımla göğsum antremanda baya şişti dips bench dumbell press yana açış vs sıkıştırma hareketleriyle toplarım diye dusunuyorum sagolun yorumlarınız için :)

7. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranıyla alakalı kardeş, yağ oranını düşürdükçe düzeldiğini görüceksin, bende aynı şeyi tercübe etmiştim:)

8. System0fADown

System0fADown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim aslıdna komple gidiceğini hiç zannetmiyorum ama topluyor göğus kendini en azından görunusu minumum seviyeye dusursem bana yeterli :)

9. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bende şuanda aynı şeyden muzdaribim çok ciddi ve ağır şekilde göğüs çalışmanı öneriyorum seni zorlayacak ağırlıklarla bayağı toparladım ben ama HİCBİR ZAMAN tam olarak geçmicek diyimde.

10. CSReluq

CSReluq Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    eger herhangi bi kur yapmadıysan jinekomasti olma ihtimalın cok dusuktur. genelde sustanom ve prima kurlerinde jinekomastı gorulur. bunu engellemek içinde proviron kullanırsın.
    asırı ve hızlı kilo kaybı yasadıysan bu sekilde bi goruntu alman gayet normal. sıkıntı yapma zaman içinde duzelme gorursun eger kur kullanmadıysan.

11. System0fADown

System0fADown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yok kur falan kullanmadım benim baldır bacak ve göğus yagğlarım var göbeği incelttim baya ama diğer bölgeler aynı sekilde ve bi sorum daha olucak sizlere fotograftada belli zaten o izler kilo verdiğimden dolayımı o sekilde kaldı bunuda merak ediyorum
    Evet bende öyle tahmin ediyorum toparlanma gerçekten oluyor 2 3 yıldır ilk defa tişört giydim sırıtmadı :) Eskiden ergen kız göğusu gibiydi tişört giymek hayaldi benim için inş ramazan bitince sıkı bi diyete gireceğim :)

12. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Şöyle diyim tişört giyince sırıtmıyor benimkide eğilince cok sırıyıyor ve hissediyorum gıcık oluyorum ama bunu fayda olarak bile kullanabiliriz göğüslerim çok dolgun :D sadece altında yağlanma var antrenman esnasında pumpda fena şişiyor :D

13. System0fADown

System0fADown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen öyle benimkide ust göğus hacimli duruyor mesela :D vucut tipin nasıl ?yağ kas karışımı bişeyimde ben durumlar benzer galiba :)

14. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Bende yağ yokda sarkmış deri var malesef yok etmek için ugrasıyorum ama nafile 20 kg verdim ama deri için elimden birşey gelmiyor araştırıom ama bulamam galiba

15. System0fADown

System0fADown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    İnşallah ustesinden gelirsin zamanla benim bildiğim ameliyatla falan kurtulabiliyordun bu sorundan ama ameliyata yönelmek benim için hiç bi zaman alternatif yön degildir :)

16. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Ameliyatla uğraşılmaz ya.

17. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Jinekomasti denilen durum meme dokusunun fazlalığıdır ki bunu sporla düzeltemezsin.Yağ dokusuna bağlı ise tamamen,eğer mix tipse (yağ-meme dokusu karışık) kısmen düzeltebiirsin sporla tabii

doktora gidince de anlaşılmaz usg çektirmen gerekli

18. kbasaran

kbasaran Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim bende de bu soğukta büzülme oluyo ama yağ oranımı azalttıkça görüntüm düzeldi bu sporla tanısmadan once vasat bı sevıyedeydım çünkü resimide koydum 20 kılo verdım iki yılda su anda 1 yıldır vg yapıyorum yakında fotoları yuklıycem bende

Ekli Dosyalar:

19. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    O dostum seninki ileri seviyedeymiş inşallah düzelir.

20. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    kardeş bak bende öyle ama benimki sanki kas gibi duruyor fakat meme uçlarında kemik olurmuş bunu beni ameliyat eden prof.dr demişti göğüs çukurlugundan oldum orada kemik olurmuş bendede orada kemik yokmuş o yüzden öyle duruyor aynı meme ucu öyle duruyor sorun etme kafaya takılacak bir şey yok

Sayfayı Paylaş