Işte omuz genişletme % 100 işe yariyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve torifonta tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. Furkan Çınar

Furkan Çınar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben şu an minder güreşine gidiyorum ama küçüklüğümden beri hep bi özenmişliğim vardır adanalı dizisini izlerken bi feyiz geldi ve sınav çekmeye başladım balkonun kapısında barfiks çekmeye başladım o günden sonra sporu bi hayat felsefesi haline getirdim her neyse ben güreşe yaklaşık 8 ay önce başladım ama ilk gittiğimde herkes bana body mi yaptın demişti. Halatı ayak kullanmadan çıkabiliyordum benim sorum benim şu an evde kapı Barım var barfiks aletim ben bununla omuzlarını nasıl genişletebilirim şu an kanatlarım bile çıkmış durumda 15 yasında 1.70 boyundayım triceps biceps felan sıkmadan belli oluyor ve 6 lı baklavalarım belirginleşmiştir durumda tekrar soruyorum barfiks aletiyle omuzlarını nasıl genişletebilir im çünkü daha geniş omuzlar istiyorum

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Omuzları barfixle genişletemezsin elbetteki sırt egzersizlerini yapacaksın ama tüm omuz egzersizlerinide nizami şekilde yapman gerekir, başarılar.

3. constance emin

constance emin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    biri demiş ki ellerimizi yana açmak boyu verir felan o şehir efsanesinden başka bişey değil dostum spor yapan insanın boyundan uzun olur çünkü kanat açıklığı artar ayıkiiiiinnnnn altın oran doğru ama bu sporda bilime paralel birebir çalışmaktan ziyade kendi fiziğine göre deneme yanılma yaparak tarzını geliştirmek önemli olan .arkadaşın verdiği hareketlerde sadece şekil bozukluğu olanlara bir nebze yarar o kadar genişleme olmaz büyük ihtimal omuzları düşüktü biraz yükselmesine yardımcı oldu omuz ergenlikte genişler ergenlik bittiğinde sadece omuz başı kaslarını büyütebilirsin o kadar

4. 311

311 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    paylaştığın şeyde fotolar gözükmüyor o hareketlerin ilkini ve üçüncüsünü nasıl yapacağımı anlamadım açıklayabilir misin

Sayfayı Paylaş