iyi gidiyormuyum ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve thendo tarafından 1 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thendo

thendo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selam vücut geliştirmede 3 ay ı dolduruyorum bu hafta. kollar kalınlaştı kilo verdim kas artırdım ama sanki çok yavaş gidiyor vücut, yada salondaki kaslı elemanları görüncemi az geliyor anlamadım. karın kaslarım çok sert ama üstü yağ cardio yapıyorum her gittiğimde haftada 4 5 gün gidiyorum. 83kg 193cm ölçülerim yağları eritince çok ince kaldım hacmim azaldı canımı sıkıyor nasıl hacim artırabilirim? günde 140 150 gr protein almam lazım o civarda alıyorum minimum 120 - 110 alıyorum diye düşünüyorum bu yeterlimi ? ha birde enerji olayı var spora gidiyorum kardiodan sonra güç müş kalmıyor ilk hareketi yaptımmı bitiyorum resmen. bunun ilacı nedir ne yemek lazım neden gücüm gidiyor bir anda ?

2. Zeytinburnu

Zeytinburnu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Antremandan 2 saat once saglam bir ogun tuketmelisin
    Ayriyetten 1 tane muz veya 1 tane sekersiz kahve enerji konusunda yardimci olur
    Antreman sirasinda su icmeyi unutma
    Iyi antremanlar

3. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş