Jake Tyler Antrenman Günlüğü 2

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Jake Tyler tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba arkadaşlar,

İlk antrenman günlüğümü ve günlük tutmayı neden bıraktığımı aşağıda ki linkten görebilirsiniz.

Eski antrenman günlüğüme ulaşmak isteyenler tıklasın.

Konuya gitmeyen ve bilmeyen arkadaşlar için küçük bir açıklama yapayım. Ben burada antrenman günlüğü tutuyordum ve orta seviye den bir tık yukarda bir sağlık problemi nedeniyle sporu bırakmak zorunda kaldım ve ondan sonra beni bir adım öne atan Motivasyonumu bir türlü yakalayamadım. Sonuç olarak bana motivasyon veren nokta BFTR değildi ancak yeni bir konu açarak kendimi toparlama isteğim var. Eskiden amacımız 3 kilo vermek 4 kilo almak gibi şeylerdi, ama şuan 2016 Nisan da vücut geliştirme yarışmasına katılmak istiyorum. Amacım ise tabi ki derece almak. Aynı zamanda 2016 YGS de ise Besyo kazanmak için çalışacağım.

Diğer konuda yazıyor burada yazmasında da bir sakınca yok. Hemde böyle sorunla karşı karşıya olan arkadaşlar için biraz korku sebebi olur ve belki birilerinin erken tehşis olmasına sebep olurum. 14 Eylül günü sol testisimin büyüdüğünü fark ettim ve 15 Eylül de hastaneye gittim. Sonuç olarak aynı gün içerisinde sol testisim alındı. Hemen arından ise Radyoterapi gördüm çünkü kötülük böbrek altı lenflerine de geçmişti. Sonuç olarak 15 Eylül - 10 Kasım arasında antrenman yapamadım ve beslenmenin canına okudum. Sonuç olarak 10 Kasımdan sonra da sürekli bazı bahanelerin arkasına sığınarak spora eskisi gibi yaklaşamadım.

4 Gün sonra yani 15 Eylül 2015 de tam bir yıl olacak ameliyatımdan sonra belki de bu konu beni eski Burak yapabilir. Belki de aynı tas aynı hamam devam edeceğim. Umarım eski motivasyonuma ulaşıp eskiden olduğu gibi forum üyelerine de motivasyon kaynağı olabilirim. ( bilen bilir )

Antrenmanıma ve vücudumun son durumuna gelecek olursak.

İlk antrenman günlüğümü tuttuğum halimden çok ilerdeyim. Yağ oranım düşük ve kilomda bir hayli yüksek ancak ameliyat öncesi yağ oranıma ulaşmam imkansız gibi duruyor.
    Şuan yağ oranım ortalama olarak % 16, Kilom ise 89-90 Arasında gidip geliyor. Boyum ise 1.80-1.79 gibi bir şey.

Antrenmanlarımı her zaman olduğu gibi Berkay Türkkan dan alıyorum. Onun bana yaptığı yardımları zaten yaz yaz bitiremem. Beslenmem de aynı şekilde kendisinden geliyor.
    Antrenmanım bu hafta değişeceği için paylaşmıyorum ancak bugün antrenman sonrasında bugün yaptığım antrenmanı paylaşacağım.

Gerek sporla gerekse diğer pislik konuyla alakalı sorularınız varsa alabilirim.
    Ben bundan sonra buradayım, eski zamanlarda olduğu gibi olmak umuduyla.

Herkese iyi günler.

2. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Güzel bir sırt biceps antrenmanından çıktım. Büyük ihtimalle Pazartesi yeni antrenmana geçeceğimiz için bugün ki antrenmanı paylaşıcam ancak devamına gerek yok. Pazartesi yeni antrenmanı paylaşırım.

Deadlift
    Pull-up
    T-Bar Row
    Reverse Seated Row

Ez Barbell Curl
    Inc Dumbbell Curl & Hammer Curl
    High Cable Curl - Son Set Drop

Diğer antrenmanlar da fotoğraflar paylaşacağım.

https://instagram.com/p/7DQoALsdBt/

Herkese iyi günler :)

3. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Ne olursa olsun geçirdiğin sağlık sıkıntısı ufak birşey değil. Buna rağmen 120x4 lük performansını korumuşsun. Beslenmeyi de günlüğe eklersen Lethe gibi gelişimini adım adım izleyebileceğimiz güzel bir başlık olur. Zaten gelişim kat edeceğinizden şüphem yok.

Jake Tyler bunu beğendi.
  4. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Beslenmem ve Programım'ı çok kısa süre içerisinde paylaşacağım. Bunun dışında 120x4 olayı biraz kendimi motive etmek için yapılmış bir şey, yani herkes ağır kilolara giriyor zaten ancak ben biraz daha ağır deneyerek kendimi biraz daha biraz daha motive etmeye çalıştım. Çünkü eski konuya baktıysan inanılmaz bir motivasyon eksikliğim var.

İyi akşamlar.

5. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    iki saattir bakıyorum. 120x4 neyin nesi anlamadım. :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jake Tyler bunu beğendi.
  6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    İnstagram linkine bak anlarsin

Jake Tyler bunu beğendi.
  7. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    https://instagram.com/p/7DQoALsdBt/

Tamamen öylesine çekilmiş bir video, tam nizami bile yapamıyorum aslında ama kendimi motive etmeme yardımcı oluyor :)

Teşekkürler :)

8. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Yarışma bu kısa sürede biraz ucuk bir hedef sanki?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. tabutr

tabutr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaştan haber alan varmı ben uzun süredir antreman günlüğünün takipçisiydim en son 15 eylülde girmiş Berkay Beye mail atacaktım ama hep unutuyorum
    @Berkay Türkkan
    @Jake Tyler

Sayfayı Paylaş