1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

hocam erol vatansever

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve koloni tarafından 18 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli

2. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    aşmış bir vücut göğüsler bicespler çok iyi, ileri seviyede çok başarılı bir vücut, hocanız müsabık mı? müsabıksa dereceleri nedir?

3. Cruciare

Cruciare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    çok iyii karın bölgesi falan kollar da süper zaten

4. mr_muscle

mr_muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu vucudun bi numara küçüğü olamk çok isterdim.

5. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    arkadaş lar hocam müsabık asma fazla yarışmalara girmeyi sevmiyor nedeni ise türkiyede body cilere verilen değerişn az olması diyorki bir yarışmaya gisdiyorum derece alırsan yol paran var derecen yoksa bişey yok bu haksız lık diyor ve müsabakalara genelde genç ve meraklı olan öğrencilkerini götürüp hazırlıyor şu ana kadar 2 yarışmaya katıldı 2004 tekinde 2, oldu birinci olan ise dopingli çıktı 17 senedir bu işi yapıyor ama kesinlikle kür süz buna zaten çok karşı hatta ben kür diyince dayak bile yiyorum :D isterseniz diğer resimlerinide koyabilirm buraya daha net çekilmiş salondan bult görüntiler...

6. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hocanının seni ilaçlardan korumak istemesi güzel. Ancak hocan kürsüz değil gibime geliyor.

7. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    curl hocam bu resimleri koyarken bunu aklına grtirdi şimdi kür de var derler dedi eğer öle derlerse salonuma beklerim dedi hem hayırlıo olsuna gelirler hemde gerçeği kendileri görürü onlarda hocalar onlarda en az benim kadaer bilgilililer dedi ne olup olmadığını çıplak gözle anlarlar dedi ama adam beni bile alkol alıyorum diye kızıyor kürer kesinlikle karşı ama yinede siz pro. sunuz yani yeni resimleri koyayım daha net çıkar birde hocam diyete asla girmiyor yarışmaya girmeyeceği zaman normalk haldeki resimleri bunlar...

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    curl hoca 17 yıldır yapıyormuş. kür dediğin şey gelişmeyi hızlandırmak için deilmi. hocanın bolca zamanı olmuş.forumdaki bir sürü kişinin yaşı kadardır yapıyormuş bu sporu..

9. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    veyron dediğin gibi uzun zamandır bu işi yapıyor sanırım 16 yaşında başlamış ve askerde dahi bu işi yapmış aralıksız ama şimdi 8 aydır ara verdi bazı işleri var ama yinede şekil yerinde ama küçülme var belli bir oranda ama en fazla 3 ayda eskiş halini alır...

10. tilki

tilki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    gelmişken hocandan 1 tüpte kan alırız :) kullanılan maddeler çocuklarından bile bulunabilir, dandik federasyon testlerinden değil, ciddi testler.

11. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    tilki bu sölediğini hocama söledimde gelsin ler alsınlar diyor hatta çok meraklılarsa kendi merkezlerinde yaptıralım vehep beraber sonuca bakalım akla karayı bulalım diyor vede akliyor neden bu kür olayını abrrtılar anlamdım diyor ben kür yapacak olsam her ytarışmaya balıklama dalarım diyor ama 17 senede 2 yarışmaya girdimö diyor
    arkadaşlar aslında haklıda insanlar 5 sene yapıp kürde basınca bir şampiyonluk alup köşelerine çekiliyorlar neden diye hiç düşündünüzmü zaten anlayanda anlar kürün olupolmadığını yeni resimler yakında burada bişrde yenilerine bakın ...

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bu fotograflardaki insan 3-4 senedir body yapıyor olsa kür yapıyor diye iddia etmek doğru bir hareket olurdu ama bahsedilen kişinin 17 yıldır idman yaptığını unutmayalım. 17 yıl hiç az bir süre değil ve bu 17 yıl boyunca ciddi ve istikrarlı şekilde yapılan idmanlar sonucu böyle bir vücuda kürsüz kavuşmayı mucize olarak görmemek lazım.

13. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    vücut geliştirme sanatından anlayan anlıyor işte blitz sen bu isten ii anlıyorsun zaman gerek herşeye bu forumdsa kürsüz 2-3 yıl içinde çok güzel vücut yapan arkadaşlarda var onlarda düşünmesinler kürü zaten kendilerini kandırırlar azmin elinden bir şey kurtulmaz her kez bunu bilsin yeterlii...

14. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    17 yıl dilekolay düsününce :roll: 8)

Ektigini biçmiş yani

15. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bencede katılıyorum sana blitz. ,uper

16. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    valla helal olsun 17 yıl calısmıs kur yapmamıs valla ben 17 ay bıle beklıyemıcem kısı beklıyoz kur ıcın :) tebrık ederım

17. GÖRKEM GÜRSOY

GÖRKEM GÜRSOY Özel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPOR SALONU
    Yer:
    ist
    Arkadaşlar mantıklı olun lütfen çok komik bunlar yaa

insanlar bilebile neden girerler bu yarışa hiç düşündünüzmü yarıştıktan 2 sene sonrada BEN BİŞİ KULLANMADIM demesi kolay oluyor ilaç kullanmadan müsabık olunamaz .

ilaç kullanılır test zamanı temiz çıkılabilir

+ benim bildiğim oyarışta ben 2 olmuştum :)

ne güzel peki ceza alanlar oldu dopingli cıkanlar oldu ben çıkmadım girmedim çünkü peki ilk 3 ten sonrakilere test yapılmadı buna ne dıyorsunuz :)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  18. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    kür yoksa eger...spor hayatıma son verecegim...

19. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    blitze ben katılmıyorum değil 17 yıl 50 yıl da yapsan vücutta bir çekirdek vardır bu çekirdek sinir sistemine bağlıdır sinir sistemi sayesiinde çekirdek vücuttaki orantıyı sağlar ve organların işleyişine göre bu orantıyı belli bir yerde kısıtlar bu çekirdeği kırmak için bu şekilde bir vücut yuapmak için manual olarak işlem yapmanız gerekir fakat burda unutmamanız gereken nokta da çekirdeğin orantıladığı gibi orantının aynı olmadığıdır çünkü dış kısım büyük olduğu halde içerdeki sistemi besleyen organların boyutu aynıdır şöyle örnek verebiliriz bir bayan kilo vermek ister boy yaş ve kilosuna göre vücudunun oluşturduğu bir çekirdek vardır yani bir sınır kişi kilo vererek bu sınıra dayanır ve bu sınırı geçmek çok zordur kişi bu sınırı geçmek için çeşitli yollara başvurur ve çekirdeği deler bu çekirdekteki dengeleri şöyle sıralayabiliriz:

en alt dengeler vitamin ve mineral dengeleri onun bir üstündeki dengeler aminoasit dengeleri ve bir üstünde iki denge vardır bu da protein ve karbınhidrat ddengesi ve son denge hormonal denge yani testestenon ya da ostrojen kişi çekirdeği kırarak en alttan itibaren bütün dengeleri alt üst etmiştir ve karşısına iki kapı açılır
    1. kapı istediği kilonun da altına düşerek bir deri bir kemik kalır(genelde az rastlanır)
    2. kapı hormonal denge bozulduğu için sinir sistemi ve bütün organlar etkilenir kişi hastahaneye kaldırılır hormon tedavisi görülerek ilk başladığı noktadan daha fazla kilo almış olur(genelde sık rastlanır)

eğerki görkemin de dediği gibi müsabıksak multaka silahı kullanacağız

kimse vücuduna zarar vermek asla istemez fakat kuru kuruya çıktığın anda istersen 50 yıl çalış yapabileceğin hiçbirşey yoktur buna ne sinir sistemi ne de vücut dengesi izin vermez

Bozo-Baku bunu beğendi.
  20. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Mesajından anladığım bu vücut 17 yılda da olsa kürsüz yapılamaz demek istiyorsun. Natural bodybuilding yarışmaları düzenleniyor amerikada ve burada fotografları olan kişi kıvamında ve daha iyi birçok vücutçu var.
    Örnek teşkil etmesi amacıyla birkaç natural bodyci resmi koyuyorum.

Yanlış anlaşma olmasın, ben buradaki kişiyi savunmak üzere yazmıyorum bu mesajları ama 17 yıl disiplinli çalışma bence bu vücudu yapmaya yeter.

Sayfayı Paylaş