1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

hocam erol vatansever

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve koloni tarafından 18 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. GÖRKEM GÜRSOY

GÖRKEM GÜRSOY Özel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPOR SALONU
    Yer:
    ist
    Blitz kardeş bak küçük harfle yazıyorum :) benim yazılarımı iyi okuyun lütfen ne olursa olsun ilaçların vücuttan çıkış süreleri vardır bu naturel yarışlardada bunlar uygulanır kısa süreli anabolizanlar ki kandan veya idrardan kısa sürede çıkıp testte temiz çıkmak için bunu tartışmak iyi hoş ama anlayın tüm samimiyetimle anlatıyorum

Kişi 25 yıl naturel yani sıfır ilaçla yapmış kütlesi orantısı çok iyi diyete başladı diyet sonu ne olabiliceğini söyliyim sertlik sıfır
    kuruluk sıfır he kastım şimdiki yarışlar için görüyorsunuz çok katı diyet yapılıyor kimsenin vücudu veya adelesi dayanmaz bu kadar katıya kaybedilmesi kesindir . Bizim amacımız alınan adeleyi geriye vermemektir .

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    amerika'daki ismi naturel diye geçen çoğu yarışmada bazı steroidler naturel kategorisinde sayılıyor.

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    zaten blitz'in yolladığı resimlerde görülen kuruluğa steroidsiz ulaşmak imkansız.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    tam onu diyecektim gelişim naturek kuruluktamı naturel bilitz sen sevdiğim ve saygı duydugum bir insansın yanlış anlamayacagını biliyorum bu spora neredeyse 16 yılımı verdim ve verdiğin resimlerdekini canlı izleme fırsatım oldu dafy nin de dediği gibi bazı steroitler naturele girerken gh değerindekilerde dopinge giriyor bence ancak naturel yarışma şöyle olur

yarışmacıları otele kapatacaksın salon ve 6-8 öğün yemek ve herkese eşit suplament dagıtacaksın 1 sene sonunda yarışma yapacaksın işte o zaman tamamen naturel olur senin bu resimlere baktığımda naturel bir yan göremiyorum gerçi bakış açısıda farklı ben prf olarak bakıyorum

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Amerika'da doping çeşitliliği ve kullanımı o kadar yaygın ki artık bazılarını kullanmak naturel gelişim sayılıyor .

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ben sunu söyleyebilirim.

Türkiyedeki yarismacilarin 99.9 % ´u Doping kullanmistir.
    Bu kadar emin konusabilirim.

Görkem Gürsoy´un dedigi gibi, ilaclarin vucutta kalma süreleri var.
    Bu nedenle mesela, bilgili olan kisiler (Ki anladigim kadariyla bu hatayi türkiyedeki sporculari bir cogu yapti) bunlari düsünür.
    Örnegin 6 ay sonra yarismaya girecek olan kisi, Deca kürü yapmaz.
    Cünkü olasi bir teste yakalanir.
    Deca´nin vucutta kalma süresi 18 ayi bulabiliyor.

Ama sanirim cogu vucutcular (Profesyonel) ya test edilmeyeceklerini sandi, veya bilgisizlikten testlerde yakalandilar.

Iste liste:
    Kod:
    NANDROLONE DECANOATE  17 - 18 MONTHS  
    ANABOLIN  NANDROLONE PHENYLPROPIONATE  11 - 12 MONTHS  
    BOLDENONE UNDECYLENATE  4 - 5 MONTHS  
    TESTOSTERONE CYPIONATE  TESTOSTERONE CYPIONATE  3 MONTHS  
    TESTOSTERONE DEPOT  TESTOSTERONE ENANTHATE  3 MONTHS  
    SUSTANON 250 /DURATESTON 250  TESTOSTERONE MIXES  3 MONTHS  
    OXYMETHOLONE  2 MONTHS  
    WINSTROL DEPOT /STANOZOLOL (INJECT)  2 MONTHS  
    HALOTESTIN  FLUOXYMESTERONE  2 MONTHS  
    NORETHANDROLONE  5 - 6 WEEKS  
    PROVIRON  MESTEROLONE  5 - 6 WEEKS  
    FINAPLIX  TREMBOLONE ACETATE  4 - 5 MONTHS  
    PRIMOBOLAN DEPOT  (INJECTABLE) METHENOLONE ENANTHATE  4 - 5 WEEKS  
    STANOZOLOL (ORAL)  3 WEEKS  
    ANAVAR /  OXANDROLONE  3 WEEKS  
    TESTOVIRON  TESTOSTERONE PROPIONATE  2 WEEKS  
    ANDRIOL  TESTOSTERONE UNDECONOATE  1 WEEK  
    SPIROPENT / CLENBUTEROL  4 - 5 DAYS

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bu kişiler ciddi olarak devamlı kontrollerden geçiriliyorlar. Yakalananlar aşağılayıcı bir kara liste var ona alınıyor. Natural federasyona bağlı çalışanlar, salonlarında antrenman yaparken her an teste sokulabiliyor. Amerikada yaşamadığım için oranın raconlarını bilemiyorum ama forumlarda okuduğum kadarıyla natural federasyona bağlı sporcular bu konuda çok ciddiler ve steroid kullanımına tamamen karşılar. Bence doğal böyle vücut yapılır, zaten bu kişiler doğal Olympia ödülü almış veya o kategoride insanlar. Herşeyi bu kadar steroidlere bağlamanın doğru olmadığını düşünüyorum. Yine de ben bu işlerin içinde 16-17 yıldır bulunmuyorum bu yüzden yanılıyor olabilirim ama ben natural olarak da iyi yerlere gelinebileceğine inanıyorum ve bunu amaçlıyorum.

8. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    yani arkadaşlar hocam beni yanlışmı bilgilendirmiş? yada neden benim staroit kullanmamı istemiyor?

9. erguvan

erguvan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocanın güzel bi vücudu war abicim ama doping li çıkmasına üzüldüm bunlar yakışmayan hareketler bize

10. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    erguvan özelden kendini tanıtırmısın hocamı nerden tanıyorsun ve doping olduğunu nerden çözdün? bana özelden ulaş ve yardımcı ol kardeşim :)

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    aslında despo iyi noktaya deginmiş tr de yakalanana sporcuların yaptığı en buyuk yanlış şudur yarışmaya girerken hepsinin belli atılma dönemi vardır mesela ilk girdiğin yarışmada 45 günde vucuttan atılıyorsa 2 ci yarışmadada vucuttan 45 günde atılıyor diye bir kural yok vucut tattlıya alıştığı gibi acıya ve zehirede alışır bu alışımlar organizmadaki sureyi uzatır..

ayrıca atım sureleride kişiden kişiye mevsimden mevsime ve biyolojik kullanım yaşınada göre değişir..

birde bilitzin şu sözüne çok katılıyorum naturel olarak çok ii yere gelebiliyor kişi buna şahitim sadece suplament ile 50 kol yaptığım öğrencim var tabiki genetiği ve beslenmesi de yerinde

12. little_huge

little_huge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gebze
    arkadaşlar bende erol hocanın öğrencilerindenim ve kendimi bildim bileli sadece protein ve aminoasit alıyor.kür hakkında bi bilgim yok ama uzun zamandır bu işle uğrasıyo küre gerek duymamıştır zaten

13. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Bu sporun gerceklerı var arkadaslar,

musabakaya hıcbır takvıye almadan cıkan ve derece alan adam ben daha ne duydum nede gordum, ama bır seyı cok gordum, oda kur yapıp
    yapıp sonrada ınkar eden veya yaptıgı kurun onda bırını soyleyen.

benım cok cok ıyı bır partnerım vardı, gercekten cok dısıplınlı ve hırslıydı, boyu kılosu benden az oldugu halde benım bastıgım kılolara gırerdı ve her antrenmanda kapısırdık, ben o zaman sustanon-anapolon kullanıyordum(anapolon kullanmayın ha pısmanım), o ıse sozde sadece sustanon, kurler ılaclar konusunda ama cok cok bılgılıydı.

