HIZLI BİR GERİ DÖNÜŞ İÇİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Serdarisk tarafından 7 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Serdarisk

Serdarisk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar Merhabalar forumu uzun süredir takip ediyorum ve konular arasında aradıklarıma direk cevap bulamadığım icin yeni bir konu açmaya karar verdim.
    Bundan 2 yıl önce 135 kilodan 95 kiloya düşmüş bir insan olmama rağmen bundan hic ibret almayıp sporu bırakıp beslenmeyi unutup tekrar kilo almaya basladım ve bu pazartesi buna bir dur deme kararı aldım. Tabi bu gecen sürede sadece kilo almamın dışında kolumda omuzumda bütün bölgelerde değişmeler oldu kol inceldi omuz inceldi göğüs'te hali hazırda hic kaybetmediğim sarkmalar arttı. Suan adete çökmüş durumdayım.
    Ama yinede kücüklükten beri yapmış olduğum yüzme sayesinde oluşan geniş omuzlar yerini koruduğundan üçgenlik hala duruyor.
    1.85 boy olduğundan suan halk arasında izbandut diye adlandırılan kişi poziyonundayım.
    Size kısaca beslenme ve spor programından bahsedeyim
    Sabah
    3 Yumurta 1 Sarı, yeşillik , lor peyniri (bazen az tuzlu beyaz peynir olduğuda oluyor ) az bir miktar,1/2 dilim Çavdar veya Tam buğday ekmeği, Ufak bir kase yulaf ve yeşil çay.
    Ara Öğün
    Form'un mısır ve princ patlağından 5 adet yanınada yeşil elma veya salatalık
    Öğle
    400 gr tavuk göğüsü veya yağsız bölümden kırmızı et yanında salata.
    Ara Öğün
    Form mısır ve princ patlağı 5 adet yanında light ton balığı ufak kutu.
    Akşam
    400 gr kadar tavuk et veya balık (Yağsız) yanında yeşillik.
    SPOR

Gece Yatmadan Öncede Cok Acıkırsam
    5-6 adet fındık veya ceviz.

Spor programıda
    30 dk kardio ardından her bölgeden 2 hareket 3x15.

Bunların yanında 2. haftada ürün kullanmaya başlamayı düşünüyorum
    şuan evde hazırda bulunan 180 tabletlik twinlab bcaa ve muscletech nitrotech protein tozu var
    +
    Glutamine Ve L carnitine almamı önerdiler.

Üşenmeden Okuyup Fikrini Paylaşacak Herkese Simdiden Cok Tesekkür Ediyorum.

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    Mısır patlağı yerine daha saglıklı bulgur kepeklı makarna gıbı kompleks karb almayı tavsıye ederim iyi sporlar.

3. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Ceviz ve fındığı yatmadan önce yeme eğer amacın yağ yakmaksa öğle ara öğüne ekleyebilirsin yatmadan önce Yasemin çayı tavsiye ederim başarılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. RagnarLothbrok

RagnarLothbrok Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    usta ben 3 günlük diyet ve çalışmaya bağlı olarak P90X'i öneriyorum. salon geçmişim var ve salonda yakmadığım kadar kalori, terlemediğim kadarda terliyorum. sadece 3 gün oldu ve yalan yok 1 şınav çekemezken 15 e rahatlıkla çıkıyorum (her gün 5 adet arttırarak), bölge olarak ta azda olsa belli olmaya başlıyor bazı şeyler (belkide psikolojiktir) kendimi 90 günlük programa hazırladım ve konu başlığımda var. kaldı 86 :) inşallah istediğim sonucu alıcam. (100 kg 1.84 boy 18 yaş) hedef (85 kg)...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş