1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

High Anabolic

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve high_anabolic tarafından 9 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Birde salondaki bazı abilerime bu resimleri yolladım hatta türkiye şampiyonu mahmut die biri war ona msnden attım bu cocuk ölür dedi..ben kür yaptım hata yaptım..Bence geri dönmeli..

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Evet herhalde 17 yaşındayım yalan değildir :D

3. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    yani adam 17 yasında cok yüklenmiş..21-22 yasında dediin gibi bir vücuda ulaşılabilir sanırım..?

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arkadasin vücudu bence de kürlü, ama kendinizi baz alirsaniz hata edersiniz, 16 yasinda 1.70'e 73 kg. olup bu arkadastan cok daha kasli bir arkadasim vardi, kucuk he-man derdik elemana.
    Sen ben meselesi değil, doğada sınırsız bir genetik çeşitlilik var, arkadaşa dönecek olursak, 16 yaşında kür yapan bir insan herşeyden önce uzun boylu olmalı, boyu 1.80'in altindaysa, yazık günah, olabileceğinden daha kısa olmayı peşinen kabullenmiş demektir.
    Cinsel hayatı tam şenlenecekken hormonal sistemi bozmakta anlaşılır şey değil, bence 21'e kadar kesinlikle steroidlere bulaşmamak lazım.

5. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    EVET ki baya bi yüklenmiş gibi görünüo küre...

6. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Ama blitz 6 ayda yaptigi soleniyor sence imkani varmi 6 ayda bole bi vucut yapmak.Ne ara bulk olduda sonra define olduda bu vucut bole ortaya cikti.
    Resimleri gonderen arkadasta hic kendinden bahsetmemis hic bir bilgimiz olmadan yorum yapioruz.

7. uzera

uzera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selam,
    Ben bu arkadaşla daha önce yonjadan tanışmıştım. Kendisi gerçekten 17 yaşında ve hala liseye gidiyor. Gene 17 yaşında olan ve benim çalıştırmış olduğım bir arkadaşın yakın arkadaşı. Evet gerçekten kendisi bu vucudu doping kullanarak yapmış olabilir.Çünkü benimle daha önceki konuşmalarında elinde hertürlü doping maddesinin ve suplementlerin olduğunu ve istersem bana uygun fiyata satabileceğini söylemişti.

8. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu arkadaşın böyle işlere kalkıştığı şeklinde bir şeyler duymuştum.O zaman bu resim koymasındaki amacı çok iyi açıklıyor .

9. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    UFUK selam
    walla 6 ayda yaptım diyosa oyledir, ama zaten arkadasın " kür yapmadım " diye bir iddiası da yok, ama su bir gercekki, bana sorarsanız bu vücüda steroid enjekte edilmiş..
    Eger 17 yasında ve hic steroid yok ise zaten gelecegin Turkiye sampiyonası ve Olympia yarısmacısı karsımızda beyler..

Bu arada ana konuya konsantre olalımm o da vucudun eksik yanları. .bence yapması gereken en onemli sey hacim kazanmak, zaten vucut yapısı bok uygun oldugu icin , ilerde tag atmakta zorlanmaz.. 85 kiloyu hedele kardes, 2 senede olur belki ama yawas yawas o kiloya cık ii beslen.. ve steroidden bi zahmet uzak dur..

Saygılar

10. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Dogru soluosun "kur yapmadim" diye bi iddasi yok ama kendinden de hic bahsetmemis resimleri koyup birakmis.Biraz bize kendinden bahsederse cok ii olucak.Insanlar yanlis anliyo kursuz vucut yaptigini saniyor.Ben 88 dogumluyum daha kur yapmayi aklimdan bile gecirmedim supplement larla
    gittigi yere kadar dewam edip sonra kur uygularim amacim yarismalara katilip derece kazanmak.21 yasindan once kur yapmayi dusunmuyorum ;)

Yoruma gelince:pump Forever'a katiliyorum hacim kazanmali 85-90 kilo da vucut super olur.Kaslar iyice ortaya cikar.weight gainer ve wehey pro
    kullanirsa 4 ayda 80 kiloya ulasir diye dusunuyorum.Kendimden biliyorum weight gainer ve wehey pro kullanarak ayda 2.5 kilo aliyorum :)

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşım resimleri yayınlamışşın..demekki yorum istemişşin..ama sorulan sorulara cevap vermiyorsun..insanları aydınlatman lazım..

12. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ewet beyler bencede kur var bu vucutta cunku bende 17 yasında basladım ve suan 18 yanı 1 yıldır yapıyorum suan antremanımda kendı kılomu astıgım halde boyle bır vucuda sahıp olamadım ama arkasımız zahmet edıpde bızı aydınlatırsa sevınıcez hepberaber

13. high_anabolic

high_anabolic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    VÜCUTTA STEROİD VARDA KÜR YOK YANİ COK DENGESİZ YAPTIM MADDİ NEDENLERDEN DOLAYI PUMP SEN BİLİOSUN HEP TAM BASLIYORUM DEDİM HİC BASLAYAMADIM MESELA PRİMA SUSTA KÜRÜNE NİYETLENDİM İLK HAFTADA TERK ETTİM BOLDENON KÜRÜNE NİYETLENDİM 1.SİSEDE TERK ETTİM HEP BÖYLE OLDU AMA ALLAHIN İZNİYLE SAGLAM Bİ KÜR YAPICAM.