Gel zaman gıt zaman ben bu sevgılı kardesımın Hakan gumusten baya bı steroıd satın aldıgını ogrendım, sordum kullanıyormusun, yok ılerde musabaka olursa hazır olsun dıye aldım dedı, ıı dedık, bır gun bı geldı bır kol mosmor,
    sakatladım herhalde dedı, ama ogrendıkkı dogrudan kasa enjeksıyon bı seyler yapıyormus.

Hıcbır zaman derece almıs bır bodycının kımse kusura bakmasın hıc bır sey kullanmadıgına naturel olduguna ınanmam, kımse
    kusura bakmasın ama yalan soyluyorlar, ılacla degılde genetık yapılarıyla ve muhtesem calısmalarıyla o sevıyeye gelmıs
    oldugunu soylemek ayrı bır tad verıyor herhalde

Zaten bır vucuda baktıgınızda bır sey kullanılmıs mı yoksa kullanılmamıs mı buyuk oranda anlasılır

En harbısı kullanıyorsanız kullanıyorum kardesım demek, cunku sadece calısmayla olmayacagı gıbı sadece ılaclada hıcbısey olmaz, ama derece almıs olanlar zaten bunu acıkca dıllendıremezler bırılerının kulagına gıder dıye cekınırler, o yuzden bılınsın bellı olsun ama ben gene de soylemıyım derler

14. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli

kısaca diyorsun ki; Kötü adama açık evin sofrasında helal ekmek olmaz

15. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    anlaşılan şu ki naturel diye bir şey yok :) vücutgeliştirme ilk çıktığında sağlık ile eş anlamlıydı ama şimdi bundan pek bahsedemeyiz.tamam bu sporda anabolizan kullanılıyor ama BİLİNÇSİZCE ben kür yapmadım.zaten çok da hacimli bir adam değilim salonda aerobic ve fitness dersleri verdiğim için kg 75-80 arası oluyor.ama kür yapan adamı 40mden tanırım...

16. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    oh be, oh be...

sonunda gerçekler ortaya çıkar; yok ben 100%doğalım, natürel, vb... hepsi bunların bullshit!-saçmalık olduğu ortaya çıkıyor...
    üstelik heriflerin vücudu nasıl? vb... bakın, sadece ben öyle düşünmüyor muşum, abiler ne güzel söyledi...
    AMA sadece her şey ilaç değil ; o da bir bullshit!... azim-kararlılık-kuvvet-beslenme-para-zaman-sevgi vb... + Steroids!
    ama "supplement"'tan "drug-like" etki beklemekte ve öyle olduğunu da iddia etmek de bir bullshit!
    saygılar...

17. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    Re: oh be, oh be...

olmak istediğini olamıyorsan olmak istediğini karalayacaksın sözünüde yabana atmamak lazım ;)

18. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel vucut

19. saico

saico Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    kocaeli
    erol hoca hakkında kür yapmış falan gibi imalar kullananları şiddetle kınıyorum bende onun salonunda antrenman yaptım kur kelımesı bıle adamı sinirlendirmeye yetiyor ama siz eğer kür diyorsanız salona beklerizz 17 yılda kür uygulaması yapan bir insan yaklasık 170 kılo falan olurr yani bunun 2 katı eger naturallığe inanmıyan varsa ona yazık derim cunku bu işi naturel yapan nadir insanlardan birisiyle karsılasmıs ve bunu sarfetmiştir bence onu eleştirmek yerine bunu nasıl yaptıını orenmeye calısın inanın bana daha faydalı olur ;)

20. saico

saico Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    kocaeli
    bence yarın bu sporu bırak sennnn

Sayfayı Paylaş