14. high_anabolic

high_anabolic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KÜR YAPMADIM TEKRAR EDİYORUM KÜR YAPMADIM KULLANDIGIM STEROİDLERİN TÜMÜ 7 AY İCİNDE TOPLAM 10ML BOLDENON 2 SUSTANON 4 PRİMABOLAN 6 ENANTAT 1KUTU METANDESTRONE Mİ NE RUS İSTE BASKA BİRSEY VÜCUDUMDA SADECE 3 YILDIR BU SPORLA İLGİLENİYORUM.AMA İLK YILINDA TOPLAM 2 AY 2.YILINDA 4AY GELDİM BU YILDA RAMAZANDAN BERİDİR HİC BIRAKMADIM YANİ TOPLAM 1 YILLIK FALAN CALISMAM VAR BENİM EN BÜYÜK EKSİGİM BACAKLAR HİC BACAK YOK BASKA SORMAK İSTEDİGİNİZ VARSA CEVAPLARIM SIRT POZUDA KOYARIM EN KISA ZAMANDA BACAKLARI KOYMAM VALLA 4 GÜN DURMADAN GÜLERSİNİZ :)

15. high_anabolic

high_anabolic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BEN SENİN KULLANDIGIN TOZU SADECE ARA ÖGÜN OLARAK ALIYORUM KULLANDIGIM SUPLEMENTLER

POWERMAN
    1)LİKİT BCAA AMİNOBOLİN
    2)LİKİT AMİNO ACİD
    3)AMİNO 5100
    4)CRETİN
    59TWİNLAP LİKİT
    6)SAF ARGİNİN
    7)PROTEİN
    8)KARBONHİDRAT

BU KADAR SUPLEMENT KULLAN BAK NE OLUYORSUN

16. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bigbody

bana kür desin dediydin en son?

bir sisede birakmak nerden cikti sebebi nedir?

17. high_anabolic

high_anabolic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖNCELİKLE SÖYLE SÖYLEYEYİM BEN SUPLEMENT YADA STEROİD SATMIYORUM BEN NASILKİ NEREDEN BULURUM DİYE ÜSTATLARIMIZA ABİLERİMİZE SORMUSSAM VE ONLARDA BANA ÖNERİDE BULUNMUSSA BENDE AYNEN O SEKİLDE BİRKAC KİŞİYE ÖNERİDE BULUNABİLECEGİMİ SÖYLEDİM.HATTA İSTERSE ARACI OLABİLECEGİMİDE SÖYLEDİM BUNU YAPARKENKİ AMACIM İSE EGER BEN PROTEİNİ 20EURO YA ALIYORSAM KARBONHİDRATI 10EUROYA ALIYORSAM DİGER ARKADASLARIMDA NEDEN BUNDAN YARARLANMASIN NEYSE BU COK ÖNEMLİ DEGİL BUNU YAZMAMIN AMACI SADECE SATICI FALAN OLMADIGIMI GÖSTERMEKtir

evet gelelim vücudumu hiccccc kür yapmadım ama vücudumda steroid var cok miktarda degil suan 17 yasındayım 78 kilo falanım ramazandan bu yana calısıyorum yani ondan öncede bir gecmişim var yaklasık 3 yıldır bu spordayım ama hep aralıklarla lise 1 deyken 2 ay gittim lise 2 deyken 4 ay falan gittim lise sonda yani ramazanda bir basladım pir basladım durmadan devam ettim halada devam ediyorum suplement yüklemelerini saglam abilerimizle yaptık mesela bir tanesi tarık abi sagolsun cok emegi var üstümde programlarımda profesyonelce yazıldı beslenmem falan kolum 40 suanda belim 70 civarı kilomda 75 78 arası omuz ve gögüsü bilmiyorum arkadaslar ben hic definisyona girmedim vücut hep parcalı büyüdü sadece metan aldıgım süre yani 2 hafta bulk oldu oda hemen define oldu gören profesyoneller ot mu kullanıyorsun dedi bana hep ama ben temizim yane dedigim gibi yani olay bu hep bulk programı yaptım hic define olayına girmedim vücudumda abartılacak gibi diil resim yanıltır yani ben begenmiyorum

18. high_anabolic

high_anabolic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

YA ABİ SORMA BEN CANADA BOLDENON ALMISTIM ONUDA TEKRAR BULAMADIM 10ML LİK 100MG VETO TEKRAR AYNISINDAN BULAMAYINCA BİDE KÜR PARASINI YİYİNCE BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM AMA ONDAN SONRA ENANTAT GECTİ ELİME ONU VURDURDUM YİNE DENGESİZ Bİ BİCİMDE 3 4 HAFTA HAFTADA 500 MG YANINA BİŞİ ALMADIM AMA İNSALLAH DECA TESTO DİANABOL E GİRİCEM BU SEFER GARANTİ OLSUN DİE HEPSİNİ TOPTAN ALICAM :lol:

19. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ya bu kadar supplement alabiliosun ..kürleri neden yarım bırakıyorsun ben onu anlamıyorum?

20. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Hem bukadar supplement kullandin ve ustune steroid yaptin ve sonuc bu oyle mi?
    Ben kullandigim supplement larla ayda 2.5 kilo aliyorum ve senin ara ogun dedigin miktarda kullaniyorum.
    Bu kadar supplement kullanmana ragmen 75 kiloda kalmana cok sasirdim ustelik birde steroid kullanmana ragmen.
    Senin su an 90 kg olman lazimdi

Sayfayı Paylaş